Ну і заголовок то такий собі, але добиває вершник на конику.
Це що, в честь того, що бензину немає?
😂😂😂
Ну і заголовок то такий собі, але добиває вершник на конику. Це що, в честь того, що бензину немає? 😂😂😂
30views