• 📣Допоможіть 📢знайти чоловіка ❗
    МАНДРАБУРКА ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ 04.12.1993р. народження.
    Пропав 26.01.2025р. поблизу н.п.ГуЄво Суджанського р-н Курської обл.
    8️⃣0️⃣ БРИГАДА 0284 Частина.
    1 розвідувального відділення.
    2 десантного штурмового. .
    Буду вдячна за будь-яку інформацію.
    📣Допоможіть 📢знайти чоловіка ❗ МАНДРАБУРКА ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ 04.12.1993р. народження. Пропав 26.01.2025р. поблизу н.п.ГуЄво Суджанського р-н Курської обл. 8️⃣0️⃣ БРИГАДА 0284 Частина. 1 розвідувального відділення. 2 десантного штурмового. . Буду вдячна за будь-яку інформацію.
    150переглядів
  • 49переглядів
  • 380переглядів
  • 🚨 Розстріл полонених ЗСУ суджа 🚨
    ‼️ На фото першому живі українські полонені на відео вже розстріляні 😭
    🤬 Сука на@уя було це все на@уя бл@тьььььььььььь 🤬🕯️🇺🇦❤️‍🩹
    🚨 Розстріл полонених ЗСУ суджа 🚨 ‼️ На фото першому живі українські полонені на відео вже розстріляні 😭 🤬 Сука на@уя було це все на@уя бл@тьььььььььььь 🤬🕯️🇺🇦❤️‍🩹
    1коментарів 112переглядів
  • 🇪🇺Scania🇸🇪 S-series Longline 🚛💨❤
    🇪🇺Scania🇸🇪 S-series Longline 🚛💨❤
    Like
    1
    251переглядів
  • 33переглядів
  • Книги, які надихнуть на подорож

    1. «Їсти, молитися, кохати», Елізабет Гілберт
    Мемуари американської письменниці Елізабет Гілберт, що стали бестселером The New York Times 2006 року. Книжка, як і подорож її автора, складається з трьох частин, у кожній з яких Гілберт розповідає про складнощі розлучення, рішення вирушити в річну подорож трьома країнами і почати жити з чистого аркуша. Сторінки книжки просякнуті привабливою самоіронією і душевністю, а ще чесними і смішними історіями.

    2. «Автобіографія», Агата Крісті
    У майстра детективного жанру Агати Крісті було воістину захопливе життя. Письменниця любила подорожувати, а одного разу навіть здійснила навколосвітню подорож. Читач з легкістю може зробити подвійну подорож: спершу життям письменниці, потім місцями, про які розповідає Крісті. До того ж, хто, якщо не Агата Крісті, дає зрозуміти, що подорожі можуть виникнути завжди – і в воєнний час, і в голодні часи і, особливо, коли до вас прийшла хандра.

    3. «Код да Вінчі», Ден Браун
    Ще один бестселер, в якому головний герой, доктор Роберт Ленґдон, професор Гарвардського університету, допомагає розслідувати вбивство куратора Лувру, Жака Соньєра. У цьому романі є все: іскрометні жарти, дивовижні реальні факти, заховані у творах мистецтва, подорож Парижем і околицями Франції, а також величезна цікавість, що не відпускає до останньої сторінки.

    4. «Сиддхартха», Герман Гессе
    Роман-притча Германа Гессе про брахмана Сиддхартха, який присвятив буквально все своє життя пошуку Атмана – того єдиного і неповторного сенсу, до якого рано чи пізно починає прагнути кожен. Все життя Сиддхартха кочує від одного міста до іншого, вивчає життя місцевих жителів і шукає відповіді на свої запитання. Книжка оповідає про те, що головне у житті – це прийняття себе, а кожна нова пригода безсумнівно розвиває і дає поживу для роздумів. Після прочитання притчі неодмінно з'являється бажання вирушити в подорож як мінімум своїм містом.
    Книги, які надихнуть на подорож 1. «Їсти, молитися, кохати», Елізабет Гілберт Мемуари американської письменниці Елізабет Гілберт, що стали бестселером The New York Times 2006 року. Книжка, як і подорож її автора, складається з трьох частин, у кожній з яких Гілберт розповідає про складнощі розлучення, рішення вирушити в річну подорож трьома країнами і почати жити з чистого аркуша. Сторінки книжки просякнуті привабливою самоіронією і душевністю, а ще чесними і смішними історіями. 2. «Автобіографія», Агата Крісті У майстра детективного жанру Агати Крісті було воістину захопливе життя. Письменниця любила подорожувати, а одного разу навіть здійснила навколосвітню подорож. Читач з легкістю може зробити подвійну подорож: спершу життям письменниці, потім місцями, про які розповідає Крісті. До того ж, хто, якщо не Агата Крісті, дає зрозуміти, що подорожі можуть виникнути завжди – і в воєнний час, і в голодні часи і, особливо, коли до вас прийшла хандра. 3. «Код да Вінчі», Ден Браун Ще один бестселер, в якому головний герой, доктор Роберт Ленґдон, професор Гарвардського університету, допомагає розслідувати вбивство куратора Лувру, Жака Соньєра. У цьому романі є все: іскрометні жарти, дивовижні реальні факти, заховані у творах мистецтва, подорож Парижем і околицями Франції, а також величезна цікавість, що не відпускає до останньої сторінки. 4. «Сиддхартха», Герман Гессе Роман-притча Германа Гессе про брахмана Сиддхартха, який присвятив буквально все своє життя пошуку Атмана – того єдиного і неповторного сенсу, до якого рано чи пізно починає прагнути кожен. Все життя Сиддхартха кочує від одного міста до іншого, вивчає життя місцевих жителів і шукає відповіді на свої запитання. Книжка оповідає про те, що головне у житті – це прийняття себе, а кожна нова пригода безсумнівно розвиває і дає поживу для роздумів. Після прочитання притчі неодмінно з'являється бажання вирушити в подорож як мінімум своїм містом.
    Like
    1
    520переглядів
  • Love
    3
    188переглядів
  • 553переглядів
  • “Це Крістмас, крихітко” Трейсі Андрін
    Видавництво Readberry

    Ця книга увірвалася в мої плани настільки ж раптово, як персонаж Кріса Еванса у фільм “Дедпул і Росомаха”. Але, божечки, як же вона була мені потрібна. Я відчула цей класний вайб вже з перших сторінок - різдвяна атмосфера, мімімісторія двох підлітків, зима у маленькому містечку Крістмас, все таке казкове і чарівне, шо у мене від посмішки мало рот кілька разів не репнув)

    Фінлі звикла, що вона у школі завжди найкраща і найрозумніша, але у приватній школі у Баррінґтоні вимоги виявилися вищими. Тож вона фактично пасе задніх і у навчанні, і у соціальному житті. Перед Різдвом Фінлі психанула і повернулася додому, де дізналася ще пару неприємних новин. І вишенькою на торті став її однокласник Артур, який разом з тіткою приїхав у Крістмас святкувати Різдво. Гадаю, ви вже все зрозуміли.

    Це суперчарівна історія про підлітків, що має всі плюси та мінуси історій про підлітків. Вона написана легко, смачно, приємно, з гумором і безліччю мімімішних моментів. Вже від початку почуття персонажів очевидні, але вони нічого не розуміють, не усвідомлюють і геть не зчитують натяки (ну добре, може, не зовсім “вони”). Але романам про підлітків типу “Краще, ніж у фільмах” таке властиво, тож чом би й нє. Я і дорослою-то натяки ніколи не зчитувала, тож не маю морального права до*обуватися до 16-річок)

    Драма тут була переважно там, де я не очікувала, але вона швидко вирішилася. От знаєте, наче у фільмах для каналу Hallmark, де є трошки конфлікту, чисто щоб розбавити фльор мілоти та затишку, але він простенький такий і ненав’язливий. Але я б хотіла, щоб тут було трішки більше “довго і щасливо”. Бо для мене фінал надто обрубаний, я хочу більше щастячка)

    P.S. На Goodreads пишуть, що є продовження, яке начебто непогано підходить під читання на День святого Валентина. Але навряд чи у нас воно з'явиться настільки швидко. Хіба шо наступного року...

    #книжковий_відгук #Лана_читає
    “Це Крістмас, крихітко” Трейсі Андрін Видавництво Readberry Ця книга увірвалася в мої плани настільки ж раптово, як персонаж Кріса Еванса у фільм “Дедпул і Росомаха”. Але, божечки, як же вона була мені потрібна. Я відчула цей класний вайб вже з перших сторінок - різдвяна атмосфера, мімімісторія двох підлітків, зима у маленькому містечку Крістмас, все таке казкове і чарівне, шо у мене від посмішки мало рот кілька разів не репнув) Фінлі звикла, що вона у школі завжди найкраща і найрозумніша, але у приватній школі у Баррінґтоні вимоги виявилися вищими. Тож вона фактично пасе задніх і у навчанні, і у соціальному житті. Перед Різдвом Фінлі психанула і повернулася додому, де дізналася ще пару неприємних новин. І вишенькою на торті став її однокласник Артур, який разом з тіткою приїхав у Крістмас святкувати Різдво. Гадаю, ви вже все зрозуміли. Це суперчарівна історія про підлітків, що має всі плюси та мінуси історій про підлітків. Вона написана легко, смачно, приємно, з гумором і безліччю мімімішних моментів. Вже від початку почуття персонажів очевидні, але вони нічого не розуміють, не усвідомлюють і геть не зчитують натяки (ну добре, може, не зовсім “вони”). Але романам про підлітків типу “Краще, ніж у фільмах” таке властиво, тож чом би й нє. Я і дорослою-то натяки ніколи не зчитувала, тож не маю морального права до*обуватися до 16-річок) Драма тут була переважно там, де я не очікувала, але вона швидко вирішилася. От знаєте, наче у фільмах для каналу Hallmark, де є трошки конфлікту, чисто щоб розбавити фльор мілоти та затишку, але він простенький такий і ненав’язливий. Але я б хотіла, щоб тут було трішки більше “довго і щасливо”. Бо для мене фінал надто обрубаний, я хочу більше щастячка) P.S. На Goodreads пишуть, що є продовження, яке начебто непогано підходить під читання на День святого Валентина. Але навряд чи у нас воно з'явиться настільки швидко. Хіба шо наступного року... #книжковий_відгук #Лана_читає
    Like
    2
    1Kпереглядів