• 🇺🇦Інформація щодо наслідків ворожої повітряної атаки по Києву, станом на 03:00 24.04.2025

    Внаслідок атаки ворожих БпЛА, керованих і балістичних ракет зафіксовано:

    Голосіївський район:
    — займання автомобілів у дворі житлового будинку.
    — пожежа в гаражному кооперативі.
    — падіння уламків на території нежитлової забудови.
    — загорання на території гаражного кооперативу. Часткове руйнування гаражів та 2-х поверхової адміністративної будівлі.

    Шевченківський район:
    — падіння уламків БпЛА на відкритій території. Без загорання.
    — займання гаражів.
    — пожежа на території нежитлової забудови.
    #Новини_Україна #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news #кримінал
    🇺🇦Інформація щодо наслідків ворожої повітряної атаки по Києву, станом на 03:00 24.04.2025 Внаслідок атаки ворожих БпЛА, керованих і балістичних ракет зафіксовано: Голосіївський район: — займання автомобілів у дворі житлового будинку. — пожежа в гаражному кооперативі. — падіння уламків на території нежитлової забудови. — загорання на території гаражного кооперативу. Часткове руйнування гаражів та 2-х поверхової адміністративної будівлі. Шевченківський район: — падіння уламків БпЛА на відкритій території. Без загорання. — займання гаражів. — пожежа на території нежитлової забудови. #Новини_Україна #Київ_регіон #Київщина_новини #Київ_Київщина #Київські_новини #Kyiv_region #Kyiv #Kiev_news #кримінал
    104переглядів
  • ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ПРИВ'ЯЗАНОСТІ У ДИТИНИ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ.

    Прив’язаність – це основа для емоційного розвитку дитини, її почуття безпеки та довіри до світу. Формується вона поступово, проходячи кілька важливих етапів.

    🍼 1. Від народження до 2 місяців: довіра до всіх

    У цей період дитина ще не відрізняє своїх від чужих. Вона реагує на турботу будь-якої людини, яка забезпечує її потреби: годує, заспокоює, тримає на руках.

    👶 2. Від 2 до 7 місяців: вибіркове спілкування

    Дитина починає розпізнавати близьких. Вона частіше посміхається батькам і чекає від них уваги. Саме в цей період закладається основа майбутньої прив’язаності.

    👫 3. Від 7 до 24 місяців: сильна прив’язаність

    Малюк чітко віддає перевагу одному чи кільком значущим дорослим (часто це мама або тато). Він може боятися незнайомців або засмучуватись, коли близькі відходять.

    🌱 4. Від 2 років і старше: співпраця

    Дитина розуміє, що батьки можуть відходити, але вони завжди повертаються. З’являється здатність до більш складної взаємодії та співпраці.

    🔑 Як підтримати здорову прив’язаність?

    Будьте емоційно доступними для дитини.

    Відповідайте на її потреби вчасно і з турботою.

    Створюйте атмосферу безпеки й довіри.

    Проявляйте любов через обійми, слова підтримки та увагу.

    Безпечна прив’язаність допомагає дитині розвиватися впевненою у собі особистістю. Пам’ятайте, що ваша любов і турбота – найважливіший фундамент для цього процесу!

    🌸Поділіться своїм досвідом: як ви підтримуєте близький зв’язок із вашою дитиною?🌸⬇️

    #дитячийпсихолог #дитячапчихологія #розвитокдитини #раннійрозвиток #раннійрозвитокдитини
    ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ПРИВ'ЯЗАНОСТІ У ДИТИНИ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ. Прив’язаність – це основа для емоційного розвитку дитини, її почуття безпеки та довіри до світу. Формується вона поступово, проходячи кілька важливих етапів. 🍼 1. Від народження до 2 місяців: довіра до всіх У цей період дитина ще не відрізняє своїх від чужих. Вона реагує на турботу будь-якої людини, яка забезпечує її потреби: годує, заспокоює, тримає на руках. 👶 2. Від 2 до 7 місяців: вибіркове спілкування Дитина починає розпізнавати близьких. Вона частіше посміхається батькам і чекає від них уваги. Саме в цей період закладається основа майбутньої прив’язаності. 👫 3. Від 7 до 24 місяців: сильна прив’язаність Малюк чітко віддає перевагу одному чи кільком значущим дорослим (часто це мама або тато). Він може боятися незнайомців або засмучуватись, коли близькі відходять. 🌱 4. Від 2 років і старше: співпраця Дитина розуміє, що батьки можуть відходити, але вони завжди повертаються. З’являється здатність до більш складної взаємодії та співпраці. 🔑 Як підтримати здорову прив’язаність? Будьте емоційно доступними для дитини. Відповідайте на її потреби вчасно і з турботою. Створюйте атмосферу безпеки й довіри. Проявляйте любов через обійми, слова підтримки та увагу. Безпечна прив’язаність допомагає дитині розвиватися впевненою у собі особистістю. Пам’ятайте, що ваша любов і турбота – найважливіший фундамент для цього процесу! 🌸Поділіться своїм досвідом: як ви підтримуєте близький зв’язок із вашою дитиною?🌸⬇️ #дитячийпсихолог #дитячапчихологія #розвитокдитини #раннійрозвиток #раннійрозвитокдитини
    Love
    1
    374переглядів
  • #архів
    Літак, який врізався в будинок.
    Велика Британія,
    27 березня, 1963 р.
    #архів Літак, який врізався в будинок. Велика Британія, 27 березня, 1963 р.
    193переглядів
  • https://youtu.be/73Xpcc42GS0?si=uKrytKldlAycB3Bo
    https://youtu.be/73Xpcc42GS0?si=uKrytKldlAycB3Bo
    65переглядів 1 Поширень
  • 235переглядів 1 Поширень
  • #цікаве #аналітика
    Смертна кара одне з найдавніших та найсуперечливіших покарань в історії людства. Чи справді вона зупиняє злочинність, чи є лише жорстокою помстою? Що страшніше: дозволити жорстокому вбивці жити чи помилково стратити невинну людину? У цьому відео автори розглянуть всі аргументи "за" і "проти", а також розкриють несподівані факти про смертну кару.
    https://youtu.be/xUlI4L3FSwA?si=KTRim1oyzsNmqYKU
    #цікаве #аналітика Смертна кара одне з найдавніших та найсуперечливіших покарань в історії людства. Чи справді вона зупиняє злочинність, чи є лише жорстокою помстою? Що страшніше: дозволити жорстокому вбивці жити чи помилково стратити невинну людину? У цьому відео автори розглянуть всі аргументи "за" і "проти", а також розкриють несподівані факти про смертну кару. https://youtu.be/xUlI4L3FSwA?si=KTRim1oyzsNmqYKU
    Like
    2
    395переглядів
  • 🐕Золотистий ретрівер в образі 🥰

    Подивіться на цього собакена і відверніться від цієї суєти.
    🐕Золотистий ретрівер в образі 🥰 Подивіться на цього собакена і відверніться від цієї суєти.
    191переглядів 29Відтворень
  • Love
    Haha
    2
    329переглядів 48Відтворень 1 Поширень
  • https://youtu.be/Ln8U1S7NXco?si=Sg5KDy5ZNgU-Z42R
    https://youtu.be/Ln8U1S7NXco?si=Sg5KDy5ZNgU-Z42R
    146переглядів 1 Поширень
  • 71переглядів