199views
Directory
Discover new people, create new connections and make new friends
-
-
Вчора ухайдокалася так, що заснула ще до опівночі, чого зі мною вкрай рідко трапляється!:)
Ранок почався не з кави, а з дзявкання собаки Лєді!:)
Бреше незатикабельно!
Але ж бреше десь далеко???
Я сплю!:)
Чую її та сплю ж?:)
Уві сні розмірковую собі, що ця ходяча вухаста проблема, мабуть, в черговий раз підкопалася під паркани та пішла собі в СЗЧ? А тепер хоче додому та волає десь у городі про допомогу?:)
Йду на звук!
Де знайшлася та Ллллєдя?:)
В гостьовому будиночку, який ми ніяк до ладу не доведемо після моїх біженців!
Аж підскокує в кріслі, що стоїть біля вікна!:)
Й з ентузіазмом бреше!
Ааааа на вікні сидить незворушний сусідський кіт, якого ми називаємо Цюпою!:)
Прийшла собі тварина на ночівлю в вільний будиночок, натрапила на якихось там Лллллєдєй й додому дістатися не може!:)
Ррррррозігнала усіх!:)
Не Лєдя!:)
Я!:)
Кіт цей наше обійстя дуже любить!:)
В городі тусить, від нас навіть не тікає, знає, що ми його не ображатимемо!
В квітниках моїх спить!
Щовечора займає місце біля іржавіючої автівки тих же ж біженців.
Нащо?:)
А тому що!:)
Вважає, що прийшов час вечірньої руханки для моїх собак!:)
Години півтори там сидить, як прибитий!:)
Години півтори три моїх собаки мерехтять під брамою та грудаками хвіртку намагаються знести!:)
Години півтори біснуються та брешуть, так!:)
Тільки пʼятнадцята трапилася, а я вже бурхливо фінішувала?:)
Як то кажуть, майстерність не пропʼєш?:)
Найголовне, правильно скласти алгоритм дій!:)
Щоб ланцюжок справ не переривався!:)
Зранку наскубла чорної малини та залишки ірги.
На плиту поставила дві каструлябії води!
Перемила слоїки.
Настерилізувала кришок!
Перемила всі фрукти-ягідки, які збирала вчора та сьогодні!
Розклала по слоїкам вишні, іргу, йошту, малину!
В кожен слоїк насипала по склянці цукру!
Тут й вода в меншій каструлі закипіла!
Поки заливала окропом та закатувала перші банки, закипіло вже й і більшій каструлі!
Вийшло 13 банок!
А ще ж достигає два різновиди аличі!
А пізніше яблука підіпруть!
Ааааа ще пізніше - бузина з виноградами!!!
Смородини та ту малину, що ще стигнуть, скубтиме Ірина Олександрова. Замороджуватиме собі на зиму!
Це ж я тільки про солодке!:)
Про кабачки, огірки, помідори, перці я думатиму навіть не післязавтра!!!
Було б кому все те заплановане пити та їсти?
Й хоча готуємо себе до гіршого, таки сподіваємося на краще!!!
Сподіваємося, що завтра в нас буде!
А ще краще, щоб був листопад?
Бо баба Надя до листопаду забороняла цьогорічну консервацію їсти!:)
Потім Миколая, Різдво, Маланки, Василя, Хрещення?:)
А там дивися, й до весни дотягнемо?:)
Поки що червень - всекапець!
Вже липень!
Показники передали?
Ви там як?Вчора ухайдокалася так, що заснула ще до опівночі, чого зі мною вкрай рідко трапляється!:) Ранок почався не з кави, а з дзявкання собаки Лєді!:) Бреше незатикабельно! Але ж бреше десь далеко??? Я сплю!:) Чую її та сплю ж?:) Уві сні розмірковую собі, що ця ходяча вухаста проблема, мабуть, в черговий раз підкопалася під паркани та пішла собі в СЗЧ? А тепер хоче додому та волає десь у городі про допомогу?:) Йду на звук! Де знайшлася та Ллллєдя?:) В гостьовому будиночку, який ми ніяк до ладу не доведемо після моїх біженців! Аж підскокує в кріслі, що стоїть біля вікна!:) Й з ентузіазмом бреше! Ааааа на вікні сидить незворушний сусідський кіт, якого ми називаємо Цюпою!:) Прийшла собі тварина на ночівлю в вільний будиночок, натрапила на якихось там Лллллєдєй й додому дістатися не може!:) Ррррррозігнала усіх!:) Не Лєдя!:) Я!:) Кіт цей наше обійстя дуже любить!:) В городі тусить, від нас навіть не тікає, знає, що ми його не ображатимемо! В квітниках моїх спить! Щовечора займає місце біля іржавіючої автівки тих же ж біженців. Нащо?:) А тому що!:) Вважає, що прийшов час вечірньої руханки для моїх собак!:) Години півтори там сидить, як прибитий!:) Години півтори три моїх собаки мерехтять під брамою та грудаками хвіртку намагаються знести!:) Години півтори біснуються та брешуть, так!:) Тільки пʼятнадцята трапилася, а я вже бурхливо фінішувала?:) Як то кажуть, майстерність не пропʼєш?:) Найголовне, правильно скласти алгоритм дій!:) Щоб ланцюжок справ не переривався!:) Зранку наскубла чорної малини та залишки ірги. На плиту поставила дві каструлябії води! Перемила слоїки. Настерилізувала кришок! Перемила всі фрукти-ягідки, які збирала вчора та сьогодні! Розклала по слоїкам вишні, іргу, йошту, малину! В кожен слоїк насипала по склянці цукру! Тут й вода в меншій каструлі закипіла! Поки заливала окропом та закатувала перші банки, закипіло вже й і більшій каструлі! Вийшло 13 банок! А ще ж достигає два різновиди аличі! А пізніше яблука підіпруть! Ааааа ще пізніше - бузина з виноградами!!! Смородини та ту малину, що ще стигнуть, скубтиме Ірина Олександрова. Замороджуватиме собі на зиму! Це ж я тільки про солодке!:) Про кабачки, огірки, помідори, перці я думатиму навіть не післязавтра!!! Було б кому все те заплановане пити та їсти? Й хоча готуємо себе до гіршого, таки сподіваємося на краще!!! Сподіваємося, що завтра в нас буде! А ще краще, щоб був листопад? Бо баба Надя до листопаду забороняла цьогорічну консервацію їсти!:) Потім Миколая, Різдво, Маланки, Василя, Хрещення?:) А там дивися, й до весни дотягнемо?:) Поки що червень - всекапець! Вже липень! Показники передали? Ви там як?888views