Ночером дочекалася й балалайок, й рррракет, що перли Полтавщиною в напрямку Кременчука, й отих конусів Маха?
Й вляглася спати.
Напланувала собі ранній підйом. Щоб встигнути щось пересапати у городі до спеки?
Зранку сплю.
Як людина з чистою совістю, сплю кріпко!
О восьмій починає нелюдським голосом з кухні волати котик Пилипко!!!
Потім це чорнодупе пппппадло волало з прохідної кімнати!!!
Коли він продовжив сольний виступ вже біля моєї канапи, мої тірпець з витриманістю закінчилися!:)
Й волати почала вже я!:)
- Пилипко, ззззашибу мерзотника!!! Якого біса тебе ррррозриває???
- По-перше, мамЮль, ти збиралася піднятися пораніше? То я доповідаю, що вже восьма! Час бігти у город!
- По-друге, діти розʼїхалися по роботах, Ірина Олександрова ще зі своєї келії не виходила, а я в мисках бачу дддднннооо!!!
Щщщщщоб ти мені був живий та здоровий!:)
Кому б спалося після такої політінформації?:)
Піднялася й як дала метушитися!!!:)
Ото десь о вісімнадцятій тільки вгамувалася!:)
Зненацька пересапалися ВСІ грядки! На диво, поки я приводила до ладу всі свої численні квітники, бурʼянів у городі повилізло набагато менше, ніж я собі нафантазувала?:)
Тіліпаю пласкорізом, сирени гудуть, десь щось гггггепає, я прислухаюся й розмірковую, що гепає далеко? Й кидати роботу я не збираюся? От якщо ближче гепатиме, тоді й ховатимуся?:)
Знайшлися перші огірочки!
Вже подають ознаки врожаю кабачки!
В моркві знов знайшла ковалок мокшанської балалайки…
Очікуються сливи!
Яблук небагато, але ж трошки є!
Вишні вчора й сьогодні смикали донечка та моя біженська Олександрова!
Закінчила з сапанням, а ще ж не ввввбилася остаточно?:)
Як так можна жити?:) Хіба це про мене?:)
Тре терміново знайти собі ще якоїсь роботи!:)
Кріп в мене такий красивезний вдався! Поки що без парасольок!
Й забагато ж його?:)
Вирішила кропу настригти та нашаткувати! Щоб наморозити!
Хотіла чотири рядочка зрізати? Чомусь зупинилася на двох?:)
Таааааак я той кріп чекрижила більше трьох годин! Аааааа якщо б я сама себе не загальмувала на двох рядках?:)
Й це ж ще мені донечка допомагала його обсмикувати з гілочок!
Синочок нарешті дістався до своєї майстерні й там шарудів!:) Поррррядки наводив!:)
Ірина Леонідівна сьогодні займалася куди більш важливою справою, ніж ми всі разом!:)
Пташечка моя, курочка-пасочка, чаклувала над виготовленням вишневої наливки! Ааааа вона в неї ну дуже смачна вдається! Хто свідок?:) Я свідок!:)
А ось тепер пацієнт не стільки живий, скільки мертвий?:) Але ж ще трошки живий!:)
Ви як там?
Й вляглася спати.
Напланувала собі ранній підйом. Щоб встигнути щось пересапати у городі до спеки?
Зранку сплю.
Як людина з чистою совістю, сплю кріпко!
О восьмій починає нелюдським голосом з кухні волати котик Пилипко!!!
Потім це чорнодупе пппппадло волало з прохідної кімнати!!!
Коли він продовжив сольний виступ вже біля моєї канапи, мої тірпець з витриманістю закінчилися!:)
Й волати почала вже я!:)
- Пилипко, ззззашибу мерзотника!!! Якого біса тебе ррррозриває???
- По-перше, мамЮль, ти збиралася піднятися пораніше? То я доповідаю, що вже восьма! Час бігти у город!
- По-друге, діти розʼїхалися по роботах, Ірина Олександрова ще зі своєї келії не виходила, а я в мисках бачу дддднннооо!!!
Щщщщщоб ти мені був живий та здоровий!:)
Кому б спалося після такої політінформації?:)
Піднялася й як дала метушитися!!!:)
Ото десь о вісімнадцятій тільки вгамувалася!:)
Зненацька пересапалися ВСІ грядки! На диво, поки я приводила до ладу всі свої численні квітники, бурʼянів у городі повилізло набагато менше, ніж я собі нафантазувала?:)
Тіліпаю пласкорізом, сирени гудуть, десь щось гггггепає, я прислухаюся й розмірковую, що гепає далеко? Й кидати роботу я не збираюся? От якщо ближче гепатиме, тоді й ховатимуся?:)
Знайшлися перші огірочки!
Вже подають ознаки врожаю кабачки!
В моркві знов знайшла ковалок мокшанської балалайки…
Очікуються сливи!
Яблук небагато, але ж трошки є!
Вишні вчора й сьогодні смикали донечка та моя біженська Олександрова!
Закінчила з сапанням, а ще ж не ввввбилася остаточно?:)
Як так можна жити?:) Хіба це про мене?:)
Тре терміново знайти собі ще якоїсь роботи!:)
Кріп в мене такий красивезний вдався! Поки що без парасольок!
Й забагато ж його?:)
Вирішила кропу настригти та нашаткувати! Щоб наморозити!
Хотіла чотири рядочка зрізати? Чомусь зупинилася на двох?:)
Таааааак я той кріп чекрижила більше трьох годин! Аааааа якщо б я сама себе не загальмувала на двох рядках?:)
Й це ж ще мені донечка допомагала його обсмикувати з гілочок!
Синочок нарешті дістався до своєї майстерні й там шарудів!:) Поррррядки наводив!:)
Ірина Леонідівна сьогодні займалася куди більш важливою справою, ніж ми всі разом!:)
Пташечка моя, курочка-пасочка, чаклувала над виготовленням вишневої наливки! Ааааа вона в неї ну дуже смачна вдається! Хто свідок?:) Я свідок!:)
А ось тепер пацієнт не стільки живий, скільки мертвий?:) Але ж ще трошки живий!:)
Ви як там?
Ночером дочекалася й балалайок, й рррракет, що перли Полтавщиною в напрямку Кременчука, й отих конусів Маха?Й вляглася спати.Напланувала собі ранній підйом. Щоб встигнути щось пересапати у городі до спеки?Зранку сплю.Як людина з чистою совістю, сплю кріпко!О восьмій починає нелюдським голосом з кухні волати котик Пилипко!!!Потім це чорнодупе пппппадло волало з прохідної кімнати!!!Коли він продовжив сольний виступ вже біля моєї канапи, мої тірпець з витриманістю закінчилися!:)Й волати почала вже я!:)- Пилипко, ззззашибу мерзотника!!! Якого біса тебе ррррозриває???- По-перше, мамЮль, ти збиралася піднятися пораніше? То я доповідаю, що вже восьма! Час бігти у город! - По-друге, діти розʼїхалися по роботах, Ірина Олександрова ще зі своєї келії не виходила, а я в мисках бачу дддднннооо!!! Щщщщщоб ти мені був живий та здоровий!:)Кому б спалося після такої політінформації?:) Піднялася й як дала метушитися!!!:)Ото десь о вісімнадцятій тільки вгамувалася!:)Зненацька пересапалися ВСІ грядки! На диво, поки я приводила до ладу всі свої численні квітники, бурʼянів у городі повилізло набагато менше, ніж я собі нафантазувала?:)Тіліпаю пласкорізом, сирени гудуть, десь щось гггггепає, я прислухаюся й розмірковую, що гепає далеко? Й кидати роботу я не збираюся? От якщо ближче гепатиме, тоді й ховатимуся?:)Знайшлися перші огірочки!Вже подають ознаки врожаю кабачки!В моркві знов знайшла ковалок мокшанської балалайки…Очікуються сливи!Яблук небагато, але ж трошки є!Вишні вчора й сьогодні смикали донечка та моя біженська Олександрова!Закінчила з сапанням, а ще ж не ввввбилася остаточно?:)Як так можна жити?:) Хіба це про мене?:)Тре терміново знайти собі ще якоїсь роботи!:)Кріп в мене такий красивезний вдався! Поки що без парасольок!Й забагато ж його?:)Вирішила кропу настригти та нашаткувати! Щоб наморозити!Хотіла чотири рядочка зрізати? Чомусь зупинилася на двох?:)Таааааак я той кріп чекрижила більше трьох годин! Аааааа якщо б я сама себе не загальмувала на двох рядках?:)Й це ж ще мені донечка допомагала його обсмикувати з гілочок!Синочок нарешті дістався до своєї майстерні й там шарудів!:) Поррррядки наводив!:)Ірина Леонідівна сьогодні займалася куди більш важливою справою, ніж ми всі разом!:)Пташечка моя, курочка-пасочка, чаклувала над виготовленням вишневої наливки! Ааааа вона в неї ну дуже смачна вдається! Хто свідок?:) Я свідок!:)А ось тепер пацієнт не стільки живий, скільки мертвий?:) Але ж ще трошки живий!:)Ви як там?
46views