Приймаю вітання з відкриттям сезону 2026!!!

Ноги ледве пересуваються?:)
Хвіст відвалюється?:)
Ааааааа я фффффігачу та задоволено ссссспіваю!:)))
Дуже люблю ці процеси!

Що співаю?:)
Що на думку прийшло, те й співаю?:)
Сьогодні прийшло улюблене, про ттттьотю!:)

Увесь день то гостей зустрічала, то білизну тягала туди-сюди, то на придворні мотузки, то як дощ лякав, на хатню сушарню?:)

Мила, складала, виміряла, заливала, зливала, знов заливала!:)

Поки вишні бланширувалися, встигла з колежанкою до Оптовічка зганяти!
Сподіваюся, правильної солі придбати?:)
Вже вдома замислилася, а 10 кг - це не замало?:)

Все після відкриття сезону прибрала, намила, натерла й протерла!
Ґаздиня, авжеж!:)

Якби ж сама мерехтіла?:)
Я ж увесь свій гуртожиток організувала до корисної діяльності!:)
Донечка скубла бурʼяни в півнятнику моєму.
Ірина Олександрова попросила наварити сирного супу, ооооххх й смачний він в неї вийшов!
Синочок все щось звершує в своїй майстерні.

Собака Лллллєдя десь проклацала свою «ручку від валізи»?:)
Пошуки позитивних результатів не дали!:)
Та донечка знайшла її стару шлейку, й ми її налаштували під теперішню Ллллєдіну товщину!:)

Тепер до душу й на канапу!:)
Й не турбувати!:)
Я й без допомоги розтурбуюся, бо в новини дзьоба не сувала сьогодні взагалі?
Не було коли!

Ви як там?
Приймаю вітання з відкриттям сезону 2026!!!Ноги ледве пересуваються?:)Хвіст відвалюється?:)Ааааааа я фффффігачу та задоволено ссссспіваю!:)))Дуже люблю ці процеси!Що співаю?:)Що на думку прийшло, те й співаю?:)Сьогодні прийшло улюблене, про ттттьотю!:)Увесь день то гостей зустрічала, то білизну тягала туди-сюди, то на придворні мотузки, то як дощ лякав, на хатню сушарню?:)Мила, складала, виміряла, заливала, зливала, знов заливала!:)Поки вишні бланширувалися, встигла з колежанкою до Оптовічка зганяти!Сподіваюся, правильної солі придбати?:)Вже вдома замислилася, а 10 кг - це не замало?:)Все після відкриття сезону прибрала, намила, натерла й протерла!Ґаздиня, авжеж!:)Якби ж сама мерехтіла?:)Я ж увесь свій гуртожиток організувала до корисної діяльності!:)Донечка скубла бурʼяни в півнятнику моєму.Ірина Олександрова попросила наварити сирного супу, ооооххх й смачний він в неї вийшов!Синочок все щось звершує в своїй майстерні.Собака Лллллєдя десь проклацала свою «ручку від валізи»?:)Пошуки позитивних результатів не дали!:)Та донечка знайшла її стару шлейку, й ми її налаштували під теперішню Ллллєдіну товщину!:)Тепер до душу й на канапу!:)Й не турбувати!:)Я й без допомоги розтурбуюся, бо в новини дзьоба не сувала сьогодні взагалі?Не було коли!Ви як там?
17views