На кожну повернуту до бюджету країни гривню НАБУ витратило 12, — "ефективність" очевидна
Витративши на свою діяльність 10 млрд. грн. українців, працівники НАБУ повернули державі всього 0,8 млрд. від корупціонерів. Названо основні причини, чому НАБУ мають розпустити:
▪️Економічна неефективність. На кожну гривню, повернуту до бюджету країни, НАБУ витратило... 12(!) гривень! Вражаюча «ефективність». Низька віддача детективів. 2-3 виробництва на 1 детектив. Для порівняння один слідчий ГБР одночасно розслідує від 300 до 1000.
▪️НАБУ – безініціативне. Більшість справ щодо того мізеру, яке розслідує Бюро, ініційовано не ним – як правило, їх передають з інших органів (ГБР, Нацполіції тощо). 77% усіх корупційних злочинів у державі розслідує Національна поліція.
▪️Детективи НАБУ затягують розслідування. Вони славляться гучними викриттями чиновників, про яких пишуть. Однак для того, щоб довести своє «викриття» до вироку, часто-густо їм не вистачає й десяти років.
▪Сумнівні експертизи розвалюють важливі справи. Наприклад, «Ротердам+» або Омеляна. "Міжнародна експертно-правова група" проводила експертизу ринкової вартості земельних ділянок. Однак ця фірма була зареєстрована для астрологічних прогнозів та спіритичних сеансів.
▪️Постійні скандали в НАБУ. Підозрілі угоди з елітними квартирами, які записуються-перезаписуються на родичів та декларуються із заниженою ціною, віп авто з такою самою заниженою ціною, махінації з криптою, відмазування родичів від в'язниці та приховування їхнього російського громадянства, системна корупція.
▪️Співробітники НАБУ були спіймані на торгівлі наркотиками та сексі зі свідками.
Україна постійно потребує грошей для фінансування армії. Тому для ефективної роботи антикорупційної системи потрібні радикальні зміни.
На кожну повернуту до бюджету країни гривню НАБУ витратило 12, — "ефективність" очевидна Витративши на свою діяльність 10 млрд. грн. українців, працівники НАБУ повернули державі всього 0,8 млрд. від корупціонерів. Названо основні причини, чому НАБУ мають розпустити: ▪️Економічна неефективність. На кожну гривню, повернуту до бюджету країни, НАБУ витратило... 12(!) гривень! Вражаюча «ефективність». Низька віддача детективів. 2-3 виробництва на 1 детектив. Для порівняння один слідчий ГБР одночасно розслідує від 300 до 1000. ▪️НАБУ – безініціативне. Більшість справ щодо того мізеру, яке розслідує Бюро, ініційовано не ним – як правило, їх передають з інших органів (ГБР, Нацполіції тощо). 77% усіх корупційних злочинів у державі розслідує Національна поліція. ▪️Детективи НАБУ затягують розслідування. Вони славляться гучними викриттями чиновників, про яких пишуть. Однак для того, щоб довести своє «викриття» до вироку, часто-густо їм не вистачає й десяти років. ▪Сумнівні експертизи розвалюють важливі справи. Наприклад, «Ротердам+» або Омеляна. "Міжнародна експертно-правова група" проводила експертизу ринкової вартості земельних ділянок. Однак ця фірма була зареєстрована для астрологічних прогнозів та спіритичних сеансів. ▪️Постійні скандали в НАБУ. Підозрілі угоди з елітними квартирами, які записуються-перезаписуються на родичів та декларуються із заниженою ціною, віп авто з такою самою заниженою ціною, махінації з криптою, відмазування родичів від в'язниці та приховування їхнього російського громадянства, системна корупція. ▪️Співробітники НАБУ були спіймані на торгівлі наркотиками та сексі зі свідками. Україна постійно потребує грошей для фінансування армії. Тому для ефективної роботи антикорупційної системи потрібні радикальні зміни.
60переглядів