• ❗️🤯 Офіс генпрокурора не звільнив жодного з 74 прокурорів, яким МОЗ скасувало фейкову інвалідність, – ЦПК
    Лише двоє з 74 прокурорів отримали підозри, зокрема керівники Хмельницької та Уманської прокуратур, які завдяки фейковій інвалідності отримали 1,5 млн грн пенсій.

    ❗️ ВР найближчим часом планує послабити контроль за статками чиновників: розглядаються правки до закону, – ЗМІ
    Якщо правки ухвалять, то:
    ➡️ Перевірятимуть лише доходи за час держслужби – статки, отримані раніше, не аналізуватимуть.
    ➡️ Посадовці зможуть нібито приховувати майно за третіми особами, адже НАЗК перевірятиме лише самого декларанта та його сім’ю.
    ➡️ Перевірки обмежать трьома місяцями, що ускладнить розслідування.
    ❗️🤯 Офіс генпрокурора не звільнив жодного з 74 прокурорів, яким МОЗ скасувало фейкову інвалідність, – ЦПК Лише двоє з 74 прокурорів отримали підозри, зокрема керівники Хмельницької та Уманської прокуратур, які завдяки фейковій інвалідності отримали 1,5 млн грн пенсій. ❗️ ВР найближчим часом планує послабити контроль за статками чиновників: розглядаються правки до закону, – ЗМІ Якщо правки ухвалять, то: ➡️ Перевірятимуть лише доходи за час держслужби – статки, отримані раніше, не аналізуватимуть. ➡️ Посадовці зможуть нібито приховувати майно за третіми особами, адже НАЗК перевірятиме лише самого декларанта та його сім’ю. ➡️ Перевірки обмежать трьома місяцями, що ускладнить розслідування.
    41переглядів
  • 🤞🏻Жіноча хокейна збірна України продовжує боротьбу на чемпіонаті світу в Дивізіоні 2B. Четвертий матч, 19 квітня, наші хокеїстки проведуть проти Бельгії.

    7:30 Бельгія 🇧🇪 – 🇺🇦 Україна
    Трансляція: Суспільне Спорт
    #Хокей #Хокей_України #Хокей #Hockey #world_hockey #worldhockey
    #brovarysport @brovarysport #український_хокей ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    🤞🏻Жіноча хокейна збірна України продовжує боротьбу на чемпіонаті світу в Дивізіоні 2B. Четвертий матч, 19 квітня, наші хокеїстки проведуть проти Бельгії. 7:30 Бельгія 🇧🇪 – 🇺🇦 Україна Трансляція: Суспільне Спорт #Хокей #Хокей_України #Хокей #Hockey #world_hockey #worldhockey #brovarysport @brovarysport #український_хокей ВСІ НОВИНИ СПОРТУ НА: https://t.me/brovarysport
    SUSPILNE.MEDIA
    Cторінка не існує
    Новини України та світу, аналітика, статті, відео, блоги, інтерв'ю, репортажі, історії, інтервʼю, фоторепортажі, відеоновини від редакції Суспільне | Новини
    249переглядів
  • 🫶🏻
    🫶🏻
    Like
    3
    83переглядів
  • Iryna Gerashchenko:

    Як на мене, блискучій ефір. Соромно, що голова комітету гуманітарної політики закопує себе все глибше. Пан Потураєв договорився до того, що журналісти в ложі преси не висвітлювали діяльність ВР , а тільки знімали телефони. Й що коли матюкається Зеленський, то це висока поезія. І наші партнери ще не такі слова заслужили, а от Порошенко - то другоє…. Й виключити на півроку з парламентської діяльності лідера опозиції - це норма.
    Я, чесно кажучи, з великим подивом побачила серед підписантів цього пасквіля про матюки Давида Арахамію. Бо ж David Braun не дасть збрехати, зі своєю фракцію він розмовляє виключно матюками… Прийдеться писати в регламентний:) Бо як сказав знавець регламенту Потураєв, в залі ВР немає приватних розмов, все- тільки державні. Дуже рекомендую слугам слідкувати тепер за своїм «базаром», я не впевнена, чи вміють вони розмовляти без лайки.
    Про непокаране хамство з вуст команди Зеленського, яка прийшла до влади на хамстві і брехні- це теж епічно. Ми й досі чекаємо вибачень від Зеленського за «сеньйор Голодомор», «ебонітові палички» , «розстріл ВР» в серіалі, що зробив його президентом, «наживаються на війні», «хто хочет закончить войну- тот её закончит», «ідіть в ср&ку» покійному герою Барні і всім депутатам. Непокаране хамство дійсно обернулося слугами в парламенті. Та й вибачень Яременка перед залою, яку він зганьбив , я не чула .
    https://www.radiosvoboda.org/a/svoboda-ranok-poroshenko-yes-rada-sluh...
    Iryna Gerashchenko: Як на мене, блискучій ефір. Соромно, що голова комітету гуманітарної політики закопує себе все глибше. Пан Потураєв договорився до того, що журналісти в ложі преси не висвітлювали діяльність ВР , а тільки знімали телефони. Й що коли матюкається Зеленський, то це висока поезія. І наші партнери ще не такі слова заслужили, а от Порошенко - то другоє…. Й виключити на півроку з парламентської діяльності лідера опозиції - це норма. Я, чесно кажучи, з великим подивом побачила серед підписантів цього пасквіля про матюки Давида Арахамію. Бо ж David Braun не дасть збрехати, зі своєю фракцію він розмовляє виключно матюками… Прийдеться писати в регламентний:) Бо як сказав знавець регламенту Потураєв, в залі ВР немає приватних розмов, все- тільки державні. Дуже рекомендую слугам слідкувати тепер за своїм «базаром», я не впевнена, чи вміють вони розмовляти без лайки. Про непокаране хамство з вуст команди Зеленського, яка прийшла до влади на хамстві і брехні- це теж епічно. Ми й досі чекаємо вибачень від Зеленського за «сеньйор Голодомор», «ебонітові палички» , «розстріл ВР» в серіалі, що зробив його президентом, «наживаються на війні», «хто хочет закончить войну- тот её закончит», «ідіть в ср&ку» покійному герою Барні і всім депутатам. Непокаране хамство дійсно обернулося слугами в парламенті. Та й вибачень Яременка перед залою, яку він зганьбив , я не чула . https://www.radiosvoboda.org/a/svoboda-ranok-poroshenko-yes-rada-sluhy-narodu/33298109.html?fbclid=IwY2xjawIJjRJleHRuA2FlbQIxMQABHSDf4nQUdTWcFYvsr8163-Tv-hDshO2b1BRBHwzLnnxLN1qBHMLI2iEhbQ_aem_FO_hEYC-odTcpL5awl1WAA
    WWW.RADIOSVOBODA.ORG
    Порошенка відстороняють від Ради? Чи тиснуть «cлуги народу» на ЄС?
    Особиста образа чи політичні ігри? Петра Порошенка хочуть відсторонити від роботи в парламенті на пів року, мовляв, за те, що він нецензурно висловився в бік депутата від «Слуги народу» Богдана Яременка. У «Європейській солідарності» заявляють про політичний тиск на опозицію. А «слуги...
    Love
    1
    182переглядів 1 Поширень
  • #поезія
    Ми кажемо пройде, та не проходить.
    І час, як вічність, убиває біль.
    Та й ще живе в душі тугою,
    На серці раною зелена цвіль.

    Ми видаляємо із телефону цифри,
    Щоб більше не набрати номера.
    Та в памʼяті житимуть вічно,
    Й любов до них буде жива.

    Ми кажемо життя триває далі,
    І все в рутині забуваємось на мить.
    Та як забути тих, кого немає,
    І як навчитись далі без них жить…

    Viktoria Sakalosh
    Sad
    1
    80переглядів
  • Haha
    Love
    6
    883переглядів 162Відтворень
  • Like
    2
    386переглядів
  • УКРАЇНА БУЛА ! Є І БУДЕ !

    ТРИПІЛЬЦІ...

    Феноменальність Української культури породжувалась і формувалась найбільшою мірою просторово-географічним та історичним чинниками. І це тісно пов’язано з нинішніми реаліями становлення Незалежної України, формування її матеріальних, духовних, моральних цінностей. Географічний, історичний та мовний чинники – найдавніші в історії людства, ще з доісторичних епох, з часів унікальної трипільської цивілізації.

    У пізньої трипільський період значно розширилася територія, заселена трипільцями: на землі східної Волині, сточища річок Случі й Горині, обидва береги Київського Придніпров'я та степи північно-західного Причорномор'я, де трипільці стикалися з носіями інших культур. Просування степовиків у Побужжя спричинило відділення софіївських пам'яток в окрему після трипільську так звану «Софіївську культуру» що згодом частково поширилася на Волинь.

    В період Пізньої трипільського поселення трипільці винайшли ткацький верстат. І це після винаходу колеса, гончарного колеса та виробів з міді залишило відчутний слід у подальшому розвитку краян-аріїв.На відміну від арктичних і північно-східних сусідів (предків сучасних угрофінських народів), котрі як одяг використовували шкури тварин, трипільці-арії одягалися у чудове домоткане вбрання. Одяг був красивим і різноманітним. Жінки носили різної довжини приталені сукні, спідниці, сорочки. Усе це було прикрашене вишивкою.

    На шию одягали прикраси, виготовлені з міді, кістки, бронзи, срібла чи золота: ланцюжки, намиста, пекторалі, підвіски. Використовували кілька видів зачісок. Часто волосся заплітали в одну або дві коси. Користувались дзеркальцями, виготовленими з полірованої до блиску бронзи чи срібла. Загалом, зовнішній вигляд оріянок нагадував нинішніх українок чи білорусок, одягнених у їхній національний одяг.

    Чоловіки носили полотняні штани, вишиті сорочки, підперезані довгим і широким паском, прикрашеним вишивкою. Одягали шкіряні чоботи. Споконвіку серед чоловіків оріян був поширений звичай голити бороди і носити вуса, що пізніше стане традицією українців. А вояки, крім того, ще залишали на голеній голові довге пасмо волосся – “оселедець”. Така мода багато тисячоліть була візитною карткою Українських Воїнів та знатних людей…

    За періоду пізньої трипільського поселення, на думку деяких фахівців, зберігався патріархальний лад. Проте ставлення чоловіків до жінок було особливим, чим трипільці і відрізнялися від інших землеробних та кочових племен.

    Розвивалося гончарне мистецтво та урізноманітнились вироби з кераміки. Так, на трипільській кераміці періоду пізньої трипільських поселень відомі зображення людей, тварин, в першу чергу собак та змій, фантастичних істот та багато візерунків. Інколи ці елементи складають цілі «картини».Як вважають археологи, «більшість з них має землеробський зміст.»Відомо також багато трипільських статуеток – в першу чергу жінок та биків. Вважають, що ці статуетки були уособленням Великої Богині, а бик символізував чоловіче начало.

    Досі загадкою залишається призначення біноклевидних сосудів, які часто зустрічаються в рештках жител. Більшість з них не має денець, тож не могла використовуватися для зберігання чогось. Найпоширенішими версіями є, що ці «біноклі» використовувалися для землеробського обряду «напування землі», або, обтягнуті шкірою – як ритуальні барабани. Вважається, що культове значення мали і фігурки, моделі жител та возів, які знаходять у трипільських поселеннях.

    Трипільці досягли чималих успіхів завдяки власній праці, розуму та ресурсам дуже багатої землі, яку нині називають Україною.

    В Україні Трипільська культура збереглась у пережитках і залишила по собі виразні сліди. Український народ зберіг свою етнічну спорідненість із старожитною людністю Пра-України. [Інформацію взято з мережі інтернет]

    А якщо вам цікаво поринути в світ Пра-України та пройтись "ДОРОГАМИ ЧАСУ" епохи трипільської цивілізації, запрошую до аудіобіліотеки авторського телеграм_каналу UA🇺🇦«УКРАЇНА.ДОРОГАМИ ЧАСУ» посилання ось тут 👇 тисни:

    https://t.me/RuslanSpeaks.
    УКРАЇНА БУЛА ! Є І БУДЕ ! ТРИПІЛЬЦІ... Феноменальність Української культури породжувалась і формувалась найбільшою мірою просторово-географічним та історичним чинниками. І це тісно пов’язано з нинішніми реаліями становлення Незалежної України, формування її матеріальних, духовних, моральних цінностей. Географічний, історичний та мовний чинники – найдавніші в історії людства, ще з доісторичних епох, з часів унікальної трипільської цивілізації. У пізньої трипільський період значно розширилася територія, заселена трипільцями: на землі східної Волині, сточища річок Случі й Горині, обидва береги Київського Придніпров'я та степи північно-західного Причорномор'я, де трипільці стикалися з носіями інших культур. Просування степовиків у Побужжя спричинило відділення софіївських пам'яток в окрему після трипільську так звану «Софіївську культуру» що згодом частково поширилася на Волинь. В період Пізньої трипільського поселення трипільці винайшли ткацький верстат. І це після винаходу колеса, гончарного колеса та виробів з міді залишило відчутний слід у подальшому розвитку краян-аріїв.На відміну від арктичних і північно-східних сусідів (предків сучасних угрофінських народів), котрі як одяг використовували шкури тварин, трипільці-арії одягалися у чудове домоткане вбрання. Одяг був красивим і різноманітним. Жінки носили різної довжини приталені сукні, спідниці, сорочки. Усе це було прикрашене вишивкою. На шию одягали прикраси, виготовлені з міді, кістки, бронзи, срібла чи золота: ланцюжки, намиста, пекторалі, підвіски. Використовували кілька видів зачісок. Часто волосся заплітали в одну або дві коси. Користувались дзеркальцями, виготовленими з полірованої до блиску бронзи чи срібла. Загалом, зовнішній вигляд оріянок нагадував нинішніх українок чи білорусок, одягнених у їхній національний одяг. Чоловіки носили полотняні штани, вишиті сорочки, підперезані довгим і широким паском, прикрашеним вишивкою. Одягали шкіряні чоботи. Споконвіку серед чоловіків оріян був поширений звичай голити бороди і носити вуса, що пізніше стане традицією українців. А вояки, крім того, ще залишали на голеній голові довге пасмо волосся – “оселедець”. Така мода багато тисячоліть була візитною карткою Українських Воїнів та знатних людей… За періоду пізньої трипільського поселення, на думку деяких фахівців, зберігався патріархальний лад. Проте ставлення чоловіків до жінок було особливим, чим трипільці і відрізнялися від інших землеробних та кочових племен. Розвивалося гончарне мистецтво та урізноманітнились вироби з кераміки. Так, на трипільській кераміці періоду пізньої трипільських поселень відомі зображення людей, тварин, в першу чергу собак та змій, фантастичних істот та багато візерунків. Інколи ці елементи складають цілі «картини».Як вважають археологи, «більшість з них має землеробський зміст.»Відомо також багато трипільських статуеток – в першу чергу жінок та биків. Вважають, що ці статуетки були уособленням Великої Богині, а бик символізував чоловіче начало. Досі загадкою залишається призначення біноклевидних сосудів, які часто зустрічаються в рештках жител. Більшість з них не має денець, тож не могла використовуватися для зберігання чогось. Найпоширенішими версіями є, що ці «біноклі» використовувалися для землеробського обряду «напування землі», або, обтягнуті шкірою – як ритуальні барабани. Вважається, що культове значення мали і фігурки, моделі жител та возів, які знаходять у трипільських поселеннях. Трипільці досягли чималих успіхів завдяки власній праці, розуму та ресурсам дуже багатої землі, яку нині називають Україною. В Україні Трипільська культура збереглась у пережитках і залишила по собі виразні сліди. Український народ зберіг свою етнічну спорідненість із старожитною людністю Пра-України. [Інформацію взято з мережі інтернет] А якщо вам цікаво поринути в світ Пра-України та пройтись "ДОРОГАМИ ЧАСУ" епохи трипільської цивілізації, запрошую до аудіобіліотеки авторського телеграм_каналу UA🇺🇦«УКРАЇНА.ДОРОГАМИ ЧАСУ» посилання ось тут 👇 тисни: https://t.me/RuslanSpeaks.
    Like
    1
    386переглядів
  • 🕯 18 січня 2023 року помер 100-річний сотник УПА, борець за українську державність та ідейний натхненник майбутніх борців за Україну Мирослав Симчич, псевдо «Кривоніс».

    Мирослав приєднався до юнацької сітки ОУН в 1941 році. Під його керівництвом у 1945 році під Космачем повстанці розгромили каральну дивізію НКВС. А загалом Симчич провів 42 успішні бої.

    В 1948 році совєцька влада арештувала Кривоноса та відправила в табори, де він пробув 32,5 роки.

    Реабілітовано повстанця у 2017-му. У 2022 році Мирослав Симчич отримав звання Героя України та орден «Золота Зірка».

    🕯Вічна пам'ять та слава Герою!
    🕯 18 січня 2023 року помер 100-річний сотник УПА, борець за українську державність та ідейний натхненник майбутніх борців за Україну Мирослав Симчич, псевдо «Кривоніс». Мирослав приєднався до юнацької сітки ОУН в 1941 році. Під його керівництвом у 1945 році під Космачем повстанці розгромили каральну дивізію НКВС. А загалом Симчич провів 42 успішні бої. В 1948 році совєцька влада арештувала Кривоноса та відправила в табори, де він пробув 32,5 роки. Реабілітовано повстанця у 2017-му. У 2022 році Мирослав Симчич отримав звання Героя України та орден «Золота Зірка». 🕯Вічна пам'ять та слава Герою!
    321переглядів
  • Love
    1
    294переглядів