• https://www.youtube.com/live/FvUPdyO4YJ4?si=TFeEdLhMO-7UABEj
    https://www.youtube.com/live/FvUPdyO4YJ4?si=TFeEdLhMO-7UABEj
    123переглядів
  • 1
    1коментарів 157переглядів
  • Тримай свій чорно-білий кайф
    Тримай свій чорно-білий кайф
    1
    143переглядів
  • Червоне 🍷 в кадрі
    Червоне 🍷 в кадрі
    133переглядів
  • Проста геометрія
    Проста геометрія
    104переглядів
  • Ганна
    Ганна
    144переглядів
  • 125переглядів
  • Російські плани наступальної кампанії за десять місяців цього року були розвалені

    Президент України Володимир Зеленський повідомив про ситуацію на складних напрямках фронту, а також подякував кожному, хто «працює на оборону та заради держави». Як інформує «Главком», про це президент сказав у вечірньому зверненні 26 жовтня.

    16 армійський корпус ЗСУ заявив, що після удару гребля під Бєлгородом (РФ) почала пропускати воду, і ворожі підрозділи, які встигли переправитись через Сіверський Донець біля Вовчанська (Харківщина), виявились фактично відрізаними від основних сил.

    Джерело: 16 армійський корпус ЗС України, губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков у Telegram

    Деталі: Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков 25 жовтня заявив, що "внаслідок удару ЗСУ є пошкодження греблі Бєлгородського водосховища"Розуміємо, що ворог може спробувати ще раз вдарити і зруйнувати греблю. Якщо це станеться, буде загроза підтоплення заплави річки з боку Харківської області та декількох вулиць наших населених пунктів, на яких проживає близько 1000 жителів", - писав він.

    За словами губернатора, влада пропонує мешканцям певних вулиць у населених пунктах Безлюдівка, Нова Таволжанка і Шебекіно виїхати до пунктів тимчасового розміщення в Бєлгороді.

    У ніч на неділю Гладков додав, що вода частково затопила лише трохи більше 10 приватних городів, житло не підтоплене.26 жовтня 16 армійський корпус ЗСУ опублікував заяву про ситуацію в районі Вовчанська на Харківщині. Зазначається, що супротивнику вдалось досягнути локальних успіхів, але ціною великих втрат.

    Дослівно: "На сьогодні ситуація складається вже не на користь росіян. Після удару по Бєлгородській дамбі, остання почала пропускати воду. Як повідомляють медіа росіян, тільки за один день рівень води у сховищі впав на 1 метр. Як то кажуть – пішла вода у хату, точніше – у Сіверський Донець, вже є повідомлення про підтоплення бліндажів у росіян.

    Але головне – значно ускладнюється ворожа логістика. Ще й листя облетіло.
    Російські плани наступальної кампанії за десять місяців цього року були розвалені Президент України Володимир Зеленський повідомив про ситуацію на складних напрямках фронту, а також подякував кожному, хто «працює на оборону та заради держави». Як інформує «Главком», про це президент сказав у вечірньому зверненні 26 жовтня. 16 армійський корпус ЗСУ заявив, що після удару гребля під Бєлгородом (РФ) почала пропускати воду, і ворожі підрозділи, які встигли переправитись через Сіверський Донець біля Вовчанська (Харківщина), виявились фактично відрізаними від основних сил. Джерело: 16 армійський корпус ЗС України, губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков у Telegram Деталі: Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков 25 жовтня заявив, що "внаслідок удару ЗСУ є пошкодження греблі Бєлгородського водосховища"Розуміємо, що ворог може спробувати ще раз вдарити і зруйнувати греблю. Якщо це станеться, буде загроза підтоплення заплави річки з боку Харківської області та декількох вулиць наших населених пунктів, на яких проживає близько 1000 жителів", - писав він. За словами губернатора, влада пропонує мешканцям певних вулиць у населених пунктах Безлюдівка, Нова Таволжанка і Шебекіно виїхати до пунктів тимчасового розміщення в Бєлгороді. У ніч на неділю Гладков додав, що вода частково затопила лише трохи більше 10 приватних городів, житло не підтоплене.26 жовтня 16 армійський корпус ЗСУ опублікував заяву про ситуацію в районі Вовчанська на Харківщині. Зазначається, що супротивнику вдалось досягнути локальних успіхів, але ціною великих втрат. Дослівно: "На сьогодні ситуація складається вже не на користь росіян. Після удару по Бєлгородській дамбі, остання почала пропускати воду. Як повідомляють медіа росіян, тільки за один день рівень води у сховищі впав на 1 метр. Як то кажуть – пішла вода у хату, точніше – у Сіверський Донець, вже є повідомлення про підтоплення бліндажів у росіян. Але головне – значно ускладнюється ворожа логістика. Ще й листя облетіло.
    328переглядів
  • ... енкавеесівцям було байдуже, що заарештований, як випускник класичної гімназії, знав старогрецьку, латину, німецьку і французьку, самотужки оволодів англійською, спілкувався скандинавськими та слов’янськими мовами, а в його перекладах українці прочитали класичні твори Фрідріха Шиллера, Уїльяма Шекспіра, Едґара Аллана По. Для них він, у першу чергу, був “ворогом народу”. Тим часом майбутній тюряжник над ними кепкував, бо не розумів, як народ визначає своїх “ворогів”.

    Живим мерцям у шкірянках і кашкетах Майк Йогансен давно все виклав як на духу. Ще вісім років тому, наче у воду дивився, літератор та письмово підготував останнє слово в “Автобіографії” (1929). Проте у Країні Рад з її плановою економікою ніколи і ніщо не йшло за планом. Навіть це йому було байдуже, і дотепник навіть наполягав:

    - Отже, я, Майк Йогансен, умру в 1942-му році і, оселившись у царстві тіней, вестиму розумну бесіду з Ґесіодом, Ґейне і Міґелем Сааведро де Сервантесом. Але я з ними говоритиму українською мовою, бо вірю, що наша квітчаста Батьківщина є діамант у гроні вільних народів світу. І ще я скажу там, у царстві тіней, що я, Майк Йогансен, був при житті і залишаюся по смерті одним із кращих поетів української оновленої землі, що я, вовік невтомний, словом і ділом ніс призначений мені прапор гордо і високо….
    ... енкавеесівцям було байдуже, що заарештований, як випускник класичної гімназії, знав старогрецьку, латину, німецьку і французьку, самотужки оволодів англійською, спілкувався скандинавськими та слов’янськими мовами, а в його перекладах українці прочитали класичні твори Фрідріха Шиллера, Уїльяма Шекспіра, Едґара Аллана По. Для них він, у першу чергу, був “ворогом народу”. Тим часом майбутній тюряжник над ними кепкував, бо не розумів, як народ визначає своїх “ворогів”. Живим мерцям у шкірянках і кашкетах Майк Йогансен давно все виклав як на духу. Ще вісім років тому, наче у воду дивився, літератор та письмово підготував останнє слово в “Автобіографії” (1929). Проте у Країні Рад з її плановою економікою ніколи і ніщо не йшло за планом. Навіть це йому було байдуже, і дотепник навіть наполягав: - Отже, я, Майк Йогансен, умру в 1942-му році і, оселившись у царстві тіней, вестиму розумну бесіду з Ґесіодом, Ґейне і Міґелем Сааведро де Сервантесом. Але я з ними говоритиму українською мовою, бо вірю, що наша квітчаста Батьківщина є діамант у гроні вільних народів світу. І ще я скажу там, у царстві тіней, що я, Майк Йогансен, був при житті і залишаюся по смерті одним із кращих поетів української оновленої землі, що я, вовік невтомний, словом і ділом ніс призначений мені прапор гордо і високо….
    446переглядів
  • Дамбу Бєлгородського водосховища прорвало після вибухів, – росЗМІ.

    Під загрозою затоплення позиції підрозділів 6-ї армії рф, 44-й армійський корпус.
    Дамбу Бєлгородського водосховища прорвало після вибухів, – росЗМІ. Під загрозою затоплення позиції підрозділів 6-ї армії рф, 44-й армійський корпус.
    176переглядів