• ❓ Як військовим та їхнім родинам діяти в разі порушення прав – роз’яснення Міноборони.

    Центральне управління захисту прав військовослужбовців (ЦУЗПВ) розглядає індивідуальні та колективні звернення й надає первинну правову допомогу. У разі виявлення порушень Центральне управління направляє відповідні звернення до військових частин та органів держвлади для усунення правопорушень.

    «За майже рік роботи Центральне управління захисту прав військовослужбовців стало ключовою ланкою у системі юридичної підтримки захисників та захисниць. Закликаємо звертатись до нас у разі порушення ваших прав. У більшості випадків поновлення прав відбувається майже автоматично, без додаткових дій з боку заявника», – зазначив заступник міністра оборони України бригадний генерал юстиції Сергій Мельник.

    Міноборони детально роз'яснює алгоритм подачі звернення, що має бути зазначено у письмовій заяві та терміни її розгляду.

    🔗 Докладніше: https://bit.ly/4lbntw4
    ❓ Як військовим та їхнім родинам діяти в разі порушення прав – роз’яснення Міноборони. Центральне управління захисту прав військовослужбовців (ЦУЗПВ) розглядає індивідуальні та колективні звернення й надає первинну правову допомогу. У разі виявлення порушень Центральне управління направляє відповідні звернення до військових частин та органів держвлади для усунення правопорушень. «За майже рік роботи Центральне управління захисту прав військовослужбовців стало ключовою ланкою у системі юридичної підтримки захисників та захисниць. Закликаємо звертатись до нас у разі порушення ваших прав. У більшості випадків поновлення прав відбувається майже автоматично, без додаткових дій з боку заявника», – зазначив заступник міністра оборони України бригадний генерал юстиції Сергій Мельник. Міноборони детально роз'яснює алгоритм подачі звернення, що має бути зазначено у письмовій заяві та терміни її розгляду. 🔗 Докладніше: https://bit.ly/4lbntw4
    270переглядів
  • Ніч занадто кепська вдалася…
    «Доброзичливі» сусіди гатили по Полтаві…
    «Добру звістку» про припинення вогню по інфраструктурі несли на крилах ббббблядських балалайок…

    Чомусь ці «добрі звістки» в душі окрім ненавісті не викликали жодної емоції…
    Матюччя ще…
    Вишукане…

    А потім настав ранок.
    Так, з черговими тривогами.
    Так, з несамовитим виттям сирен.
    Так, з загрозою балістики та пурханням балалайок…

    Завантажуєш себе якимось обовʼязковими справами, аби тільки мозок розвантажити…

    Не дуже вдається…

    То човгаєш у квітник.
    Здираєш білизну з ліжечка.
    Вмикаєш пралку.
    Ганяєш чаї-кави з колежанками.
    Спілкуєшся в віртуальному режимі з донечками.

    Та впевнено буркотиш собі під ніс:
    - Невсеремось!!!
    Ніч занадто кепська вдалася… «Доброзичливі» сусіди гатили по Полтаві… «Добру звістку» про припинення вогню по інфраструктурі несли на крилах ббббблядських балалайок… Чомусь ці «добрі звістки» в душі окрім ненавісті не викликали жодної емоції… Матюччя ще… Вишукане… А потім настав ранок. Так, з черговими тривогами. Так, з несамовитим виттям сирен. Так, з загрозою балістики та пурханням балалайок… Завантажуєш себе якимось обовʼязковими справами, аби тільки мозок розвантажити… Не дуже вдається… То човгаєш у квітник. Здираєш білизну з ліжечка. Вмикаєш пралку. Ганяєш чаї-кави з колежанками. Спілкуєшся в віртуальному режимі з донечками. Та впевнено буркотиш собі під ніс: - Невсеремось!!!
    555переглядів
  • #навКоло_книг
    #гумор
    Це ж треба було таке придумати🤣 Ну і Марк...😁
    "Книжкова нарізка", "Читай книги скибочками" – це щось...🤣
    #навКоло_книг #гумор Це ж треба було таке придумати🤣 Ну і Марк...😁 "Книжкова нарізка", "Читай книги скибочками" – це щось...🤣
    505переглядів 4Відтворень
  • 247переглядів 1 Поширень
  • 273переглядів 1 Поширень
  • #навКоло_книг
    #відгук
    Метт Віттен "Намисто"

    Це одна з книг, яка триматиме в напрузі до кінця і запам'ятається надовго...

    "Намисто" – це історія любові мами і доньки, це біль втрати, це невимовний двадцятилітній розпач, це про прощення і справедливість...

    Коли натрапила на цю книгу, то по назві точно її б не читала, але вирішила спробувати, адже анотація мені вже кричала:"Прочитай!"

    І що я вам хочу сказати:

    "Якби не просте намисто, не було б книги.

    Якби не просте намисто, не було б відповідей.

    Якби не просте намисто, не було б таких болючих спогадів та болю втрати.

    Якби не просте намисто, ніхто з героїв не втратив би 20 років свого життя.

    Якби не просте намисто, то ми б ніколи не дізналися, хто ж у цій історії вбивця..."
    #навКоло_книг #відгук Метт Віттен "Намисто" Це одна з книг, яка триматиме в напрузі до кінця і запам'ятається надовго... "Намисто" – це історія любові мами і доньки, це біль втрати, це невимовний двадцятилітній розпач, це про прощення і справедливість... Коли натрапила на цю книгу, то по назві точно її б не читала, але вирішила спробувати, адже анотація мені вже кричала:"Прочитай!" І що я вам хочу сказати: "Якби не просте намисто, не було б книги. Якби не просте намисто, не було б відповідей. Якби не просте намисто, не було б таких болючих спогадів та болю втрати. Якби не просте намисто, ніхто з героїв не втратив би 20 років свого життя. Якби не просте намисто, то ми б ніколи не дізналися, хто ж у цій історії вбивця..."
    2
    378переглядів
  • https://uaserials.pro/185-prygody-merlina-2008.html
    https://uaserials.pro/185-prygody-merlina-2008.html
    UASERIALS.PRO
    Серіал «Пригоди Мерліна» 1-5 сезон українською онлайн
    Королівство Камелот тоне у хаосі. Чародійство сіє смуту серед людей. Новий король Утер Пендрагон забороняє чаклунство під страхом смерті, виганяє чарівників і вбиває всіх драконів, милуючи лише одного. Через 20 років у Камелот прибуває Мерлін, житель маленького селища, народжений із здібностями
    744переглядів 1 Поширень
  • 🖤 СПІЛЬНІ ЧИТАННЯ
    "Залізна корона" авторства Олександра Мироненко

    У квітні пропоную разом зануритись у світ темного епічного фентезі. Обговорення проводимо у чаті телеграм разом з автором, тож уявіть як цікаво буде 👌🏻 Також додам арти персонажів, місцевості та позадаємо Олександру мільйон питань 🖤

    ‼️ І приємний сюрприз - серед всіх бажаючих взяти участь у спільних читаннях розіграємо примірник з автографом автора

    Читаємо орієнтовно місяць, дата початку пізніше, як всі вже матимуть в себе "Залізну корону". Планується декілька проміжних обговорень і за бажанням відео зустрічі 🖤 Підкоримо світ Телласа разом

    Всі деталі за посиланням:
    https://www.instagram.com/p/DHvQLh-s1u5/?igsh=aTQ5M3lqczN1cjJk

    #спільні_читання #фентезі #розіграш #літературний_флюгер
    🖤 СПІЛЬНІ ЧИТАННЯ "Залізна корона" авторства Олександра Мироненко У квітні пропоную разом зануритись у світ темного епічного фентезі. Обговорення проводимо у чаті телеграм разом з автором, тож уявіть як цікаво буде 👌🏻 Також додам арти персонажів, місцевості та позадаємо Олександру мільйон питань 🖤 ‼️ І приємний сюрприз - серед всіх бажаючих взяти участь у спільних читаннях розіграємо примірник з автографом автора Читаємо орієнтовно місяць, дата початку пізніше, як всі вже матимуть в себе "Залізну корону". Планується декілька проміжних обговорень і за бажанням відео зустрічі 🖤 Підкоримо світ Телласа разом Всі деталі за посиланням: https://www.instagram.com/p/DHvQLh-s1u5/?igsh=aTQ5M3lqczN1cjJk #спільні_читання #фентезі #розіграш #літературний_флюгер
    2Kпереглядів
  • "КОНДИТЕРКА - ВТІКАЧКА"

    Знаєте, коли я отримала цю книгу у подарунок, я думала, що вона мені не буде цікавою через свою назву і обкладинку, здавалася на перший погляд комедійною. Але ні, це як у житті, підліткові проблеми, смерть батька, коли Олівії було лише 14-15 років, мама яка постійно була виїзді, рано подорослішала, хапалася за будь-яку роботу, потім вивчила на кондитера і знайшла роботу в ресторані. Мала любгвний зв'язок з власником ресторану, який був до речі жонатий. Одного разу в ресторані визначали сторіччя заснування ресторану, і коли Олівія вносила величезний торт з свічками в залу ресторану, вона побачила свого коханця, який дуже мило поводився з своєю дружиною. Вона зрозуміла, що їхні стосунки були несправжними, відволіклася, заточилася, і таця з тортом випала з її рук. Через це вогонь від свічки перекинувся на скатертину, потім вогонь перекинувся ще далі. Загалом, вона мало не спалила ресторан. Тоді ж, не чекаючи, коли її звільнять з роботи, вона просто втекла до подруги, як це сказати, на дачу, в село. Точніше, це не село, а селище міського типу. Ну там вона знайшла нову роботу, дах над головою. Потім закохалася в одного чоловіка, який з великої родини ще жодного разу не був жонатий і теж має не просте життя. Їхне спілкування, розповіді та роздуми про життя мені нагадало книгу "Мости округу Медісон", та й сільська атмосфера така сама. (До речі, книга "Мости округу Медісон", одна з моїх найулюбленіших книг, дуже сильна, раджу прочитати). Звісно, "Кодитерка", не така сильна, я б так сказала, вона більш схожа на книг Даніели Стіл і Джоді Пітколт, а ці книги я теждуже люблю читати. До речі, в цій книзі навіть є рецепти, як готувати випічки. Поки там читаю рецепти, хотілося їсти. 🥮😋🎂😁🧁
    286переглядів
  • "КОНДИТЕРКА - ВТІКАЧКА"

    Знаєте, коли я отримала цю книгу у подарунок, я думала, що вона мені не буде цікавою через свою назву і обкладинку, здавалася на перший погляд комедійною. Але ні, це як у житті, підліткові проблеми, смерть батька, коли Олівії було лише 14-15 років, мама яка постійно була виїзді, рано подорослішала, хапалася за будь-яку роботу, потім вивчила на кондитера і знайшла роботу в ресторані. Мала любгвний зв'язок з власником ресторану, який був до речі жонатий. Одного разу в ресторані визначали сторіччя заснування ресторану, і коли Олівія вносила величезний торт з свічками в залу ресторану, вона побачила свого коханця, який дуже мило поводився з своєю дружиною. Вона зрозуміла, що їхні стосунки були несправжними, відволіклася, заточилася, і таця з тортом випала з її рук. Через це вогонь від свічки перекинувся на скатертину, потім вогонь перекинувся ще далі. Загалом, вона мало не спалила ресторан. Тоді ж, не чекаючи, коли її звільнять з роботи, вона просто втекла до подруги, як це сказати, на дачу, в село. Точніше, це не село, а селище міського типу. Ну там вона знайшла нову роботу, дах над головою. Потім закохалася в одного чоловіка, який з великої родини ще жодного разу не був жонатий і теж має не просте життя. Їхне спілкування, розповіді та роздуми про життя мені нагадало книгу "Мости округу Медісон", та й сільська атмосфера така сама. (До речі, книга "Мости округу Медісон", одна з моїх найулюбленіших книг, дуже сильна, раджу прочитати). Звісно, "Кодитерка", не така сильна, я б так сказала, вона більш схожа на книг Даніели Стіл і Джоді Пітколт, а ці книги я теждуже люблю читати. До речі, в цій книзі навіть є рецепти, як готувати випічки. Поки там читаю рецепти, хотілося їсти. 🥮😋🎂😁🧁
    "КОНДИТЕРКА - ВТІКАЧКА" Знаєте, коли я отримала цю книгу у подарунок, я думала, що вона мені не буде цікавою через свою назву і обкладинку, здавалася на перший погляд комедійною. Але ні, це як у житті, підліткові проблеми, смерть батька, коли Олівії було лише 14-15 років, мама яка постійно була виїзді, рано подорослішала, хапалася за будь-яку роботу, потім вивчила на кондитера і знайшла роботу в ресторані. Мала любгвний зв'язок з власником ресторану, який був до речі жонатий. Одного разу в ресторані визначали сторіччя заснування ресторану, і коли Олівія вносила величезний торт з свічками в залу ресторану, вона побачила свого коханця, який дуже мило поводився з своєю дружиною. Вона зрозуміла, що їхні стосунки були несправжними, відволіклася, заточилася, і таця з тортом випала з її рук. Через це вогонь від свічки перекинувся на скатертину, потім вогонь перекинувся ще далі. Загалом, вона мало не спалила ресторан. Тоді ж, не чекаючи, коли її звільнять з роботи, вона просто втекла до подруги, як це сказати, на дачу, в село. Точніше, це не село, а селище міського типу. Ну там вона знайшла нову роботу, дах над головою. Потім закохалася в одного чоловіка, який з великої родини ще жодного разу не був жонатий і теж має не просте життя. Їхне спілкування, розповіді та роздуми про життя мені нагадало книгу "Мости округу Медісон", та й сільська атмосфера така сама. (До речі, книга "Мости округу Медісон", одна з моїх найулюбленіших книг, дуже сильна, раджу прочитати). Звісно, "Кодитерка", не така сильна, я б так сказала, вона більш схожа на книг Даніели Стіл і Джоді Пітколт, а ці книги я теждуже люблю читати. До речі, в цій книзі навіть є рецепти, як готувати випічки. Поки там читаю рецепти, хотілося їсти. 🥮😋🎂😁🧁
    1
    1Kпереглядів