Мене запитали: – Чому ти обриваєш зв'язки з деякими людьми без пояснень?

Відповідаю:

- Вони знають, що зробили. Немає сенсу щось пояснювати.

Мене запитали: – Чому ти обриваєш зв'язки з деякими людьми без пояснень?Відповідаю:- Вони знають, що зробили. Немає сенсу щось пояснювати.
30переглядів