«Мистецтво під час війни»: українські художники на сіті-лайтах у шести містах Литви 🇱🇹
У Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді, Алітусі, Паневежисі та Шяуляї розпочалася масштабна виставка сучасного українського мистецтва просто неба.

Три з шести художників- харківʼяни: Ірина Ільїнська, Роман Мінін, Юрій Ваткін.

Проєкт реалізовано завдяки партнерству з JCDecaux Lithuania та за підтримки NGO Meškiukas.

На понад 150 сіті-лайтах представлено 11 творів митців з Харкова, Києва та Дніпра:
Ірина Ільїнська, Роман Мінін, Юрій Ваткін, Антон Логов, Ганна Богачук, Валерій Колор (ZdesRoy).

«Це вже наша третя спільна ініціатива з командою JCDecaux Lithuania, спрямована на підтримку української культури в Європі.

Ми здатні говорити з Європою мовою сучасного мистецтва. І ця мова — глибока, правдива, переконлива», — зазначає Ірина Грицька, кураторка проєкту, засновниця культурних ініціатив в Україні та ЄС».

Це не просто виставка. Це — візуальне свідчення війни, мистецтво, що документує біль, надію та силу України. І водночас — прямий заклик до європейської спільноти не залишатися байдужою, тримати фокус на Україні, впливати та діяти.
«Мистецтво під час війни»: українські художники на сіті-лайтах у шести містах Литви 🇱🇹 У Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді, Алітусі, Паневежисі та Шяуляї розпочалася масштабна виставка сучасного українського мистецтва просто неба. Три з шести художників- харківʼяни: Ірина Ільїнська, Роман Мінін, Юрій Ваткін. Проєкт реалізовано завдяки партнерству з JCDecaux Lithuania та за підтримки NGO Meškiukas. На понад 150 сіті-лайтах представлено 11 творів митців з Харкова, Києва та Дніпра: Ірина Ільїнська, Роман Мінін, Юрій Ваткін, Антон Логов, Ганна Богачук, Валерій Колор (ZdesRoy). «Це вже наша третя спільна ініціатива з командою JCDecaux Lithuania, спрямована на підтримку української культури в Європі. Ми здатні говорити з Європою мовою сучасного мистецтва. І ця мова — глибока, правдива, переконлива», — зазначає Ірина Грицька, кураторка проєкту, засновниця культурних ініціатив в Україні та ЄС». Це не просто виставка. Це — візуальне свідчення війни, мистецтво, що документує біль, надію та силу України. І водночас — прямий заклик до європейської спільноти не залишатися байдужою, тримати фокус на Україні, впливати та діяти.
83переглядів