• Хочу поділитися з вами своєю знахідкою.
    А саме, цікавим ТГ-каналом Руслана Коломійця!
    Введіть запит в 🔍 пошуку "Руслан Коломієць" потрапите на його сторінку, а та вже й посилання!
    У нього дуже цікаве бачення проблем сьогодення і взагалі того, що пов'язане з нашою ненькою Україною.
    Рекомендую підписатися!
    Хочу поділитися з вами своєю знахідкою. А саме, цікавим ТГ-каналом Руслана Коломійця! Введіть запит в 🔍 пошуку "Руслан Коломієць" потрапите на його сторінку, а та вже й посилання! У нього дуже цікаве бачення проблем сьогодення і взагалі того, що пов'язане з нашою ненькою Україною. Рекомендую підписатися!
    Like
    2
    1коментарів 494переглядів
  • #культура #театр
    🎭 Прем'єра в Театрі на Лівому березі! "Король Лір" - 15 та 16 березня.
    Автор - Вільям Шекспір
    Режисер - Дмитро Захоженко

    Акторський склад:
    Олег Стефан - Король Лір
    Анастасія Пустовіт / Анна Романова - Корделія / Блазень
    Анастасія Карпенко / Поліна Василина - Гонеріл
    Анастасія Нестеренко / Маргарита Цимбал - Ріген
    Андрій Ісаєнко / Артур Логай - Кент
    Костянтин Корецький / Сергій Солодов - Глостер
    Дмитро Олійник / Максим Самчик - Едмунд / Бургундець
    Олександр Піскунов / Артур Рожицький - Едгар / Француз
    Максим Рягін / Антон Вахліовський - Олбані
    Владислав Писаренко / Олександр Божко - Корнвел

    Влада засліплює, самовпевненість притупляє пильність, а великий спадок сіє ще більший розбрат.
    Чи зможе любов і відданість виправити те, що накоїло людське безумство?
    Затьмарений власним его король Лір вирішує поділити Британію між трьома доньками. Для цього він влаштовує конкурс: чим пишніше кожна з дочок висловить свою любов, тим кращу частину володінь отримає від батька.
    Та це не розповідь про спадкову монархію, не щоденники королівської сім’ї, і тим більше не казка про квітуче королівство. Це історія про жорстоку реальність, яка приходить на зміну солодким ілюзіям. Адже парад улесливості і лицемірства обертається катастрофою для цілої країни.
    Неусвідомлений вибір стає точкою неповернення для кожного з героїв твору Вільяма Шекспіра.
    У сучасній постановці історія набуває нових, актуальних сенсів. Особливого колориту надає п’єсі майстерний переклад Юрія Андруховича.
    «Король Лір» в Театрі на Лівому березі — це відверта, жива й близька сучасному глядачу вистава.

    📅 15 та 16 березня
    📍Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра . Київ (Броварський пр.,25), 18:00
    #культура #театр 🎭 Прем'єра в Театрі на Лівому березі! "Король Лір" - 15 та 16 березня. Автор - Вільям Шекспір Режисер - Дмитро Захоженко Акторський склад: Олег Стефан - Король Лір Анастасія Пустовіт / Анна Романова - Корделія / Блазень Анастасія Карпенко / Поліна Василина - Гонеріл Анастасія Нестеренко / Маргарита Цимбал - Ріген Андрій Ісаєнко / Артур Логай - Кент Костянтин Корецький / Сергій Солодов - Глостер Дмитро Олійник / Максим Самчик - Едмунд / Бургундець Олександр Піскунов / Артур Рожицький - Едгар / Француз Максим Рягін / Антон Вахліовський - Олбані Владислав Писаренко / Олександр Божко - Корнвел Влада засліплює, самовпевненість притупляє пильність, а великий спадок сіє ще більший розбрат. Чи зможе любов і відданість виправити те, що накоїло людське безумство? Затьмарений власним его король Лір вирішує поділити Британію між трьома доньками. Для цього він влаштовує конкурс: чим пишніше кожна з дочок висловить свою любов, тим кращу частину володінь отримає від батька. Та це не розповідь про спадкову монархію, не щоденники королівської сім’ї, і тим більше не казка про квітуче королівство. Це історія про жорстоку реальність, яка приходить на зміну солодким ілюзіям. Адже парад улесливості і лицемірства обертається катастрофою для цілої країни. Неусвідомлений вибір стає точкою неповернення для кожного з героїв твору Вільяма Шекспіра. У сучасній постановці історія набуває нових, актуальних сенсів. Особливого колориту надає п’єсі майстерний переклад Юрія Андруховича. «Король Лір» в Театрі на Лівому березі — це відверта, жива й близька сучасному глядачу вистава. 📅 15 та 16 березня 📍Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра . Київ (Броварський пр.,25), 18:00
    Love
    1
    405переглядів
  • Затишного Різдва!❤️❤️❤️ #фотоподорожі
    Затишного Різдва!❤️❤️❤️ #фотоподорожі
    Like
    Love
    17
    1коментарів 2Kпереглядів 329Відтворень 2 Поширень
  • ЕФЕКТНИЙ КИДОК
    ЕФЕКТНИЙ КИДОК
    153переглядів 12Відтворень
  • 🤡 «Я просто не розумію, як Україна може вимагати зберегти свої землі. Якби ЗСУ вигравали війну – це була б зовсім інша справа», – The Telegraph цитує народжену в Україні конгресвуман США Вікторію Спартц
    «Я єдиний член Конгресу, який народився в Україні – ось, чому ми повинні віддати землю путіну», – додала вона.
    🤡 «Я просто не розумію, як Україна може вимагати зберегти свої землі. Якби ЗСУ вигравали війну – це була б зовсім інша справа», – The Telegraph цитує народжену в Україні конгресвуман США Вікторію Спартц «Я єдиний член Конгресу, який народився в Україні – ось, чому ми повинні віддати землю путіну», – додала вона.
    Sad
    1
    66переглядів
  • Місто Стрий, колись горде вільне королівське місто, здавалося, зберегло лише пам'ять про свою свободу. У ті часи мешканці користувалися правом вирішувати долю свого дому, мали більше свободи, ніж інші. Вони могли звертатися до самого короля, захищати свої інтереси, і їхні голоси були почуті. Це було місто людей, які не боялися боротися за свої права.

    А тепер, блукаючи вулицями, я чую лише одне: "не можна".
    Не можна прати в неділю. Не можна дітям бігати на дитячому майданчику. Не можна голосно сміятися. Не можна сумніватися у вірі чи сидіти там, де хочеш. Все, що було можливістю, стало забороною. Свобода, яка колись була серцем міста, тепер зникла у лабіринті неписаних правил і табу.

    Це іронія долі: місто, що мало право вирішувати свою долю, тепер добровільно заганяє себе у тісні рамки. Неможна, неможна, неможна — цей хор заборон заглушає будь-яке бажання бути собою. І здається, що навіть камені на вулицях пам’ятають часи, коли тут ще можна було мріяти, дихати і жити без страху бути засудженим.
    Місто Стрий, колись горде вільне королівське місто, здавалося, зберегло лише пам'ять про свою свободу. У ті часи мешканці користувалися правом вирішувати долю свого дому, мали більше свободи, ніж інші. Вони могли звертатися до самого короля, захищати свої інтереси, і їхні голоси були почуті. Це було місто людей, які не боялися боротися за свої права. А тепер, блукаючи вулицями, я чую лише одне: "не можна". Не можна прати в неділю. Не можна дітям бігати на дитячому майданчику. Не можна голосно сміятися. Не можна сумніватися у вірі чи сидіти там, де хочеш. Все, що було можливістю, стало забороною. Свобода, яка колись була серцем міста, тепер зникла у лабіринті неписаних правил і табу. Це іронія долі: місто, що мало право вирішувати свою долю, тепер добровільно заганяє себе у тісні рамки. Неможна, неможна, неможна — цей хор заборон заглушає будь-яке бажання бути собою. І здається, що навіть камені на вулицях пам’ятають часи, коли тут ще можна було мріяти, дихати і жити без страху бути засудженим.
    Like
    Love
    Sad
    9
    1коментарів 947переглядів
  • https://youtu.be/Qwu0AZx8UKY?si=r_8RsudmWe_teDaU
    https://youtu.be/Qwu0AZx8UKY?si=r_8RsudmWe_teDaU
    42переглядів 1 Поширень
  • 😳 Розваги дітей по-запорізьки. 🤬
    😳 Розваги дітей по-запорізьки. 🤬
    134переглядів 6Відтворень
  • Aerosmith (укр. Аеросміт) — американський хард-рок-гурт, утворений у кінці 60-х років у місті Санепі (Sunapee) під назвою Jam Band.

    Склад гурту:
    Стівен Тайлер (Steven Tyler) — вокал, губна гармоніка, клавішні, перкусія (1970 — донині)
    Джо Перрі (Joe Perry) — гітара, бек-вокал (1970—1979, 1984 — донині)
    Том Гамільтон (Tom Hamilton) — бас-гітара (1970 — донині)
    Джої Крамер (Joey Kramer) — ударні, перкусія (1970 — донині)
    Бред Вітфорд (Brad Whitford) — гітара (1971—1981, 1984 — донині)

    https://youtu.be/NMNgbISmF4I?si=fYZ1SwY_GODalg_8
    Aerosmith (укр. Аеросміт) — американський хард-рок-гурт, утворений у кінці 60-х років у місті Санепі (Sunapee) під назвою Jam Band. Склад гурту: Стівен Тайлер (Steven Tyler) — вокал, губна гармоніка, клавішні, перкусія (1970 — донині) Джо Перрі (Joe Perry) — гітара, бек-вокал (1970—1979, 1984 — донині) Том Гамільтон (Tom Hamilton) — бас-гітара (1970 — донині) Джої Крамер (Joey Kramer) — ударні, перкусія (1970 — донині) Бред Вітфорд (Brad Whitford) — гітара (1971—1981, 1984 — донині) https://youtu.be/NMNgbISmF4I?si=fYZ1SwY_GODalg_8
    Love
    Like
    8
    600переглядів
  • #технології
    Французи випустили неймовірно потужний генератор зображень — і він БЕЗКОШТОВНИЙ.
    - Реалізм, як з айфона: ідеальне освітлення, текстури та обличчя без артефактів.
    - Жодних зайвих пальців чи кривих зубів.
    - Може генерувати текст і навіть імітує людський почерк.

    Ось посилання.👇
    https://preview.reve.art/app/explore
    #технології Французи випустили неймовірно потужний генератор зображень — і він БЕЗКОШТОВНИЙ. - Реалізм, як з айфона: ідеальне освітлення, текстури та обличчя без артефактів. - Жодних зайвих пальців чи кривих зубів. - Може генерувати текст і навіть імітує людський почерк. Ось посилання.👇 https://preview.reve.art/app/explore
    PREVIEW.REVE.ART
    Reve: Bring your ideas to life
    Bring your ideas to life with Reve.Art
    Like
    2
    151переглядів