Цитрамон: той самий склад — різна ціна
Було проаналізовано популярний знеболювальний препарат Цитрамон від двох українських виробників — Дарниця та Монфарм.
Що виявили?
— Склад обох препаратів ідентичний:
240 мг ацетилсаліцилової кислоти,
180 мг парацетамолу,
30 мг кофеїну.
Отже, ефект — однаковий.
А ось і ціни (за даними tabletki.ua):
* Цитрамон-Дарниця (6 табл.) — 14,10–18,00 грн
* Цитрамон В від Монфарм (6 табл.) — 7,45 грн
Висновок:
Обираючи варіант від Монфарм, ви платите вдвічі менше — за той самий результат.
Далі буде — ще більше викриттів аптечних цін!
Цитрамон: той самий склад — різна ціна Було проаналізовано популярний знеболювальний препарат Цитрамон від двох українських виробників — Дарниця та Монфарм. Що виявили? — Склад обох препаратів ідентичний: 240 мг ацетилсаліцилової кислоти, 180 мг парацетамолу, 30 мг кофеїну. Отже, ефект — однаковий. А ось і ціни (за даними tabletki.ua): * Цитрамон-Дарниця (6 табл.) — 14,10–18,00 грн * Цитрамон В від Монфарм (6 табл.) — 7,45 грн Висновок: Обираючи варіант від Монфарм, ви платите вдвічі менше — за той самий результат. Далі буде — ще більше викриттів аптечних цін!
Like
1
161views 7Plays