#література
5 книг, які допоможуть пережити війну.
Що читати, аби не втрачати віру, оптимізм, справлятися з надмірними емоціями, краще зрозуміти, що відбувається і що ми відчуваємо?

«Джерело» Айн Ренд
Це надихаюча книга про те, як одна людина може протистояти великому та сильному режиму. У ній автор розповідає, як людина бореться за важливі для неї цінності, перемагає і добивається того, аби все необхідне реалізовувалось.

«Моральні листи до Луцілія» Луцій Анней Сенека
Коли ми стикаємося з війною та масовими смертями, важливо розуміти, як пережити ці складні часи. Ця книга від одного з представників філософії стоїцизму пояснює, що дозволяє нам впоратися зі скрутою, які внутрішні правила розвиваються в процесі, як ставитися до розкоші та життя загалом.

«Хагакуре. Книга самурая» Ямамото Цунетомо
Ця книга є чимось на кшталт кодексу честі самураїв. Книга допомагає знайти нові сенси у війні, інакше подивитись на смерті воїнів на полі бою.

«Подорож в Ікстлан. Уроки дона Хуана» Карлос Кастанеда
Ця книга про різні психологічні закони та механізми підійде тим, хто цікавиться питанням смерті та хоче навчитись сприймати її інакше. У виданні автор ділиться своїми підходами до розуміння смерті, переоцінки цінностей, розповідає, як відрізняє те, що є справді важливим, від того, що здається важливим та насправді таким не є.

«12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон
Внаслідок війни у нас ламається багато точок опори, губиться когнітивний та соціальний контроль. Ми втрачаємо роботу, не можемо зустрічатися з друзями та рідними, як раніше. У нас змінюється уявлення того, яким має бути світ, й розвивається страх невідомості. Ця книга дозволяє відновити контроль над своїм життям, вибрати ті правила, які допоможуть рухатись далі, йти до перемоги.
#література 5 книг, які допоможуть пережити війну. Що читати, аби не втрачати віру, оптимізм, справлятися з надмірними емоціями, краще зрозуміти, що відбувається і що ми відчуваємо? «Джерело» Айн Ренд Це надихаюча книга про те, як одна людина може протистояти великому та сильному режиму. У ній автор розповідає, як людина бореться за важливі для неї цінності, перемагає і добивається того, аби все необхідне реалізовувалось. «Моральні листи до Луцілія» Луцій Анней Сенека Коли ми стикаємося з війною та масовими смертями, важливо розуміти, як пережити ці складні часи. Ця книга від одного з представників філософії стоїцизму пояснює, що дозволяє нам впоратися зі скрутою, які внутрішні правила розвиваються в процесі, як ставитися до розкоші та життя загалом. «Хагакуре. Книга самурая» Ямамото Цунетомо Ця книга є чимось на кшталт кодексу честі самураїв. Книга допомагає знайти нові сенси у війні, інакше подивитись на смерті воїнів на полі бою. «Подорож в Ікстлан. Уроки дона Хуана» Карлос Кастанеда Ця книга про різні психологічні закони та механізми підійде тим, хто цікавиться питанням смерті та хоче навчитись сприймати її інакше. У виданні автор ділиться своїми підходами до розуміння смерті, переоцінки цінностей, розповідає, як відрізняє те, що є справді важливим, від того, що здається важливим та насправді таким не є. «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон Внаслідок війни у нас ламається багато точок опори, губиться когнітивний та соціальний контроль. Ми втрачаємо роботу, не можемо зустрічатися з друзями та рідними, як раніше. У нас змінюється уявлення того, яким має бути світ, й розвивається страх невідомості. Ця книга дозволяє відновити контроль над своїм життям, вибрати ті правила, які допоможуть рухатись далі, йти до перемоги.
Like
2
147переглядів