Друзі, ми роками «сидимо» у Фейсбуці, терпимо блокування, незрозумілі обмеження та повну відсутність нормального людського зв'язку. Ми стали для них лише джерелом даних, а не спільнотою.
Чому ми це терпимо? Бо боїмося вийти з зони комфорту. Але подивіться на Fankolo — це крок до того, щоб мати майданчик, де ми самі керуємо своїм спілкуванням.
Люди, піднімайтесь! Масштаб мережі залежить тільки від нас. Чим більше нас перейде на Fankolo, тим швидше ця платформа стане великою, зручною і, головне — нашою. Не чекайте, поки нас усіх остаточно заблокують у Фейсбуці.
Давайте будувати простір, де нас чують, а не "замовчують" заради хайпу.
Приєднуйтесь до Fankolo, додавайте друзів, і нехай це буде початком нашої незалежності від корпоративних алгоритмів! 🤝
Друзі, ми роками «сидимо» у Фейсбуці, терпимо блокування, незрозумілі обмеження та повну відсутність нормального людського зв'язку. Ми стали для них лише джерелом даних, а не спільнотою.Чому ми це терпимо? Бо боїмося вийти з зони комфорту. Але подивіться на Fankolo — це крок до того, щоб мати майданчик, де ми самі керуємо своїм спілкуванням.Люди, піднімайтесь! Масштаб мережі залежить тільки від нас. Чим більше нас перейде на Fankolo, тим швидше ця платформа стане великою, зручною і, головне — нашою. Не чекайте, поки нас усіх остаточно заблокують у Фейсбуці.Давайте будувати простір, де нас чують, а не "замовчують" заради хайпу.Приєднуйтесь до Fankolo, додавайте друзів, і нехай це буде початком нашої незалежності від корпоративних алгоритмів! 🤝
1коментарів
111переглядів