Ніколи ! БУДЬЛАСКА ...НІКОЛИ не навчайте дітей таким Китайським методам у математиці ☝️ ...Спробую пояснити :1. Метод зліва в даному випадку Корейський це звичайний для нас метод , всі дорослі вивчали його у школі і всі ми його добре знаємо . У цьому методі при розвязувані дитина покроково☝️ і наочно☝️ бачить увесь процес множеня одного числа на інше , дитина бачить причинно наслідковий ланцюжок чистої математичної логіки . Так це довше але дитина розуміє суть процесу ....2.Метод Китайський, в ньому використовується не лацюжок логіки а ЗАВЧЕНІ☝️ математичні закономірності . Це зовсім інший тип мисленя і він не пояснює звідки взявся результат він лише говорити от є така закономірність якщо її знати то можна отримати правильний результат . Тобто діти будуть швидко множити ,і це корисно в повсякденному житті вле вони не будуть розуміти суті процесу ☝️...Якщо узагальнити і привести аналогію то дитина навчена Китайським методом просто знає що якщо нажати зелену кнопочку впаде шоколадка а якщо червону і синю разом то впаде іграшка , в той час коли дитина яка рахує традиційним для нас методом РОЗУМІЄ як працює цей апарат з кнопками і подарунками . Вибір звичайно за вами але проханя проаналізуйте сказане самі не дайте померти логіці , світ і без того зійшов з розуму і діти наша останя надія .
Ніколи ! БУДЬЛАСКА ...НІКОЛИ не навчайте дітей таким Китайським методам у математиці ☝️ ...Спробую пояснити :1. Метод зліва в даному випадку Корейський це звичайний для нас метод , всі дорослі вивчали його у школі і всі ми його добре знаємо . У цьому методі при розвязувані дитина покроково☝️ і наочно☝️ бачить увесь процес множеня одного числа на інше , дитина бачить причинно наслідковий ланцюжок чистої математичної логіки . Так це довше але дитина розуміє суть процесу ....2.Метод Китайський, в ньому використовується не лацюжок логіки а ЗАВЧЕНІ☝️ математичні закономірності . Це зовсім інший тип мисленя і він не пояснює звідки взявся результат він лише говорити от є така закономірність якщо її знати то можна отримати правильний результат . Тобто діти будуть швидко множити ,і це корисно в повсякденному житті вле вони не будуть розуміти суті процесу ☝️...Якщо узагальнити і привести аналогію то дитина навчена Китайським методом просто знає що якщо нажати зелену кнопочку впаде шоколадка а якщо червону і синю разом то впаде іграшка , в той час коли дитина яка рахує традиційним для нас методом РОЗУМІЄ як працює цей апарат з кнопками і подарунками . Вибір звичайно за вами але проханя проаналізуйте сказане самі не дайте померти логіці , світ і без того зійшов з розуму і діти наша останя надія .
162переглядів 16Відтворень