Ну і заголовок то такий собі, але добиває вершник на конику.

Це що, в честь того, що бензину немає?

😂😂😂

Ну і заголовок то такий собі, але добиває вершник на конику. Це що, в честь того, що бензину немає? 😂😂😂
29переглядів