ЯК ПОЧАТИ ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО СЕКС?

Від того, наскільки батьки готові спілкуватися на «незручні» теми, багато в чому залежить ставлення дитини до власного тіла.

Коли ми табуюємо сексуальність або на будь-яке згадування статевих органів видаємо надто бурну реакцію, то насправді ще більше підігріваємо цікавість дітей до нових, невідомих слів та процесів.

А потрібно навпаки – задовільнити цікавість дитини, сказавши приблизно наступне: «Тобі це цікаво? Що ти хочеш про це дізнатися? Я спробую відповісти».

❗️В першу чергу батькам необхідно зняти власні табу з теми сексуальності: правильно називати статеві органи, спокійно відповідати на запитання дітей про секс (так, навіть на ті, від яких червоніють вуха), пояснювати фізіологічні процеси, які відбуваються з тілом дитини, яка дорослішає.

Ці знання необхідні нашим дітям! Щоб коли у дочки почнеться перша менструація, вона не подумала, що смертельно хвора. І щоб син, прокинувшись від першої ерекції, не ховався сором’язливо під ковдрою.

Ставлення до свого тіла і сексуальності – це те, що закладається в дитинстві і слугує вірним щитом від проблем із сексом, аб’юзивних стосунків і вірогідності насилля у майбутньому.

А в вашій родині говорити про секс – нормально?👌 Чи ця тема під забороною?🚫

Діліться в коментарях⬇️

#розвитокдитини #дитячапчихологія #якговоритиздітьмипросекс
ЯК ПОЧАТИ ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО СЕКС? Від того, наскільки батьки готові спілкуватися на «незручні» теми, багато в чому залежить ставлення дитини до власного тіла. Коли ми табуюємо сексуальність або на будь-яке згадування статевих органів видаємо надто бурну реакцію, то насправді ще більше підігріваємо цікавість дітей до нових, невідомих слів та процесів. А потрібно навпаки – задовільнити цікавість дитини, сказавши приблизно наступне: «Тобі це цікаво? Що ти хочеш про це дізнатися? Я спробую відповісти». ❗️В першу чергу батькам необхідно зняти власні табу з теми сексуальності: правильно називати статеві органи, спокійно відповідати на запитання дітей про секс (так, навіть на ті, від яких червоніють вуха), пояснювати фізіологічні процеси, які відбуваються з тілом дитини, яка дорослішає. Ці знання необхідні нашим дітям! Щоб коли у дочки почнеться перша менструація, вона не подумала, що смертельно хвора. І щоб син, прокинувшись від першої ерекції, не ховався сором’язливо під ковдрою. Ставлення до свого тіла і сексуальності – це те, що закладається в дитинстві і слугує вірним щитом від проблем із сексом, аб’юзивних стосунків і вірогідності насилля у майбутньому. А в вашій родині говорити про секс – нормально?👌 Чи ця тема під забороною?🚫 Діліться в коментарях⬇️ #розвитокдитини #дитячапчихологія #якговоритиздітьмипросекс
224переглядів