Любить мене всесвіт?:)

Турбууууується щодо мене, щоб я не перепрацювала и не занадто втомилася?:)


Знов дощ мене розігнав з квітника!:)

Я так сподівалася хоча б трояндарій свій в сантехнічному квітнику від бурʼянів звільнити?

Не так сталося, як гадалося!:)


Втекла від дощу в хату.

Тепер в планах баглаї гнути!:)

Видивилася в інтЄрнЄтах цих нове формулювання. До душі миттєво припало, авжеж!:)


Трошки відлежуся, спину вирівняю, піду ще оладків з цибулею та залишками товченої картоплі насмажу.


Але не зараз.

Зараз не хочу.

Чи поки не можу?:)

Любить мене всесвіт?:)Турбууууується щодо мене, щоб я не перепрацювала и не занадто втомилася?:)Знов дощ мене розігнав з квітника!:)Я так сподівалася хоча б трояндарій свій в сантехнічному квітнику від бурʼянів звільнити?Не так сталося, як гадалося!:)Втекла від дощу в хату.Тепер в планах баглаї гнути!:)Видивилася в інтЄрнЄтах цих нове формулювання. До душі миттєво припало, авжеж!:)Трошки відлежуся, спину вирівняю, піду ще оладків з цибулею та залишками товченої картоплі насмажу.Але не зараз.Зараз не хочу.Чи поки не можу?:)
78переглядів