• Шукай свій чорно-білий кайф
    Шукай свій чорно-білий кайф
    1
    328views
  • 1
    42views
  • 49views
  • -- Извините, это Вы звонили мне только что?
    -- Да, извините, ошибся номером.
    -- Жаль.
    -- Почему жаль?
    -- У вас приятный голос.
    -- У вас тоже. Хотите, я Вам перезвоню?...

    🖍️ Ринат Валиуллин, "Письма из одиночества."
    -- Извините, это Вы звонили мне только что? -- Да, извините, ошибся номером. -- Жаль. -- Почему жаль? -- У вас приятный голос. -- У вас тоже. Хотите, я Вам перезвоню?... 🖍️ Ринат Валиуллин, "Письма из одиночества."
    62views
  • Идеальной жизни не существует. Но ведь никто не отменял идеальные моменты?!
    Прекрасное настроение с утра - лучшая инвестиция в себя...
    Идеальной жизни не существует. Но ведь никто не отменял идеальные моменты?! Прекрасное настроение с утра - лучшая инвестиция в себя...
    69views
  • КІНО ВІКІВ

    Яке кіно!... Кіно усіх віків…
    Таке у світі вперше споглядають,
    Прикуті погляди до нього зі світів,
    Й продовження його щодня чекають.

    Червоні й чорні барви в ньому є,
    Де згарища чорніють й кров стікає,
    Ударів далі ворог завдає,
    За планом він невпинно убиває.

    Що далі за сценарієм? Скажіть!
    Інтрига тут, повірте, ні до чо́го,
    А може ви його перепишіть
    І не вбивайте більше вже ніко́го!

    Усе за планом, зйомки йдуть щодня,
    У сценах дим, вогонь, і крик, і тиша,
    Залучена до зйомок вся русня,
    Яка щодня нові́ сюжети пише.

    Жорстокі кадри, забрані життя,
    Й що далі стрічка – кадри все страшніші:
    Усюди смерть і кровопролиття,
    А вибухи й тривоги все рясніші.

    Коли вже буде клятий той СТОП-КАДР,
    Закі́нчиться кіно й побачим титри,
    І буде стрічка «НЕНЬКА-КВІТОСАД»,
    Яку озвучать старовинні цитри?

    12.07.2024р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024
    ID: 1017463
    КІНО ВІКІВ Яке кіно!... Кіно усіх віків… Таке у світі вперше споглядають, Прикуті погляди до нього зі світів, Й продовження його щодня чекають. Червоні й чорні барви в ньому є, Де згарища чорніють й кров стікає, Ударів далі ворог завдає, За планом він невпинно убиває. Що далі за сценарієм? Скажіть! Інтрига тут, повірте, ні до чо́го, А може ви його перепишіть І не вбивайте більше вже ніко́го! Усе за планом, зйомки йдуть щодня, У сценах дим, вогонь, і крик, і тиша, Залучена до зйомок вся русня, Яка щодня нові́ сюжети пише. Жорстокі кадри, забрані життя, Й що далі стрічка – кадри все страшніші: Усюди смерть і кровопролиття, А вибухи й тривоги все рясніші. Коли вже буде клятий той СТОП-КАДР, Закі́нчиться кіно й побачим титри, І буде стрічка «НЕНЬКА-КВІТОСАД», Яку озвучать старовинні цитри? 12.07.2024р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024 ID: 1017463
    456views
  • СЦЕНАРІЙ СМЕРТІ

    Сценарій, що написаний давно,
    Його писали вбивці-сценаристи
    І марили, щоб зняти це кіно,
    Та щоб знімались в ньому не артисти.

    Не Голлівуд кіно таке відзняв,
    Зірки́ не Голлівудські в нім знімались,
    Це оператор-вбивця монтував,
    І люди в ньому із життям прощались.

    В нім кожен епізод украй страшний,
    В нім кожен епізод украй болючий,
    І режисер кричав постійно: «Вбий!»,
    А ним же був рашист гнилий смердючий.

    Сценарій скільки часу той писавсь?
    Локації як довго обирались?
    А від перегляду чи світ цього́ жахавсь?
    Чи очі хоч тепер повідкривались?

    Бою́сь, що ні, зроби́ть це не дано́,
    Хоч кадри із реальністю страшною:
    Тіла́, зава́ли, чорнеє рядно…
    Та очі світу все під пеленою.

    Сценарій, що написаний давно,
    Сценарій смерті, болю й тероризму.
    Побачив світ живе страшне кіно,
    Його знімать під силу лиш рашизму.

    Це те кіно, яке побачив світ,
    Тут навіть Голлівуд відпочиває,
    Сценарій втілили, відбувсь приліт,
    Та світ і далі лиш спостерігає.

    09.07.2024 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024
    ID: 1017360
    СЦЕНАРІЙ СМЕРТІ Сценарій, що написаний давно, Його писали вбивці-сценаристи І марили, щоб зняти це кіно, Та щоб знімались в ньому не артисти. Не Голлівуд кіно таке відзняв, Зірки́ не Голлівудські в нім знімались, Це оператор-вбивця монтував, І люди в ньому із життям прощались. В нім кожен епізод украй страшний, В нім кожен епізод украй болючий, І режисер кричав постійно: «Вбий!», А ним же був рашист гнилий смердючий. Сценарій скільки часу той писавсь? Локації як довго обирались? А від перегляду чи світ цього́ жахавсь? Чи очі хоч тепер повідкривались? Бою́сь, що ні, зроби́ть це не дано́, Хоч кадри із реальністю страшною: Тіла́, зава́ли, чорнеє рядно… Та очі світу все під пеленою. Сценарій, що написаний давно, Сценарій смерті, болю й тероризму. Побачив світ живе страшне кіно, Його знімать під силу лиш рашизму. Це те кіно, яке побачив світ, Тут навіть Голлівуд відпочиває, Сценарій втілили, відбувсь приліт, Та світ і далі лиш спостерігає. 09.07.2024 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024 ID: 1017360
    636views
  • ОХМАТДИТ

    Як же боляче і прикро…
    Та чи буде судний день?
    Верхово́дить бидло звикло,
    Й люд Вкраїни – їх мішень.

    В чо́му ж діти завинили
    І за що вбивати їх?
    Що ж ви, нелюди, творили?
    Вам незнане слово ГРІХ?

    ОХМАТДИТ наш знали в світі,
    Там надія все жила,
    Лікувалися там діти…
    Знищено є все до тла.

    Із землею все зрівняли,
    Зруйнували все ущент,
    Бо ударів тих завдали
    В одну мить, в один момент.

    Під завалами впинились
    Хворі діти і батьки,
    Й лікарі з життям простились
    Від ординської руки́.

    Не несли́ вони загрози
    Тим убивцям з болотів.
    Не впаду́ть на землю сльо́зи
    Мо́го люду чорних днів.

    ОХМАТДИТ… Вкраїна… діти,
    Біль і крик, пролита кров.
    В пеклі їм за це горіти,
    Тільки б судний день прийшов.

    08.07.2024 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024
    ID: 1017191
    ОХМАТДИТ Як же боляче і прикро… Та чи буде судний день? Верхово́дить бидло звикло, Й люд Вкраїни – їх мішень. В чо́му ж діти завинили І за що вбивати їх? Що ж ви, нелюди, творили? Вам незнане слово ГРІХ? ОХМАТДИТ наш знали в світі, Там надія все жила, Лікувалися там діти… Знищено є все до тла. Із землею все зрівняли, Зруйнували все ущент, Бо ударів тих завдали В одну мить, в один момент. Під завалами впинились Хворі діти і батьки, Й лікарі з життям простились Від ординської руки́. Не несли́ вони загрози Тим убивцям з болотів. Не впаду́ть на землю сльо́зи Мо́го люду чорних днів. ОХМАТДИТ… Вкраїна… діти, Біль і крик, пролита кров. В пеклі їм за це горіти, Тільки б судний день прийшов. 08.07.2024 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024 ID: 1017191
    203views

  • ПОЛІГ ГЕРОЄМ В ДВАДЦЯТЬ СІМ
    (Полеглому героєві Петру Гавяку присвячується)

    Поліг Петро, його нема,
    Чорніє вдома з горя мати,
    З розпуки ру́ки все здійма,
    З могили сина не підняти.

    Поліг героєм він за нас,
    Поліг за неньку Україну.
    Горіть свічі не збіг ще час…
    Лишив наза́вжди рідні сті́ни.

    Свіча загасла не сама,
    Лиш чорна нитка й дим зостались,
    Простивсь наза́вжди з усіма –
    Життєві стру́ни обірвались.

    Він бачив пекло з-за життя,
    Та нам повідать це не зможе,
    Був там, де кровопролиття,
    Тепер – могила його ложе.

    Він міг багато ще зроби́ть,
    Та двадцять сім йому наза́вжди,
    Бо вічним сном в могилі спить,
    За неньку ліг во ім’я правди.

    Він болю й смутку цим завдав,
    Кував в боях нам ПЕРЕМОГУ,
    За неньку й нас життя віддав
    Й пішов у за́світи в доро́гу.

    Назад він звідти не верне́,
    Не обійме́ сестру і брата,
    І мамі спокій не верне́,
    В землі́ без ві́кон в нього хата.

    29.06.2024 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024
    ID: 1016435
    ПОЛІГ ГЕРОЄМ В ДВАДЦЯТЬ СІМ (Полеглому героєві Петру Гавяку присвячується) Поліг Петро, його нема, Чорніє вдома з горя мати, З розпуки ру́ки все здійма, З могили сина не підняти. Поліг героєм він за нас, Поліг за неньку Україну. Горіть свічі не збіг ще час… Лишив наза́вжди рідні сті́ни. Свіча загасла не сама, Лиш чорна нитка й дим зостались, Простивсь наза́вжди з усіма – Життєві стру́ни обірвались. Він бачив пекло з-за життя, Та нам повідать це не зможе, Був там, де кровопролиття, Тепер – могила його ложе. Він міг багато ще зроби́ть, Та двадцять сім йому наза́вжди, Бо вічним сном в могилі спить, За неньку ліг во ім’я правди. Він болю й смутку цим завдав, Кував в боях нам ПЕРЕМОГУ, За неньку й нас життя віддав Й пішов у за́світи в доро́гу. Назад він звідти не верне́, Не обійме́ сестру і брата, І мамі спокій не верне́, В землі́ без ві́кон в нього хата. 29.06.2024 р. ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024 ID: 1016435
    240views
  • Присвячується сучасним Швондерам та Шариковим, особливо тим, хто ховається за маскою патріотів.

    Ду́рні гірше ворогів –
    Це здавна́ вже зрозуміло.
    Те, чого не зможе ворог,
    Допоможе йому йолоп!

    Він освіченість свою
    Вам пред'явить по нулю.
    І пихатістю своєю
    Заперечить й Галілею.

    Похизує розумо́м,
    Що не знає аксіом.
    Здуру змовить лабуду,
    Як з бур’яну лабоду.

    Куховарку й двірника,
    Ленін дав нам з смітника.
    Щоб вони свою дурню́
    Нам пихали поверхню́.

    Каже двірник – «Я надись
    В академіях не вчивсь.
    Я без вашої поради
    Напишу якщо без вади.

    Якщо треба, то навчу
    Й вас тому, чому хочу.
    Не захочете - примушу,
    Витряхну з вас усю душу.

    У мене аж три дипломи,
    Що дали мені в ревкомі.
    Фахівець я і тлумач,
    Першокласний оглядач!»

    Що поробиш, дурень й є,
    Його розум не проб’є,
    Проти нього марна зброя,
    Протидія - влучне слово.

    Ще відділок ПНД,
    Хай сидить там і гуде.
    А на волю йому засть,
    Божевілля – це напасть.

    Швондер та приблуди Шарики,
    Шкундиняють як примарики.
    Серед нас вони ще є,
    Розвелось їх де-не-де.

    Отака, брати, фігня,
    Поквапиться до рання.
    Щоб отой зануда Шарик,
    Вам не наробив помарок.

    Був колись він собайло́м,
    Безпритульним став лайном.
    Але гавкає, що той
    Безпритульний пес-відстой.

    Блідий та мутний карась,
    Безнадійний потурач
    Неосвітніх коректив
    Та відсталих перспектив.

    Неосвітніх в нас багато,
    Пишуть , кажуть «авоматом»,
    З помилками, як воно,
    Шаришвондерське гівно.

    Думай, коли говориш,
    Коли пишеш та «постиш»
    У Фейсбуці, Інстаграмі,
    Щоб не буть ганьбою мамі,

    Батькові, своїм дітям,
    Особливо вчителям,
    Що тебе науці вчили
    Та як рідного пести́ли.

    © IK 07-01-2022
    Присвячується сучасним Швондерам та Шариковим, особливо тим, хто ховається за маскою патріотів. Ду́рні гірше ворогів – Це здавна́ вже зрозуміло. Те, чого не зможе ворог, Допоможе йому йолоп! Він освіченість свою Вам пред'явить по нулю. І пихатістю своєю Заперечить й Галілею. Похизує розумо́м, Що не знає аксіом. Здуру змовить лабуду, Як з бур’яну лабоду. Куховарку й двірника, Ленін дав нам з смітника. Щоб вони свою дурню́ Нам пихали поверхню́. Каже двірник – «Я надись В академіях не вчивсь. Я без вашої поради Напишу якщо без вади. Якщо треба, то навчу Й вас тому, чому хочу. Не захочете - примушу, Витряхну з вас усю душу. У мене аж три дипломи, Що дали мені в ревкомі. Фахівець я і тлумач, Першокласний оглядач!» Що поробиш, дурень й є, Його розум не проб’є, Проти нього марна зброя, Протидія - влучне слово. Ще відділок ПНД, Хай сидить там і гуде. А на волю йому засть, Божевілля – це напасть. Швондер та приблуди Шарики, Шкундиняють як примарики. Серед нас вони ще є, Розвелось їх де-не-де. Отака, брати, фігня, Поквапиться до рання. Щоб отой зануда Шарик, Вам не наробив помарок. Був колись він собайло́м, Безпритульним став лайном. Але гавкає, що той Безпритульний пес-відстой. Блідий та мутний карась, Безнадійний потурач Неосвітніх коректив Та відсталих перспектив. Неосвітніх в нас багато, Пишуть , кажуть «авоматом», З помилками, як воно, Шаришвондерське гівно. Думай, коли говориш, Коли пишеш та «постиш» У Фейсбуці, Інстаграмі, Щоб не буть ганьбою мамі, Батькові, своїм дітям, Особливо вчителям, Що тебе науці вчили Та як рідного пести́ли. © IK 07-01-2022
    2
    872views