• ❗️ Попри санкції, російський експорт у 2024 році зріс на 18% – до $330 млрд, – дані Інституту німецької економіки.
    Основні тези:
    🔴 Китай – головний покупець російських ресурсів (нафтa, газ, вугілля) на суму близько $130 млрд.
    🔴 Індія вийшла на друге місце, різко збільшивши імпорт нафти.
    🔴 Торгівлю з рф також наростили Туреччина, Ізраїль, Єгипет, Бразилія та Вірменія.
    🔴 ЄС залишається третім торговельним партнером із товарообігом близько €67,5 млрд.
    🔴 У Європі імпорт із росії скоротився, але не зник повністю:
     ▫️ Німеччина – $9,5 млрд;
     ▫️ Франція і Нідерланди – по ~$6 млрд;
     ▫️ Угорщина – збільшила закупівлі на 31%.

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    ❗️ Попри санкції, російський експорт у 2024 році зріс на 18% – до $330 млрд, – дані Інституту німецької економіки. Основні тези: 🔴 Китай – головний покупець російських ресурсів (нафтa, газ, вугілля) на суму близько $130 млрд. 🔴 Індія вийшла на друге місце, різко збільшивши імпорт нафти. 🔴 Торгівлю з рф також наростили Туреччина, Ізраїль, Єгипет, Бразилія та Вірменія. 🔴 ЄС залишається третім торговельним партнером із товарообігом близько €67,5 млрд. 🔴 У Європі імпорт із росії скоротився, але не зник повністю:  ▫️ Німеччина – $9,5 млрд;  ▫️ Франція і Нідерланди – по ~$6 млрд;  ▫️ Угорщина – збільшила закупівлі на 31%. https://t.me/Ukraineaboveallelse
    454views
  • #книжковий_відгук #Лана_читає

    “Опір” Трейсі Вульф
    Друга частина циклу з 6 книг
    Видавництво BookChef

    Ох, це була подорож тривалістю рік, оскільки книгу я почала ще минулого жовтня, але через один сюжетний поворот зробила тривалу перерву. Це друга частина циклу, і перша книга закінчилася настільки потужним кліфгенгером, що мене аж перекосило, і я терміново взялася за продовження.

    Друга книга фактично розвертає в інший бік всю драму першої частини. Це стосується і місця Грейс в академії Катмер, і її особистого життя, і її планів на майбутнє. Буквально з перших сторінок нас занурили в неєбовий сюжетний поворот, а потім у ще один, а потім ще… А далі стався парадокс - те, що мені так подобалося у першій книзі, а саме довгі внутрішні монологи, описи та думки персонажів, тут чогось почали дратувати. Бо стало забагато повторів та “води”.

    Десь на 200 сторінці ситуація вирівнялася, і книга знову “полетіла”. Попри “воду” було цікаво дізнатися, як герої порішають особисті проблеми, що не могли не виникнути після фіналу першої книги, як будуть розв’язувати інші нагальні питанні, які також виникли через фінал першої книги, які на них чекають випробування. А далі настали фінальні 150 сторінок. І це було боляче.

    От чесно, хотілося волати на персонажів через їхню твердолобість. Мені дуже різко перестали подобатися майже всі, бо з легкої руки авторки вони почали ухвалювати нелогічні рішення і через це нести втрати. У мене постійно виникали питання типу “Якого xyя?”, “Ну нашо?”, “Блядь, а шо, так можна було? А якого хєра так можна було???”.

    Фінальний твіст, принаймні один з них, я вгадала завчасно (загалом через нього і кинула торік її читати), тому він мене не шокував. А от шо шокує - я все одно читатиму продовження. Бо, трясця, все одно цікаво, як вони вирулять після цього фіналу. Питань достобіса, і хочеться відповідей)
    #книжковий_відгук #Лана_читає “Опір” Трейсі Вульф Друга частина циклу з 6 книг Видавництво BookChef Ох, це була подорож тривалістю рік, оскільки книгу я почала ще минулого жовтня, але через один сюжетний поворот зробила тривалу перерву. Це друга частина циклу, і перша книга закінчилася настільки потужним кліфгенгером, що мене аж перекосило, і я терміново взялася за продовження. Друга книга фактично розвертає в інший бік всю драму першої частини. Це стосується і місця Грейс в академії Катмер, і її особистого життя, і її планів на майбутнє. Буквально з перших сторінок нас занурили в неєбовий сюжетний поворот, а потім у ще один, а потім ще… А далі стався парадокс - те, що мені так подобалося у першій книзі, а саме довгі внутрішні монологи, описи та думки персонажів, тут чогось почали дратувати. Бо стало забагато повторів та “води”. Десь на 200 сторінці ситуація вирівнялася, і книга знову “полетіла”. Попри “воду” було цікаво дізнатися, як герої порішають особисті проблеми, що не могли не виникнути після фіналу першої книги, як будуть розв’язувати інші нагальні питанні, які також виникли через фінал першої книги, які на них чекають випробування. А далі настали фінальні 150 сторінок. І це було боляче. От чесно, хотілося волати на персонажів через їхню твердолобість. Мені дуже різко перестали подобатися майже всі, бо з легкої руки авторки вони почали ухвалювати нелогічні рішення і через це нести втрати. У мене постійно виникали питання типу “Якого xyя?”, “Ну нашо?”, “Блядь, а шо, так можна було? А якого хєра так можна було???”. Фінальний твіст, принаймні один з них, я вгадала завчасно (загалом через нього і кинула торік її читати), тому він мене не шокував. А от шо шокує - я все одно читатиму продовження. Бо, трясця, все одно цікаво, як вони вирулять після цього фіналу. Питань достобіса, і хочеться відповідей)
    2Kviews
  • 🤡 Крінж дня: «Я справжній російський мужик! Від душі, хлопці! Я йду до кінця», – бразильський боєць Вальтер Уокер видав після турніру UFC 321.
    Справжній бразильський орк.

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    🤡 Крінж дня: «Я справжній російський мужик! Від душі, хлопці! Я йду до кінця», – бразильський боєць Вальтер Уокер видав після турніру UFC 321. Справжній бразильський орк. https://t.me/Ukraineaboveallelse
    624views 2Plays
  • #книжковий_відгук #Лана_читає

    “Сестра зірок” Мара Вульф
    Перша частина трилогії
    Видавництво Readberry

    Я ще по “Поверненню ангелів” зрозуміла, що Мара Вульф - це моя зупинка. Але навіть не очікувала, що “Сестра зірок” аж так мені сподобається. Хоча ці події було натягнути на наші реалії, особливо після того фрагмента, винесеного на обкладинку.

    Мара Вульф взяла більш-менш сучасний світ, але зробила його темнішим та додала магію. На території Франції є Джерело, яке веде на прихований континент Керіс. Колись Мерлін домовився з Королем демонів, що світ залишається людям, а демони житимуть на Керісі. Про всяк випадок навколо Джерела єбанули бар’єр, який утримуватиме демонів. Але минали часи, демони проривалися, а угода, схоже, має бути укладена знову. От тільки цього разу у неї геть кепські умови. У центрі подій - три сестри-відьми, магістр Ложі, яка має охороняти Джерело, ідейний представник Братства, а також ще пара неочікуваних персонажів.

    Мені дуже сподобалася Віанна, попри те, що деякі її вчинки я не дуже розуміла (але кохання - воно таке). А от Езру з кожною главою ставало все складніше виправдовувати, бо ну альо, ну якщо вже вирішив йти цим шляхом, так продовжуй і не роби дівчині мізки. Якщо чесно, тут я була більше у захваті від Калеба, ніж від нього.

    Як не дивно, я не одразу в’їхала у світ, але коли в’їхала, то так зріднилася з персонажами, шо потім офігєвала кілька разів. Ця книга мене веселила, інтригувала, тішила, лякала і пару разів розбила серце. Бо я до останнього не вірила, що авторка доведе героїв аж… от… туди. Тут, до речі, кліфгенгер, і скажу чесно: на такому моменті закінчувати - це, канєшна, треба совісті вопше не мать)) Добре, що весь цикл вже вийшов!
    #книжковий_відгук #Лана_читає “Сестра зірок” Мара Вульф Перша частина трилогії Видавництво Readberry Я ще по “Поверненню ангелів” зрозуміла, що Мара Вульф - це моя зупинка. Але навіть не очікувала, що “Сестра зірок” аж так мені сподобається. Хоча ці події було натягнути на наші реалії, особливо після того фрагмента, винесеного на обкладинку. Мара Вульф взяла більш-менш сучасний світ, але зробила його темнішим та додала магію. На території Франції є Джерело, яке веде на прихований континент Керіс. Колись Мерлін домовився з Королем демонів, що світ залишається людям, а демони житимуть на Керісі. Про всяк випадок навколо Джерела єбанули бар’єр, який утримуватиме демонів. Але минали часи, демони проривалися, а угода, схоже, має бути укладена знову. От тільки цього разу у неї геть кепські умови. У центрі подій - три сестри-відьми, магістр Ложі, яка має охороняти Джерело, ідейний представник Братства, а також ще пара неочікуваних персонажів. Мені дуже сподобалася Віанна, попри те, що деякі її вчинки я не дуже розуміла (але кохання - воно таке). А от Езру з кожною главою ставало все складніше виправдовувати, бо ну альо, ну якщо вже вирішив йти цим шляхом, так продовжуй і не роби дівчині мізки. Якщо чесно, тут я була більше у захваті від Калеба, ніж від нього. Як не дивно, я не одразу в’їхала у світ, але коли в’їхала, то так зріднилася з персонажами, шо потім офігєвала кілька разів. Ця книга мене веселила, інтригувала, тішила, лякала і пару разів розбила серце. Бо я до останнього не вірила, що авторка доведе героїв аж… от… туди. Тут, до речі, кліфгенгер, і скажу чесно: на такому моменті закінчувати - це, канєшна, треба совісті вопше не мать)) Добре, що весь цикл вже вийшов!
    2Kviews
  • ❗️Оперативна інформація станом на 22:00 25.10.2025 щодо російського вторгнення:
    Олександрівський напрямок: українські підрозділи відбили 15 атак ворога поблизу Соснівки, Олексіївки, Нововасилівського, Степового, Новогригорівки, Павлівки, Злагоди та в напрямку Рибного; два боєзіткнення тривають.
    Гуляйпільський напрямок: відбито 3 атаки в районі Малинівки; ворог завдав авіаударів по Данилівці, Покровському, Братському та Гуляйполю.
    Оріхівський напрямок: відбито 6 атак поблизу Степового, Кам’янського, Степногірська та в напрямку Новоандріївки; авіаудар зафіксовано в районі Павлівки.

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    ❗️Оперативна інформація станом на 22:00 25.10.2025 щодо російського вторгнення: Олександрівський напрямок: українські підрозділи відбили 15 атак ворога поблизу Соснівки, Олексіївки, Нововасилівського, Степового, Новогригорівки, Павлівки, Злагоди та в напрямку Рибного; два боєзіткнення тривають. Гуляйпільський напрямок: відбито 3 атаки в районі Малинівки; ворог завдав авіаударів по Данилівці, Покровському, Братському та Гуляйполю. Оріхівський напрямок: відбито 6 атак поблизу Степового, Кам’янського, Степногірська та в напрямку Новоандріївки; авіаудар зафіксовано в районі Павлівки. https://t.me/Ukraineaboveallelse
    196views
  • 193views 2Plays
  • 129views
  • На каналі "Навколо кіно" вийшла добірка найкращих прем'єр нових серіалів та фільмів, на які варто чекати у листопаді 2025 року. Ви дізнаєтеся про повернення Робін Гуда, український sci-fi, сафарі "Хижака", кульмінацію "Дивних див", "Франкенштейна" від Дель Торо, серіал від автора "Пуститися берега", нову адаптацію "Людини, що біжить" тощо.

    Тож саме час дивитися та складати план перегляду на місяць)

    #Коло_Кіно #Анонси_кіно
    На каналі "Навколо кіно" вийшла добірка найкращих прем'єр нових серіалів та фільмів, на які варто чекати у листопаді 2025 року. Ви дізнаєтеся про повернення Робін Гуда, український sci-fi, сафарі "Хижака", кульмінацію "Дивних див", "Франкенштейна" від Дель Торо, серіал від автора "Пуститися берега", нову адаптацію "Людини, що біжить" тощо. Тож саме час дивитися та складати план перегляду на місяць) #Коло_Кіно #Анонси_кіно
    3
    3Kviews
  • Epic Music - Way of the Warrior
    #hard #epic #music #важка #епічна #музика
    Epic Music - Way of the Warrior #hard #epic #music #важка #епічна #музика
    1
    1Kviews 23Plays
  • Секрет краси від чоловіка.
    Чоловік із дружиною дивляться телевізор, у співачки великі й гарні груди.
    Дружина:
    — Ах, як би я хотіла мати такі великі груди.
    Чоловік:
    — А ти натирай їх щодня туалетним папером.
    — А що це дасть?
    — Має допомогти, дупа ж виросла – он яка стала! 🤣🤣

    https://t.me/Ukraineaboveallelse
    Секрет краси від чоловіка. Чоловік із дружиною дивляться телевізор, у співачки великі й гарні груди. Дружина: — Ах, як би я хотіла мати такі великі груди. Чоловік: — А ти натирай їх щодня туалетним папером. — А що це дасть? — Має допомогти, дупа ж виросла – он яка стала! 🤣🤣 https://t.me/Ukraineaboveallelse
    202views