І досі дивуюсь, що я цю пісню почула лише цьогоріч коли вшановували 40-ві роковини аварії на ЧАЕС та не пам'ятаю цю композицію в 90-х...
І досі дивуюсь, що я цю пісню почула лише цьогоріч коли вшановували 40-ві роковини аварії на ЧАЕС та не пам'ятаю цю композицію в 90-х...
#ukrainian_music #українська_музика

#що_послухати #для_настрою

Ван-Гог - Еко-прес (1997)

Ван - Гог - Еко-прес (1997)
1
2коментарів 88переглядів