• Like
    1
    304переглядів
  • Love
    1
    182переглядів
  • Like
    1
    328переглядів
  • 28переглядів
  • Мільйон українцю за повернення з-за кордону – це 3,5 річних бюджети держави: поки це неможливо

    Заява Гончаренко не підкріплена жодними фінансовими розрахунками. Наразі абсолютно незрозумілий механізм цих виплат.

    Хто, кому і за що має платити? А головне – де взяти ці гроші?
    – каже ексклюзивно для «Мандарин Медіа» (https://t.me/ Z0PY3JzswSRjODgy) економічний аналітик Юрій Гаврилечко.

    За його словами, подібні заяви можуть робити лише кілька осіб і причому одночасно. Це – глави МЗС, Мінсоцполітики та Мінфіну.

    У будь-якому випадку, навіть якщо це колись станеться, у таких громадян в ліжку поселиться державний контроль
    #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine #Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    Мільйон українцю за повернення з-за кордону – це 3,5 річних бюджети держави: поки це неможливо Заява Гончаренко не підкріплена жодними фінансовими розрахунками. Наразі абсолютно незрозумілий механізм цих виплат. Хто, кому і за що має платити? А головне – де взяти ці гроші? – каже ексклюзивно для «Мандарин Медіа» (https://t.me/+Z0PY3JzswSRjODgy) економічний аналітик Юрій Гаврилечко. За його словами, подібні заяви можуть робити лише кілька осіб і причому одночасно. Це – глави МЗС, Мінсоцполітики та Мінфіну. У будь-якому випадку, навіть якщо це колись станеться, у таких громадян в ліжку поселиться державний контроль #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine #Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
    148переглядів
  • ❗️Нова інформаційна атака в Інстаграм. Що потрібно знати, щоб не втратити аккаунт?

    Проєкт «НотаЄнота» який бореться з фейками дослідив нову схему крадіжки акаунтів в Телеграм, яка шириться через мережу Інстраграм.

    Схема проста і стара як світ: викликати емоцію і змусити перейти за шкідливим посиланням. Емоцію викликають за допомогою знецінюючих коментарів або приватних повідомлень, у яких знецінюють.

    1.Такі коментарі стосуються здебільшого зовнішності людей. Наприклад, вам можуть написати про третє підборіддя і те, як ви погано виглядаєте, поганий запах від вас і запитати, чи ви взагалі миєтеся, або написати, що побачивши вас, зрозуміли, що добре, що припинили спілкуватися. Тобто, коментарі пишуть від імені людини, яка нібито вас знає. Навіть якщо це не зачепить людину, то цікавість візьме своє - і значна кількість користувачів перейде на акаунт людини, яка їм написала такі гидоти.

    2. Коли ви переходите на профіль, то він закритий, а на аватарі - тінь дівчини. Імʼя профілю починається з babyloveee та пʼяти цифр, які відрізняються для кожного профілю. Ці 5 цифр є ознакою ботоферми і саме так ботоводи фіксують кількість залишених коментарів та повідомлень від конкретного бота. У закритому профілі є тільки опис акаунту: «Більше інформації про мене в телеграм + посилання».

    3. Це посилання фішингове. Не переходьте!

    4. Щодо ботоферми. Частина акаунтів належать справжнім користувачам, зареєстровані в різний час, але були зламані. Ймовірніше за все, зловмисники отримали логіни і паролі так само - завдяки фішинговій схемі. Сторінки належали справжнім користувачам, тому кількість дописів і підписників справжня. Після того, як зловмисники отримують доступ до такого акаунту, профіль роблять закритим і змінюють username. Деякі імена змінювали по 18 разів (це може свідчити, що цей акаунт використовували у приблизно такій кількості атак, також імена змінюють, щоб уникнути блокування). Приклади дивіться у нас в сторіс або в інстаграмі.

    На що спрямована ця атака?

    Наразі у нас є три гіпотези, які не взаємовиключні:
    1. Щоб отримати доступ до акаунтів українців у телеграмі - і уже з них робити інфоатаки або залишати потрібні коментарі
    2. Щоб отримати доступ до платіжних карток
    3. Щоб деморалізувати українців (подібні атаки здійснюють також на підлітків, які чутливіше сприймають коментарі стосовно своєї зовнішності).

    ❗️Щоб не потрапити на гачок шахраїв, не переходьте за незнайомими посиланнями і обовʼязково поставте подвійну автентифікацію у всіх соцмережах та месенджерах!

    Памʼятайте, зловмисники можуть тижнями не видавати себе, а в потрібний момент використати ваш аккунт для атаки. Тому обовʼязково перевірте, з яких пристроїв є доступ до ваших акаунтів!
    ❗️Нова інформаційна атака в Інстаграм. Що потрібно знати, щоб не втратити аккаунт? Проєкт «НотаЄнота» який бореться з фейками дослідив нову схему крадіжки акаунтів в Телеграм, яка шириться через мережу Інстраграм. Схема проста і стара як світ: викликати емоцію і змусити перейти за шкідливим посиланням. Емоцію викликають за допомогою знецінюючих коментарів або приватних повідомлень, у яких знецінюють. 1.Такі коментарі стосуються здебільшого зовнішності людей. Наприклад, вам можуть написати про третє підборіддя і те, як ви погано виглядаєте, поганий запах від вас і запитати, чи ви взагалі миєтеся, або написати, що побачивши вас, зрозуміли, що добре, що припинили спілкуватися. Тобто, коментарі пишуть від імені людини, яка нібито вас знає. Навіть якщо це не зачепить людину, то цікавість візьме своє - і значна кількість користувачів перейде на акаунт людини, яка їм написала такі гидоти. 2. Коли ви переходите на профіль, то він закритий, а на аватарі - тінь дівчини. Імʼя профілю починається з babyloveee та пʼяти цифр, які відрізняються для кожного профілю. Ці 5 цифр є ознакою ботоферми і саме так ботоводи фіксують кількість залишених коментарів та повідомлень від конкретного бота. У закритому профілі є тільки опис акаунту: «Більше інформації про мене в телеграм + посилання». 3. Це посилання фішингове. Не переходьте! 4. Щодо ботоферми. Частина акаунтів належать справжнім користувачам, зареєстровані в різний час, але були зламані. Ймовірніше за все, зловмисники отримали логіни і паролі так само - завдяки фішинговій схемі. Сторінки належали справжнім користувачам, тому кількість дописів і підписників справжня. Після того, як зловмисники отримують доступ до такого акаунту, профіль роблять закритим і змінюють username. Деякі імена змінювали по 18 разів (це може свідчити, що цей акаунт використовували у приблизно такій кількості атак, також імена змінюють, щоб уникнути блокування). Приклади дивіться у нас в сторіс або в інстаграмі. На що спрямована ця атака? Наразі у нас є три гіпотези, які не взаємовиключні: 1. Щоб отримати доступ до акаунтів українців у телеграмі - і уже з них робити інфоатаки або залишати потрібні коментарі 2. Щоб отримати доступ до платіжних карток 3. Щоб деморалізувати українців (подібні атаки здійснюють також на підлітків, які чутливіше сприймають коментарі стосовно своєї зовнішності). ❗️Щоб не потрапити на гачок шахраїв, не переходьте за незнайомими посиланнями і обовʼязково поставте подвійну автентифікацію у всіх соцмережах та месенджерах! Памʼятайте, зловмисники можуть тижнями не видавати себе, а в потрібний момент використати ваш аккунт для атаки. Тому обовʼязково перевірте, з яких пристроїв є доступ до ваших акаунтів!
    318переглядів
  • Love
    2
    207переглядів
  • Російські терористи так прагнуть миру і «угоди» від Трампа, що кожного дня запускають по Україні по 100+ дронів ! #SerSanych

    Цей пост видалив фейсбук і оскарження не прийняв 🤦🏾‍♂️
    Російські терористи так прагнуть миру і «угоди» від Трампа, що кожного дня запускають по Україні по 100+ дронів ! #SerSanych Цей пост видалив фейсбук і оскарження не прийняв 🤦🏾‍♂️
    Like
    3
    370переглядів
  • У своєму Instagram український письменник Макс Кідрук поділився посиланням на випуск УКР ЛІТ від YouTube-каналу Коло Комедії. У цьому шоу коміки наново вивчають українську літературу, і це, здається перший випуск де коміки будуть обговорювати книгу з автором, і можуть напряму поставити питання "що хотів сказати автор?". На цей раз під роздачу коміків: Ганни Кочегури, Дмитра Онищенка та Сергія Афонського потрапила наукова фантастика "Колонія", а сам Макс Кідрук в цей час буде спойлерити "Колапс", другу частину тетралогії "Нові темні віки". Тож запасаємось смаколиками й гайда дивитись, це має бути щось дійсно цікавеньке.

    P.S. І це лише перша частина, друга буде десь орієнтовно за тиждень.

    #sci_fi_не_нудно
    У своєму Instagram український письменник Макс Кідрук поділився посиланням на випуск УКР ЛІТ від YouTube-каналу Коло Комедії. У цьому шоу коміки наново вивчають українську літературу, і це, здається перший випуск де коміки будуть обговорювати книгу з автором, і можуть напряму поставити питання "що хотів сказати автор?". На цей раз під роздачу коміків: Ганни Кочегури, Дмитра Онищенка та Сергія Афонського потрапила наукова фантастика "Колонія", а сам Макс Кідрук в цей час буде спойлерити "Колапс", другу частину тетралогії "Нові темні віки". Тож запасаємось смаколиками й гайда дивитись, це має бути щось дійсно цікавеньке. P.S. І це лише перша частина, друга буде десь орієнтовно за тиждень. #sci_fi_не_нудно
    Love
    Like
    5
    2Kпереглядів 1 Поширень
  • Лікарі назвали 4 найкорисніші сири для здоров'я, — Delish
    🟢Моцарелла. Низькокалорійний сир, багатий білком, кальцієм та фосфором, що добре для здоров'я кісток, а також має два цінні пробіотики.
    🟢Козячий сир. Корисний для травлення, містить вітаміни A та B2.
    🟢Пармезан. Багатий на кальцій і фосфор, сприяє зміцненню кісток і зубів.
    🟢Фета. Містить менше жиру ніж багато інших, багатий на кальцій і пробіотики, підтримує здоров'я кишечника.
    #Новини_звідусіль #Новини_news #world_news #interesting_news @interesting_news @news @world_news #news #news_from_around_the_world
    Лікарі назвали 4 найкорисніші сири для здоров'я, — Delish 🟢Моцарелла. Низькокалорійний сир, багатий білком, кальцієм та фосфором, що добре для здоров'я кісток, а також має два цінні пробіотики. 🟢Козячий сир. Корисний для травлення, містить вітаміни A та B2. 🟢Пармезан. Багатий на кальцій і фосфор, сприяє зміцненню кісток і зубів. 🟢Фета. Містить менше жиру ніж багато інших, багатий на кальцій і пробіотики, підтримує здоров'я кишечника. #Новини_звідусіль #Новини_news #world_news #interesting_news @interesting_news @news @world_news #news #news_from_around_the_world
    Like
    1
    71переглядів