Мене запитали: – Чому ти обриваєш зв'язки з деякими людьми без пояснень?
Відповідаю:
- Вони знають, що зробили. Немає сенсу щось пояснювати.
Мене запитали: – Чому ти обриваєш зв'язки з деякими людьми без пояснень?Відповідаю:- Вони знають, що зробили. Немає сенсу щось пояснювати.
26переглядів