Донечка стоїть наді мною й суворим голосом командує???
- Мамо, йди додому!
Мамо, йди в хату!!!
А мамо з розлюченністю смикає ті бурʼяни, наче останній раз у житті?
Сподіваючися, що хуч ще трошки тих бурʼянів до дощу вдасться повидрати?:)
Тааааа зараз же ж?:)
Таки дощ мене розігнав?:)
Традиційно вийшло більше, ніж планувала?:) Але менше, ніж хотіла!:)))
Було б більше, якби я спочатку не зачепилася за жимолость Капріфоль та за дівочий виноград?:) А з виноградом й за гілля вишень, які в мене за парканом ростуть, й які нащось понавішали своїх гілок мені у квітник!:) Так ще й позаплелися з дівочим виноградом!:)
Клацала секатором у всі боки!:)
Засмутилася в якийсь момент дуже…
Коли зʼясувала, що повиззздох мій улюбленець деревовидний гібіскус…
На додаток до десяти втрачених цьогоріч троянд…
Метрів за три вже раділа!
Бо в хащах бурʼянів знайшла надісланий мені в якості подарунка деревовидний гібіскус від Галина Думанська!!!
Який там буде колір квітів, поживемо-подивимося, якщо доживемо?
Але прям зараз він гарнезний такий, міцненький, веселенький, зелененький!!!
Втекла в хату!:)
Коли дощ таки лийнув?:)
Синоптики казали, що вирогідність дощу 10%?
А лийнуло на всі сто!!!
Коротенький той дощ був, тре б довший?
Але завтра точно можна буде продовжувати знищення зайвого в квітниках!
Тепер з одного боку обійстя сонечко?:)
З іншого небо голосом моєї донечки каже:
- Забудь про це думати!:)
А про що там думати, якщо я вже намилася, переодяглася й наїлася?:)
Тепер тільки лінитися й вильожуватися!:)
Ви там як?
Донечка стоїть наді мною й суворим голосом командує???- Мамо, йди додому!Мамо, йди в хату!!!А мамо з розлюченністю смикає ті бурʼяни, наче останній раз у житті?Сподіваючися, що хуч ще трошки тих бурʼянів до дощу вдасться повидрати?:)Тааааа зараз же ж?:)Таки дощ мене розігнав?:)Традиційно вийшло більше, ніж планувала?:) Але менше, ніж хотіла!:)))Було б більше, якби я спочатку не зачепилася за жимолость Капріфоль та за дівочий виноград?:) А з виноградом й за гілля вишень, які в мене за парканом ростуть, й які нащось понавішали своїх гілок мені у квітник!:) Так ще й позаплелися з дівочим виноградом!:)Клацала секатором у всі боки!:)Засмутилася в якийсь момент дуже…Коли зʼясувала, що повиззздох мій улюбленець деревовидний гібіскус…На додаток до десяти втрачених цьогоріч троянд…Метрів за три вже раділа!Бо в хащах бурʼянів знайшла надісланий мені в якості подарунка деревовидний гібіскус від Галина Думанська!!!Який там буде колір квітів, поживемо-подивимося, якщо доживемо?Але прям зараз він гарнезний такий, міцненький, веселенький, зелененький!!!Втекла в хату!:)Коли дощ таки лийнув?:)Синоптики казали, що вирогідність дощу 10%?А лийнуло на всі сто!!!Коротенький той дощ був, тре б довший?Але завтра точно можна буде продовжувати знищення зайвого в квітниках!Тепер з одного боку обійстя сонечко?:)З іншого небо голосом моєї донечки каже:- Забудь про це думати!:)А про що там думати, якщо я вже намилася, переодяглася й наїлася?:)Тепер тільки лінитися й вильожуватися!:)Ви там як?