Любить мене всесвіт?:)
Турбууууується щодо мене, щоб я не перепрацювала и не занадто втомилася?:)
Знов дощ мене розігнав з квітника!:)
Я так сподівалася хоча б трояндарій свій в сантехнічному квітнику від бурʼянів звільнити?
Не так сталося, як гадалося!:)
Втекла від дощу в хату.
Тепер в планах баглаї гнути!:)
Видивилася в інтЄрнЄтах цих нове формулювання. До душі миттєво припало, авжеж!:)
Трошки відлежуся, спину вирівняю, піду ще оладків з цибулею та залишками товченої картоплі насмажу.
Але не зараз.
Зараз не хочу.
Чи поки не можу?:)
Любить мене всесвіт?:)Турбууууується щодо мене, щоб я не перепрацювала и не занадто втомилася?:)Знов дощ мене розігнав з квітника!:)Я так сподівалася хоча б трояндарій свій в сантехнічному квітнику від бурʼянів звільнити?Не так сталося, як гадалося!:)Втекла від дощу в хату.Тепер в планах баглаї гнути!:)Видивилася в інтЄрнЄтах цих нове формулювання. До душі миттєво припало, авжеж!:)Трошки відлежуся, спину вирівняю, піду ще оладків з цибулею та залишками товченої картоплі насмажу.Але не зараз.Зараз не хочу.Чи поки не можу?:)
77views