Сказала Пані Прапор, ледве дихаючи!:)
Йййййй йййакого біса я влаштовувала собі квітник на пʼятьох сотках обійстя?:)
Четвертий день маю статєві контакти в особливо збочених формах з тими квітниками!!!
Ще десь 1/4 залишилася…
А сил вже катма…
Сантехнічний квітник впорядкувала.
Підвально-гірочний.
Заколодязний.
Центральний.
Й сьогодні дддддобила той, що ближче до паркану, який ліворуч!!!
Зараз ще спірею, яка «Наречена», варварськи дострижу?
Й центральну гірку обсмикаю?
На цьому планую сьогоднішні звершення завершити?
А на ділянку праворуч під парканом не дивитимуся!
Й про півнятник за хатою взагалі не згадуватиму!
Коли сапала город, давала сама собі слово!:)
Поки ВСЕ не пересапаю, в квітники - не ногою!:)
Знов слово даю!:)
Поки в квітниках до ладу все не приведу, в бік городу навіть не заглядатиму!:)
Аааааа після стількох дощів, підозрюю, там все заросло?:)
Один з основних правил дресирування який?
Від меншого до більшого, від простого до складного.
За тими принципами в мене не тільки боротьба з бурʼянами здійснюється!:)
Я взагалі за тими принципами живу своє найкраще життя!
Поки воно в мене є.
Бо в такі цікаві часи вкладаєшся спати й впевненості в тому, що в тебе буде можливість прокинутися, геть нема.