Хто в Україні має право на довічну інвалідність у 2025 році?

В Україні існують три групи інвалідності, які призначаються в залежності від ступеня важкості стану здоров'я людини.
✨Перша група призначається людям із важким станом здоров’я, коли особа не здатна сама себе обслуговувати. Таким людям необхідний постійний догляд та допомога.
✨Другу групу призначають людям, які мають стійкі й важкі функціональні порушення організму, однак можуть про себе попіклуватися самостійно і не потребують постійного стороннього нагляду.
✨Третю групу встановлюють, якщо людина має помірні функціональні порушення в організмі. Такі особи зазвичай можуть працювати, але лише в певних умовах чи протягом обмеженого часу.

Водночас довічна інвалідність надається людині, якщо стан порушення її здоров’я незворотні, навіть попри тривале лікування, і вона потребує постійного догляду і допомоги. Вона може встановлюватися при таких станах:
✨вроджених важких вадах;
✨незворотних порушеннях ✨нервової системи;
✨ампутаціях кінцівок;
✨важких станах після ✨онкологічних захворювань;
✨тяжких наслідках травм або інсультів;
✨прогресуючих хронічних захворюваннях (наприклад БАС або розсіяний склероз) тощо.

Довічна інвалідність звільняє людину від необхідності повторно проходити медичний огляд. При цьому за нею зберігаються всі пільги, соціальні виплати та гарантії.
#Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
Хто в Україні має право на довічну інвалідність у 2025 році? В Україні існують три групи інвалідності, які призначаються в залежності від ступеня важкості стану здоров'я людини. ✨Перша група призначається людям із важким станом здоров’я, коли особа не здатна сама себе обслуговувати. Таким людям необхідний постійний догляд та допомога. ✨Другу групу призначають людям, які мають стійкі й важкі функціональні порушення організму, однак можуть про себе попіклуватися самостійно і не потребують постійного стороннього нагляду. ✨Третю групу встановлюють, якщо людина має помірні функціональні порушення в організмі. Такі особи зазвичай можуть працювати, але лише в певних умовах чи протягом обмеженого часу. Водночас довічна інвалідність надається людині, якщо стан порушення її здоров’я незворотні, навіть попри тривале лікування, і вона потребує постійного догляду і допомоги. Вона може встановлюватися при таких станах: ✨вроджених важких вадах; ✨незворотних порушеннях ✨нервової системи; ✨ампутаціях кінцівок; ✨важких станах після ✨онкологічних захворювань; ✨тяжких наслідках травм або інсультів; ✨прогресуючих хронічних захворюваннях (наприклад БАС або розсіяний склероз) тощо. Довічна інвалідність звільняє людину від необхідності повторно проходити медичний огляд. При цьому за нею зберігаються всі пільги, соціальні виплати та гарантії. #Україна #Новини_України @News #News_Ukraine #Ukraine @Ukrainian_news #Українські_новини @Українські_новини
171переглядів