І досі дивуюсь, що я цю пісню почула лише цьогоріч коли вшановували 40-ві роковини аварії на ЧАЕС та не пам'ятаю цю композицію в 90-х...
І досі дивуюсь, що я цю пісню почула лише цьогоріч коли вшановували 40-ві роковини аварії на ЧАЕС та не пам'ятаю цю композицію в 90-х...
Ван - Гог - Еко-прес (1997)
2коментарів
88переглядів