В Україні відбувається монополізація влади, — The Economist.

Найбільша вразливість України полягає не у військовій сфері, а в політичній, де зростаюча монополія Зеленського на владу може підривати ефективність держави та військові зусилля, йдеться в матеріалі видання.

Переслідування опозиційних політиків, таких як Порошенко, та активістів громадянського суспільства, як Шабунін, створює небезпечний прецедент та нагадує ранні роки правління путіна - пише The Economist

"Українська політика далека від російської, а концентрація влади є природним наслідком війни. Але деякі з найпалкіших прихильників України дедалі більше хвилюються, що це може зайти надто далеко. Дійсно, українська демократія ніколи не була заснована на верховенстві права. Її плюралізм забезпечувався різноманітністю її регіонів, конкуруючими інтересами владних груп і активним громадянським суспільством, яке спиралося на підтримку західних посольств і засобів масової інформації. Але всі ці стримуючі фактори послаблюються або зникають"

Тих, хто виявляє надто багато незалежності, має надто велику народну підтримку або користується прямими лініями зв'язку із західними країнами, звільняють або відсувають на другий план, як, наприклад, ексголовкома ЗСУ Залужного.
В Україні відбувається монополізація влади, — The Economist. Найбільша вразливість України полягає не у військовій сфері, а в політичній, де зростаюча монополія Зеленського на владу може підривати ефективність держави та військові зусилля, йдеться в матеріалі видання. Переслідування опозиційних політиків, таких як Порошенко, та активістів громадянського суспільства, як Шабунін, створює небезпечний прецедент та нагадує ранні роки правління путіна - пише The Economist "Українська політика далека від російської, а концентрація влади є природним наслідком війни. Але деякі з найпалкіших прихильників України дедалі більше хвилюються, що це може зайти надто далеко. Дійсно, українська демократія ніколи не була заснована на верховенстві права. Її плюралізм забезпечувався різноманітністю її регіонів, конкуруючими інтересами владних груп і активним громадянським суспільством, яке спиралося на підтримку західних посольств і засобів масової інформації. Але всі ці стримуючі фактори послаблюються або зникають" Тих, хто виявляє надто багато незалежності, має надто велику народну підтримку або користується прямими лініями зв'язку із західними країнами, звільняють або відсувають на другий план, як, наприклад, ексголовкома ЗСУ Залужного.
23views 1 Shares