БУВ ЙТИ СПОЧИТИ
(Світлій пам’яті загиблого героя-земляка Читинського Андрія)
Як же боляче, як гірко,
Що загасла тво́я зірка,
Що світила на світанні...
Путь твоя́ тепер остання.
Не засві́тить зірка знову,
Не заве́деш біль розмову,
Бо у засвіти доро́га,
Через ворога з порога.
Не засві́тить, не засяє,
До життя не повертає.
А ще мала ж бо світити
Й довго мав, Андрію, жити.
Але клятий воріженько
Зупинив твоє́ серденько,
Він загнав тебе в могилу,
Не розправиш більше кри́ла.
Маму більше не обі́ймеш,
В гості більше вже не при́йдеш,
Не обі́ймеш рідних, брата,
Бо в землі́ вже тво́я хата.
Захищав ти нас, Андрію,
Про звитя́гу й мир ти мріяв,
Не судилося дожити...
За тобою сльо́зи лити.
Повернувся в домовині –
Горе й туга є родині.
Ти героєм ліг так рано,
По тобі́ лиши́лась рана.
На завданні ти загинув,
Звідти в засвіти полинув.
В Небі ти тепер на стражі...
В нас в домівці – вбивці вражі.
Гідний син Вкраїни-неньки,
Вже не стукає серде́нько.
У родини – біль-розпука,
Вічна вже тепер розлука.
Всі молилися за тебе,
Та пішов від нас на Небо.
Вже в Небеснім легіоні…
Побратими – у полоні.
Свічку вбивці загасили,
Кров’ю тво́є тіло вмили.
Ще не час був йти спочити,
Ти в серцях зостався жити.
25.11.2025 р.
©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2025
ID: 1064656