• КВІТНИК, ЯКИЙ БОЛИТЬ


    (Відповідь на коментар Стафанії Терпеливець до вірша «РОСТУТЬ МОГИЛИ»)


    Ростуть могили, краю їм нема,

    Садити їх нам ворог помагає,

    А не росли б, якби не ця війна,

    Щодня наш цвіт в могили ті лягає.


    Ростуть могили, дуже прикро нам…

    Щоб Бог поміг війну цю зупинити,

    Щоб шлях в могили не лягав синам,

    Аби наш цвіт щодня не хоронити.


    Ростуть могили, квітнуть, як квітник,

    Їх скроплюють сльозами, як водою,

    Не догляда за ними садівник,

    І кожна пахне горем і бідою.


    Ростуть могили, ліку їм нема,

    Ростуть щодня, стає їх більше й більше,

    Могили свіжі, но́ві імена,

    А нам від цього защораз прикріше.


    Ростуть могили, всюди ж бо ростуть,

    Та ми хотіли квітники садити,

    Щодня із фронту ко́гось – та й везуть,

    Бо він поліг, а мав ще жити й жити.


    Ростуть могили, цвіт лягає в них,

    Домівкою стають вони героям,

    І жоден з них пожити ще не встиг,

    Їх кожен день наповнювався боєм.


    28.11.2023 р.


    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2023

    ID: 999761

    КВІТНИК, ЯКИЙ БОЛИТЬ(Відповідь на коментар Стафанії Терпеливець до вірша «РОСТУТЬ МОГИЛИ»)Ростуть могили, краю їм нема,Садити їх нам ворог помагає,А не росли б, якби не ця війна,Щодня наш цвіт в могили ті лягає.Ростуть могили, дуже прикро нам…Щоб Бог поміг війну цю зупинити,Щоб шлях в могили не лягав синам,Аби наш цвіт щодня не хоронити.Ростуть могили, квітнуть, як квітник,Їх скроплюють сльозами, як водою,Не догляда за ними садівник,І кожна пахне горем і бідою.Ростуть могили, ліку їм нема,Ростуть щодня, стає їх більше й більше,Могили свіжі, но́ві імена,А нам від цього защораз прикріше.Ростуть могили, всюди ж бо ростуть,Та ми хотіли квітники садити,Щодня із фронту ко́гось – та й везуть,Бо він поліг, а мав ще жити й жити.Ростуть могили, цвіт лягає в них,Домівкою стають вони героям,І жоден з них пожити ще не встиг,Їх кожен день наповнювався боєм.28.11.2023 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2023ID: 999761
    292переглядів
  • ЛЮДОНЬКИ, МОЛІМОСЬ


    Молімось, людоньки, молімось,

    Аби не бу́ло в нас війни́,

    До Бога серцем пригорнімось,

    Розбиймо плани сатани.


    Молімось, людоньки, молімось,

    У Бога з вірою живім,

    В молитві ми усі збері́мось,

    Вінець із молитов сплеті́м.


    Молімось, людоньки, молімось,

    Щоб повернути знову МИР,

    Усі до Господа звернімось,

    Щоб відступив від нас упир.


    Молімось, людоньки, молімось,

    Хай нас зали́шить сатана,

    Всі молитва́ми огорнімось –

    Тоді закі́нчиться війна.


    Молімось, людоньки, молімось,

    Повірмо в Господа усі.

    Без молитов не обходімось,

    Й не будем жити у страсі́.


    Молімось, людоньки, молімось,

    Молім за все, що нас болить,

    За ласку Господу вклонімось,

    Бо нас орді не полони́ть.


    11.05.2022р.


    © Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2022

    ID: 947464

    ЛЮДОНЬКИ, МОЛІМОСЬМолімось, людоньки, молімось,Аби не бу́ло в нас війни́,До Бога серцем пригорнімось,Розбиймо плани сатани.Молімось, людоньки, молімось,У Бога з вірою живім,В молитві ми усі збері́мось,Вінець із молитов сплеті́м.Молімось, людоньки, молімось,Щоб повернути знову МИР,Усі до Господа звернімось,Щоб відступив від нас упир.Молімось, людоньки, молімось,Хай нас зали́шить сатана,Всі молитва́ми огорнімось –Тоді закі́нчиться війна.Молімось, людоньки, молімось,Повірмо в Господа усі.Без молитов не обходімось,Й не будем жити у страсі́.Молімось, людоньки, молімось,Молім за все, що нас болить,За ласку Господу вклонімось,Бо нас орді не полони́ть.11.05.2022р.© Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2022ID: 947464
    106переглядів
  • ДОДОМУ ПОВЕРТАЮТЬ НА ЩИТІ


    Додому повернули на щиті,

    Ще скільки так пове́рне – невідомо.

    Вони пізнали пекло при житті,

    Й живими не вертаються додому.


    Таку доро́гу ворог їм проклав,

    Хоч мріяли не нею повертати,

    Та кожен з них життя за нас віддав,

    І з засвітів сюди не завітати.


    У кожного була́ в житті мета,

    У кожного були бажання й плани,

    Та ворог нам завдав цього́ хреста,

    А рідним спричинив довічні рани.


    Не на щиті хотіли повертать,

    Та ірод взявся свічі їм гасити,

    З щита, на жаль, ніко́ли їм не встать

    За те, що взя́лись неньку боронити.


    За те, що Україна над усе,

    За те, що в серці мова солов'їна,

    За що ж бо кожен хрест такий несе?

    Любов до неньки у серцях нетлінна.


    Герої повертають на щиті,

    Остання путь, остання в них дорога,

    Багато що зробили б ще в житті,

    Та були в пеклі, йдуть тепер до Бога.


    28.03.2025 р.


    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2025

    ID: 1036528

    ДОДОМУ ПОВЕРТАЮТЬ НА ЩИТІДодому повернули на щиті,Ще скільки так пове́рне – невідомо.Вони пізнали пекло при житті,Й живими не вертаються додому.Таку доро́гу ворог їм проклав,Хоч мріяли не нею повертати,Та кожен з них життя за нас віддав,І з засвітів сюди не завітати.У кожного була́ в житті мета,У кожного були бажання й плани,Та ворог нам завдав цього́ хреста,А рідним спричинив довічні рани.Не на щиті хотіли повертать,Та ірод взявся свічі їм гасити,З щита, на жаль, ніко́ли їм не встатьЗа те, що взя́лись неньку боронити.За те, що Україна над усе,За те, що в серці мова солов'їна,За що ж бо кожен хрест такий несе?Любов до неньки у серцях нетлінна.Герої повертають на щиті,Остання путь, остання в них дорога,Багато що зробили б ще в житті,Та були в пеклі, йдуть тепер до Бога.28.03.2025 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2025ID: 1036528
    289переглядів
  • ЖИВЕ ТРИВОГА


    Опіки Божої бажаю

    В цей нелегки́й для всіх нас час,

    В молитві ру́ки я складаю,

    Молю́сь…Госпо́дь почує нас.


    Убереже Госпо́дь від ли́ха,

    Відве́рне кару від людей.

    Гучна війна й хвороба тиха

    Вже безліч принесли́ смертей.


    Війна й хвороба смертно косять

    І їх не можем зупини́ть.

    В молитві люди Бога просять:

    «Здорові в МИРІ хочем жить…».


    Опіки Божої і віри,

    Бо ми безсилі це здолать.

    Не знають враг й хвороба міри

    Й продовжують все ко́гось брать.


    Надія в мене є на Бога,

    Й минеться врешті-решт біда,

    Та у душі́ живе тривога,

    Що є недуга й є орда.


    03.04.2020 р.


    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2020

    ЖИВЕ ТРИВОГАОпіки Божої бажаюВ цей нелегки́й для всіх нас час,В молитві ру́ки я складаю,Молю́сь…Госпо́дь почує нас.Убереже Госпо́дь від ли́ха,Відве́рне кару від людей.Гучна війна й хвороба тихаВже безліч принесли́ смертей.Війна й хвороба смертно косятьІ їх не можем зупини́ть.В молитві люди Бога просять:«Здорові в МИРІ хочем жить…».Опіки Божої і віри,Бо ми безсилі це здолать.Не знають враг й хвороба міриЙ продовжують все ко́гось брать.Надія в мене є на Бога,Й минеться врешті-решт біда,Та у душі́ живе тривога,Що є недуга й є орда.03.04.2020 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2020
    259переглядів
  • #АННА - Мовчи
    #АННА - Мовчи
    1
    94переглядів
  • ЗАПЛАКАЛО НЕБО


    Заплакало небо, заплакало синє,

    Заплакало небо гіркими слізьми́.

    Кров скроплює землю і плач всюди лине,

    За рідну Вкраїну лягають грудьми.


    Заплакало небо, вогні-блискавиці,

    Ще й рвуться снаряди і міни в полях,

    Із ті́ла героя знов кров струмениться,

    Не в рідну домівку проліг його шлях.


    Заплакало небо, голосить-ридає,

    Бо знову кого́сь в домовині везуть.

    Хоч мати додому живого чекає –

    Єдину дитину у землю кладуть.


    Заплакало небо, та сльози криваві

    Так змочуюють землю вже дуже давно.

    Спочинуть герої навіки во славі,

    А землю встеляє із крові рядно.


    Заплакало небо і плач не стихає,

    Бо гинуть на фронті герої щодня,

    Задимлене небо щоразу палає.

    За що ж бо нам, Боже, такая платня?


    08.10.2022 р.


    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2022

    ЗАПЛАКАЛО НЕБОЗаплакало небо, заплакало синє,Заплакало небо гіркими слізьми́.Кров скроплює землю і плач всюди лине,За рідну Вкраїну лягають грудьми.Заплакало небо, вогні-блискавиці,Ще й рвуться снаряди і міни в полях,Із ті́ла героя знов кров струмениться,Не в рідну домівку проліг його шлях.Заплакало небо, голосить-ридає,Бо знову кого́сь в домовині везуть.Хоч мати додому живого чекає –Єдину дитину у землю кладуть.Заплакало небо, та сльози кривавіТак змочуюють землю вже дуже давно.Спочинуть герої навіки во славі,А землю встеляє із крові рядно.Заплакало небо і плач не стихає,Бо гинуть на фронті герої щодня,Задимлене небо щоразу палає.За що ж бо нам, Боже, такая платня?08.10.2022 р.©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2022
    178переглядів
  • #СЗЧ & Культурні сили – КМП
    #СЗЧ & Культурні сили – КМП
    1
    84переглядів
  • Зручний жіночий халат у стилі повсякденного кімоно для дому та відпочинку


    Зручний м'який та затишний двошаровий жіночий халат для відпочинку, домашнього вбрання, затишного одягу, осені, весни, літа та зими

    👉 Посилання на товар: https://temu.to/k/e2pkl226696

    🎉 Ціна купона $12.92

    ⚠️ Знижка може змінюватися, будь ласка, зверніться до відображення на сторінці.


    ⭐️ Отримайте пакет купонів вартістю 100$ у додатку Temu!🛍 Натисніть https://temu.to/k/upwafgxyfdz Ще один сюрприз для вас! Натисніть, щоб заробити гроші разом зі мною https://temu.to/k/ek0tfo9a7rz! Подарунок для&nb... $5


    #мода #стиль #одяг #тренди #моднийобраз #жіночаодежа #украінськамода #Мода2025 #подарунок #хобі #шопінг #покупки #купити #купую #торгівля #магазин #шопоголік #онлайншопинг #товар #модель #дівчина #жінка

    Зручний жіночий халат у стилі повсякденного кімоно для дому та відпочинкуЗручний м'який та затишний двошаровий жіночий халат для відпочинку, домашнього вбрання, затишного одягу, осені, весни, літа та зими👉 Посилання на товар: https://temu.to/k/e2pkl226696🎉 Ціна купона $12.92⚠️ Знижка може змінюватися, будь ласка, зверніться до відображення на сторінці.⭐️ Отримайте пакет купонів вартістю 100$ у додатку Temu!🛍 Натисніть https://temu.to/k/upwafgxyfdz Ще один сюрприз для вас! Натисніть, щоб заробити гроші разом зі мною https://temu.to/k/ek0tfo9a7rz! Подарунок для нового користувача $5#мода #стиль #одяг #тренди #моднийобраз #жіночаодежа #украінськамода #Мода2025 #подарунок #хобі #шопінг #покупки #купити #купую #торгівля #магазин #шопоголік #онлайншопинг #товар #модель #дівчина #жінка
    24переглядів
  • 31переглядів
  • Сссссцуки…

    Сплять вони там, чи що?


    Остання тривога ще о третій ночера закінчилася?


    Переймаюся…

    Бо плавали, знаємо…

    До чого ті затишшя перед бурею…


    Бережіть себе, будь ласочка!

    Сссссцуки…Сплять вони там, чи що?Остання тривога ще о третій ночера закінчилася?Переймаюся…Бо плавали, знаємо…До чого ті затишшя перед бурею…Бережіть себе, будь ласочка!
    67переглядів