#психологія
Як ми самі робимо себе нещасними.
Є два основних способи, якими людина сама себе заганяє в нещастя:

1️⃣Заперечення проблем.
Ми вдаємо, що все добре, відволікаємо себе справами або розвагами, уникаємо глибинного контакту з реальністю. Але проблеми не зникають — вони накопичуються. Це веде до невпевненості, емоційного виснаження та відчуття, ніби життя «зупинилося».

2️⃣ Позиція жертви.
Коли замість того, щоб взяти відповідальність за своє життя, ми звинувачуємо інших: людей, обставини, минуле. Звідси — злість, образи, безпорадність.

Розв’язувати проблеми і йти до своїх цілей — часто складно і дуже дискомфортно. Значно легше піти шляхом найменшого спротиву: заперечити, звинуватити, приглушити голос розуму чимось поверхневим.

Але справжнє щастя — не там.
Знайди в собі сили зробити крок у бік внутрішньої чесності.
Поглянь на себе з відкритим серцем і зроби вибір на користь себе справжнього
#психологія Як ми самі робимо себе нещасними. Є два основних способи, якими людина сама себе заганяє в нещастя: 1️⃣Заперечення проблем. Ми вдаємо, що все добре, відволікаємо себе справами або розвагами, уникаємо глибинного контакту з реальністю. Але проблеми не зникають — вони накопичуються. Це веде до невпевненості, емоційного виснаження та відчуття, ніби життя «зупинилося». 2️⃣ Позиція жертви. Коли замість того, щоб взяти відповідальність за своє життя, ми звинувачуємо інших: людей, обставини, минуле. Звідси — злість, образи, безпорадність. Розв’язувати проблеми і йти до своїх цілей — часто складно і дуже дискомфортно. Значно легше піти шляхом найменшого спротиву: заперечити, звинуватити, приглушити голос розуму чимось поверхневим. Але справжнє щастя — не там. Знайди в собі сили зробити крок у бік внутрішньої чесності. Поглянь на себе з відкритим серцем і зроби вибір на користь себе справжнього
Like
1
324переглядів 17Відтворень