Яка ж я - ґаздиня?…


Сказала Пані Прапор, ледве дихаючи!:)

Йййййй йййакого біса я влаштовувала собі квітник на пʼятьох сотках обійстя?:)


Четвертий день маю статєві контакти в особливо збочених формах з тими квітниками!!!


Ще десь 1/4 залишилася…

А сил вже катма…


Сантехнічний квітник впорядкувала.

Підвально-гірочний.

Заколодязний.

Центральний.

Й сьогодні дддддобила той, що ближче до паркану, який ліворуч!!!


Зараз ще спірею, яка «Наречена», варварськи дострижу?

Й центральну гірку обсмикаю?


На цьому планую сьогоднішні звершення завершити?


А на ділянку праворуч під парканом не дивитимуся!

Й про півнятник за хатою взагалі не згадуватиму!


Коли сапала город, давала сама собі слово!:)

Поки ВСЕ не пересапаю, в квітники - не ногою!:)


Знов слово даю!:)

Поки в квітниках до ладу все не приведу, в бік городу навіть не заглядатиму!:)

Аааааа після стількох дощів, підозрюю, там все заросло?:)


Один з основних правил дресирування який?

Від меншого до більшого, від простого до складного.

За тими принципами в мене не тільки боротьба з бурʼянами здійснюється!:)

Я взагалі за тими принципами живу своє найкраще життя!

Поки воно в мене є.


Бо в такі цікаві часи вкладаєшся спати й впевненості в тому, що в тебе буде можливість прокинутися, геть нема.

Яка ж я - ґаздиня?…Сказала Пані Прапор, ледве дихаючи!:)Йййййй йййакого біса я влаштовувала собі квітник на пʼятьох сотках обійстя?:)Четвертий день маю статєві контакти в особливо збочених формах з тими квітниками!!!Ще десь 1/4 залишилася…А сил вже катма…Сантехнічний квітник впорядкувала.Підвально-гірочний.Заколодязний.Центральний.Й сьогодні дддддобила той, що ближче до паркану, який ліворуч!!!Зараз ще спірею, яка «Наречена», варварськи дострижу?Й центральну гірку обсмикаю?На цьому планую сьогоднішні звершення завершити?А на ділянку праворуч під парканом не дивитимуся!Й про півнятник за хатою взагалі не згадуватиму!Коли сапала город, давала сама собі слово!:)Поки ВСЕ не пересапаю, в квітники - не ногою!:)Знов слово даю!:)Поки в квітниках до ладу все не приведу, в бік городу навіть не заглядатиму!:)Аааааа після стількох дощів, підозрюю, там все заросло?:)Один з основних правил дресирування який?Від меншого до більшого, від простого до складного.За тими принципами в мене не тільки боротьба з бурʼянами здійснюється!:)Я взагалі за тими принципами живу своє найкраще життя!Поки воно в мене є.Бо в такі цікаві часи вкладаєшся спати й впевненості в тому, що в тебе буде можливість прокинутися, геть нема.
1
117views