ІСТОРІЯ В МОМЕНТІ
ІСТОРІЯ В МОМЕНТІ
ІСТОРІЯ В МОМЕНТІ

ІСТОРІЯ В МОМЕНТІ

@history.in.the.moment

  • #архів
    Пара у національному строї з Маріуполя.
    Донеччина
    Початок ХХ ст
    #архів Пара у національному строї з Маріуполя. Донеччина Початок ХХ ст
    0переглядів
  • #архів
    Черга до магазину "Український хліб" у Києві.
    1990-ті роки.
    #архів Черга до магазину "Український хліб" у Києві. 1990-ті роки.
    1переглядів
  • #архів
    Угорці підкладають бюст сталіна під автобус.
    Будапешт, 1956 рік

    #архів Угорці підкладають бюст сталіна під автобус. Будапешт, 1956 рік
    5переглядів
  • #архів
    За 13 тисяч доларів англієць Брендон Грімшоу купив крихітний безлюдний острів на Сейшелах і переїхав туди назавжди. Коли англійцю Брендону Грімшоу (Brendon Grimshaw) було під сорок, він покинув роботу газетного редактора та розпочав нове життя.
    На той час на острів ось уже 50 років не ступала нога людини. Як і належить справжньому робінзону, Брендон знайшов собі компаньйона з числа аборигенів. Його П'ятницю звали Рене Лафортеном. Разом із Рене Брендон почав облаштовувати свій новий будинок. Коли Рене приїжджав на острів лише періодично, Брендон жив на ньому десятиліттями, нікуди не їдучи. Поодинці.
    За 39 років Грімшоу та Лафортен посадили своїми руками 16 тисяч дерев та збудували майже 5 кілометрів стежок. 2007 року Рене Лафортен помер, і Брендон залишився на острові зовсім один.
    Йому був 81 рік. Він залучив на острів 2000 нових видів птахів і завів більше сотні гігантських черепах, які в іншому світі (включно з Сейшелами) вже були на межі вимирання. Завдяки зусиллям Грімшоу на колись пустельному острові зараз знаходиться дві третини фауни Сейшельських островів. Занедбаний клаптик землі перетворився на справжній рай.
    Кілька років тому принц Саудівської Аравії запропонував Брендону Грімшоу за острів 50 мільйонів доларів, але Робінзон відмовився. «Не хочу, щоб у багатіїв острів став улюбленим місцем для канікул. Найкраще нехай він буде національним парком, яким може насолоджуватися кожен».
    І домігся того, що у 2008 році острів справді оголосили національним парком.
    #архів За 13 тисяч доларів англієць Брендон Грімшоу купив крихітний безлюдний острів на Сейшелах і переїхав туди назавжди. Коли англійцю Брендону Грімшоу (Brendon Grimshaw) було під сорок, він покинув роботу газетного редактора та розпочав нове життя. На той час на острів ось уже 50 років не ступала нога людини. Як і належить справжньому робінзону, Брендон знайшов собі компаньйона з числа аборигенів. Його П'ятницю звали Рене Лафортеном. Разом із Рене Брендон почав облаштовувати свій новий будинок. Коли Рене приїжджав на острів лише періодично, Брендон жив на ньому десятиліттями, нікуди не їдучи. Поодинці. За 39 років Грімшоу та Лафортен посадили своїми руками 16 тисяч дерев та збудували майже 5 кілометрів стежок. 2007 року Рене Лафортен помер, і Брендон залишився на острові зовсім один. Йому був 81 рік. Він залучив на острів 2000 нових видів птахів і завів більше сотні гігантських черепах, які в іншому світі (включно з Сейшелами) вже були на межі вимирання. Завдяки зусиллям Грімшоу на колись пустельному острові зараз знаходиться дві третини фауни Сейшельських островів. Занедбаний клаптик землі перетворився на справжній рай. Кілька років тому принц Саудівської Аравії запропонував Брендону Грімшоу за острів 50 мільйонів доларів, але Робінзон відмовився. «Не хочу, щоб у багатіїв острів став улюбленим місцем для канікул. Найкраще нехай він буде національним парком, яким може насолоджуватися кожен». І домігся того, що у 2008 році острів справді оголосили національним парком.
    Like
    1
    68переглядів
  • #архів
    Церковний хор з с. Хомутець (Миргородський р-н, Полтавська обл.)
    Світлина поч. ХХ ст.
    #архів Церковний хор з с. Хомутець (Миргородський р-н, Полтавська обл.) Світлина поч. ХХ ст.
    Love
    1
    32переглядів
  • #архів
    Старенька жінка у вишиванці та плахті.
    Чернігівщина, 1950-і роки.

    #архів Старенька жінка у вишиванці та плахті. Чернігівщина, 1950-і роки.
    34переглядів
  • #архів
    Емський указ.
    30 травня 1876 року, перебуваючи в німецькому місті Емсі, російський цар Олександр ІІ підписав указ, спрямований на остаточне знищення української мови і культури.
    Емський указ доповнював основні положення Валуєвського циркуляра 1863 року, яким було заборонене видання значної частини книг українською мовою.

    #архів Емський указ. 30 травня 1876 року, перебуваючи в німецькому місті Емсі, російський цар Олександр ІІ підписав указ, спрямований на остаточне знищення української мови і культури. Емський указ доповнював основні положення Валуєвського циркуляра 1863 року, яким було заборонене видання значної частини книг українською мовою.
    Sad
    Like
    Wow
    4
    38переглядів
  • #архів
    Медсестри-випускниці. США, початок 20 століття.

    #архів Медсестри-випускниці. США, початок 20 століття.
    36переглядів
  • #архів
    Так дивилися еротичні комікси у США, 1942 рік

    #архів Так дивилися еротичні комікси у США, 1942 рік
    Like
    1
    39переглядів
  • #архів
    Джекі Чан у дитинстві (крайній ліворуч)
    #архів Джекі Чан у дитинстві (крайній ліворуч)
    34переглядів
Більше дописів