У кожній сім'ї має бути мінімум по двоє дітей, щоб зберегти українське населення, - представник Інституту демографії Аксьонова
У кожній сім'ї має бути мінімум по двоє дітей, щоб зберегти українське населення, - представник Інституту демографії Аксьонова
382переглядів 21Відтворень