Друзі, ми роками «сидимо» у Фейсбуці, терпимо блокування, незрозумілі обмеження та повну відсутність нормального людського зв'язку. Ми стали для них лише джерелом даних, а не спільнотою.


​Чому ми це терпимо? Бо боїмося вийти з зони комфорту. Але подивіться на Fankolo — це крок до того, щоб мати майданчик, де ми самі керуємо своїм спілкуванням.


​Люди, піднімайтесь! Масштаб мережі залежить тільки від нас. Чим більше нас перейде на Fankolo, тим швидше ця платформа стане великою, зручною і, головне — нашою. Не чекайте, поки нас усіх остаточно заблокують у Фейсбуці.


​Давайте будувати простір, де нас чують, а не "замовчують" заради хайпу.


​Приєднуйтесь до Fankolo, додавайте друзів, і нехай це буде початком нашої незалежності від корпоративних алгоритмів! 🤝

Друзі, ми роками «сидимо» у Фейсбуці, терпимо блокування, незрозумілі обмеження та повну відсутність нормального людського зв'язку. Ми стали для них лише джерелом даних, а не спільнотою.​Чому ми це терпимо? Бо боїмося вийти з зони комфорту. Але подивіться на Fankolo — це крок до того, щоб мати майданчик, де ми самі керуємо своїм спілкуванням.​Люди, піднімайтесь! Масштаб мережі залежить тільки від нас. Чим більше нас перейде на Fankolo, тим швидше ця платформа стане великою, зручною і, головне — нашою. Не чекайте, поки нас усіх остаточно заблокують у Фейсбуці.​Давайте будувати простір, де нас чують, а не "замовчують" заради хайпу.​Приєднуйтесь до Fankolo, додавайте друзів, і нехай це буде початком нашої незалежності від корпоративних алгоритмів! 🤝
2
1comments 112views