• 🤯 Тисячі поранених без статусу. Україна не визнає маріупольців жертвами війни?
    86 днів Маріуполь виживав під обстрілами і блокадою рф. Але зараз виявляється, що поранені після 5 березня 2022 маріупольці не підпадають під визначення жертв бойових дій, – ЗМІ.
    Що відомо зараз? 👇
    ▪️Мінрозвитку видало наказ, де дата початку окупації Маріуполя визначена як 5 березня 2022, що не дозволяє постраждалим отримати соціальну допомогу;
    ▪️Там наголосили: дата окупації Маріуполя була внесена до Наказу №309 Мінреінтеграції у грудні 2022. Саме на його основі і видано наказ Мінрозвитку;
    ▪️Після суспільного розголосу міністерство ініціювало перегляд дат бойових дій у Маріуполі відповідно до реальної хронології подій для забезпечення соціального захисту постраждалих;
    ▪️Для цього вони подали запити до Донецької ОВА та Міноборони для уточнення періодів бойових дій у Маріуполі.
    У Мінрозвитку обіцяють «виправити неточності» найближчим часом. Слідкуємо.
    🤯 Тисячі поранених без статусу. Україна не визнає маріупольців жертвами війни? 86 днів Маріуполь виживав під обстрілами і блокадою рф. Але зараз виявляється, що поранені після 5 березня 2022 маріупольці не підпадають під визначення жертв бойових дій, – ЗМІ. Що відомо зараз? 👇 ▪️Мінрозвитку видало наказ, де дата початку окупації Маріуполя визначена як 5 березня 2022, що не дозволяє постраждалим отримати соціальну допомогу; ▪️Там наголосили: дата окупації Маріуполя була внесена до Наказу №309 Мінреінтеграції у грудні 2022. Саме на його основі і видано наказ Мінрозвитку; ▪️Після суспільного розголосу міністерство ініціювало перегляд дат бойових дій у Маріуполі відповідно до реальної хронології подій для забезпечення соціального захисту постраждалих; ▪️Для цього вони подали запити до Донецької ОВА та Міноборони для уточнення періодів бойових дій у Маріуполі. У Мінрозвитку обіцяють «виправити неточності» найближчим часом. Слідкуємо.
    Sad
    1
    97views
  • #тварини
    Ось цікаві факти про ці граціозні створіння:
    1. Олені змінюють "взуття" за сезоном. Влітку їхні копита м'які та широкі, щоб легко бігати травою. Взимку вони стають твердими, як льодоступи, щоб не ковзати снігом.
    2. Їхні очі світяться у темряві! Біля північних оленів у зимовий період зіниці змінюють колір на синій, щоб краще бачити в умовах полярної ночі.
    3. Олені можуть плавати. Вони чудово справляються з річками та озерами, незважаючи на свої стрункі ноги.
    4. Роги це антени "на розбір". Щороку олені скидають роги та відрощують нові. Справжній ресет природи!
    5. Олені вміють "розмовляти". Самці та самки видають особливі звуки, щоб спілкуватися з дитинчатами або попереджати один одного про небезпеку. Ось як на цьому відео.
    #тварини Ось цікаві факти про ці граціозні створіння: 1. Олені змінюють "взуття" за сезоном. Влітку їхні копита м'які та широкі, щоб легко бігати травою. Взимку вони стають твердими, як льодоступи, щоб не ковзати снігом. 2. Їхні очі світяться у темряві! Біля північних оленів у зимовий період зіниці змінюють колір на синій, щоб краще бачити в умовах полярної ночі. 3. Олені можуть плавати. Вони чудово справляються з річками та озерами, незважаючи на свої стрункі ноги. 4. Роги це антени "на розбір". Щороку олені скидають роги та відрощують нові. Справжній ресет природи! 5. Олені вміють "розмовляти". Самці та самки видають особливі звуки, щоб спілкуватися з дитинчатами або попереджати один одного про небезпеку. Ось як на цьому відео.
    Love
    4
    197views 28Plays
  • 37views
  • #кіно
    ICTV2 анонсує телепрем’єру фільму «Я працюю на цвинтарі».
    Про що стрічка:
    Саша займається встановленням пам’ятників на цвинтарі. Він сповнений цинізму та іронії. Навіть у спілкуванні із самотнім літнім чоловіком, який замовив пам’ятник самому собі, і бізнес-леді, яка щойно поховала сина. Несподівано в життя Саші повертається його донька-підліток. Водночас герой втягується в боротьбу за владу на цвинтарі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень поступово стає зрозуміло, що у Саші важка психологічна травма через його минуле.

    Прем’єру фільму режисера Олексія Тараненка покажуть на каналі 27 квітня, о 22:00.

    Фільм також доступний для онлайн-перегляду:
    На Netflix (по підписці)
    https://www.netflix.com/ua/title/81637632?source=35
    На Київстар ТБ (по підписці)
    https://tv.kyivstar.ua/ua/movie/63505c4f5174b0a0d398d3b1-2021-ya-prat...
    На Megogo (69 грн)
    https://megogo.net/ua/view/19710486-ya-pracyuyu-na-cvintari.html
    На Takflix (95 грн)
    https://takflix.com/uk/films/ya-pratsyuyu-na-tsvyntari

    https://youtu.be/bGy2xZ5unTI
    #кіно ICTV2 анонсує телепрем’єру фільму «Я працюю на цвинтарі». Про що стрічка: Саша займається встановленням пам’ятників на цвинтарі. Він сповнений цинізму та іронії. Навіть у спілкуванні із самотнім літнім чоловіком, який замовив пам’ятник самому собі, і бізнес-леді, яка щойно поховала сина. Несподівано в життя Саші повертається його донька-підліток. Водночас герой втягується в боротьбу за владу на цвинтарі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень поступово стає зрозуміло, що у Саші важка психологічна травма через його минуле. Прем’єру фільму режисера Олексія Тараненка покажуть на каналі 27 квітня, о 22:00. Фільм також доступний для онлайн-перегляду: На Netflix (по підписці) https://www.netflix.com/ua/title/81637632?source=35 На Київстар ТБ (по підписці) https://tv.kyivstar.ua/ua/movie/63505c4f5174b0a0d398d3b1-2021-ya-pratsyuyu-na-tsvintari На Megogo (69 грн) https://megogo.net/ua/view/19710486-ya-pracyuyu-na-cvintari.html На Takflix (95 грн) https://takflix.com/uk/films/ya-pratsyuyu-na-tsvyntari https://youtu.be/bGy2xZ5unTI
    Like
    Love
    2
    474views
  • Вчора 80 з 216 бойових зіткнень відбулось на Покровському напрямку
    🚀Окупанти скинули 123 КАБ + 31 на Курщину,здійснили майже 6400 обстрілів, застосували 2377 дронів-камікадзе.
    🚀Вчора авіація і ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили вісім районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, пункт управління БпЛА та артилерійську систему противника.🫡
    Вчора 80 з 216 бойових зіткнень відбулось на Покровському напрямку 🚀Окупанти скинули 123 КАБ + 31 на Курщину,здійснили майже 6400 обстрілів, застосували 2377 дронів-камікадзе. 🚀Вчора авіація і ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили вісім районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, пункт управління БпЛА та артилерійську систему противника.🫡
    79views
  • У Японії офіційно з'явився аеропорт Hello Kitty😻
    У місті Оіта вирішили перейменувати аеропорт на честь легендарного маскоту Sanrio.

    Тепер там є прикраси, фотозони та магазин мерчу з білою кішечкою, а у липні запустять стилізовані автобуси та навіть парк розваг.
    У Японії офіційно з'явився аеропорт Hello Kitty😻 У місті Оіта вирішили перейменувати аеропорт на честь легендарного маскоту Sanrio. Тепер там є прикраси, фотозони та магазин мерчу з білою кішечкою, а у липні запустять стилізовані автобуси та навіть парк розваг.
    Love
    1
    145views
  • 156views 8Plays
  • Like
    Love
    8
    602views
  • 🚀Момент падіння шахеда на Київщини зафільмували прикордонники

    Ворожий дрон-камікадзе вночі виявила та збила мобільна вогнева група.
    🚀Момент падіння шахеда на Київщини зафільмували прикордонники Ворожий дрон-камікадзе вночі виявила та збила мобільна вогнева група.
    111views 41Plays
  • #тварини
    Гулабі - молочна порода кіз з характерними довгими вухами та горбатим носом. Ці тварини славляться не лише своєю унікальною зовнішністю, а й цінним смачним молоком та ніжним м'ясом.

    Порода гулабі виникла у пакистанській провінції Сінд. Вона була виведена шляхом селекції, заснованої на схрещуванні кіз порід битал, раджханпурі, втрат і каморі, при цьому основна генетична спадщина належить породам бітал і раджханпурі.

    Мешкають у районах Рахнапура, Хазар-Абада та Сінду, розташованих на пакистанському кордоні з Індією. Також їх можна зустріти в арабських країнах, Таджикистані та Афганістані. Харчуються сіном, соломою, комбікормом, овочами, коренеплодами та силосом.

    #тварини Гулабі - молочна порода кіз з характерними довгими вухами та горбатим носом. Ці тварини славляться не лише своєю унікальною зовнішністю, а й цінним смачним молоком та ніжним м'ясом. Порода гулабі виникла у пакистанській провінції Сінд. Вона була виведена шляхом селекції, заснованої на схрещуванні кіз порід битал, раджханпурі, втрат і каморі, при цьому основна генетична спадщина належить породам бітал і раджханпурі. Мешкають у районах Рахнапура, Хазар-Абада та Сінду, розташованих на пакистанському кордоні з Індією. Також їх можна зустріти в арабських країнах, Таджикистані та Афганістані. Харчуються сіном, соломою, комбікормом, овочами, коренеплодами та силосом.
    Like
    Love
    2
    245views 11Plays