Донечка стоїть наді мною й суворим голосом командує???

- Мамо, йди додому!

Мамо, йди в хату!!!


А мамо з розлюченністю смикає ті бурʼяни, наче останній раз у житті?

Сподіваючися, що хуч ще трошки тих бурʼянів до дощу вдасться повидрати?:)


Тааааа зараз же ж?:)

Таки дощ мене розігнав?:)

Традиційно вийшло більше, ніж планувала?:) Але менше, ніж хотіла!:)))


Було б більше, якби я спочатку не зачепилася за жимолость Капріфоль та за дівочий виноград?:) А з виноградом й за гілля вишень, які в мене за парканом ростуть, й які нащось понавішали своїх гілок мені у квітник!:) Так ще й позаплелися з дівочим виноградом!:)

Клацала секатором у всі боки!:)


Засмутилася в якийсь момент дуже…

Коли зʼясувала, що повиззздох мій улюбленець деревовидний гібіскус…

На додаток до десяти втрачених цьогоріч троянд…


Метрів за три вже раділа!

Бо в хащах бурʼянів знайшла надісланий мені в якості подарунка деревовидний гібіскус від Галина Думанська!!!

Який там буде колір квітів, поживемо-подивимося, якщо доживемо?

Але прям зараз він гарнезний такий, міцненький, веселенький, зелененький!!!


Втекла в хату!:)

Коли дощ таки лийнув?:)

Синоптики казали, що вирогідність дощу 10%?

А лийнуло на всі сто!!!


Коротенький той дощ був, тре б довший?

Але завтра точно можна буде продовжувати знищення зайвого в квітниках!


Тепер з одного боку обійстя сонечко?:)

З іншого небо голосом моєї донечки каже:

- Забудь про це думати!:)


А про що там думати, якщо я вже намилася, переодяглася й наїлася?:)

Тепер тільки лінитися й вильожуватися!:)


Ви там як?

Донечка стоїть наді мною й суворим голосом командує???- Мамо, йди додому!Мамо, йди в хату!!!А мамо з розлюченністю смикає ті бурʼяни, наче останній раз у житті?Сподіваючися, що хуч ще трошки тих бурʼянів до дощу вдасться повидрати?:)Тааааа зараз же ж?:)Таки дощ мене розігнав?:)Традиційно вийшло більше, ніж планувала?:) Але менше, ніж хотіла!:)))Було б більше, якби я спочатку не зачепилася за жимолость Капріфоль та за дівочий виноград?:) А з виноградом й за гілля вишень, які в мене за парканом ростуть, й які нащось понавішали своїх гілок мені у квітник!:) Так ще й позаплелися з дівочим виноградом!:)Клацала секатором у всі боки!:)Засмутилася в якийсь момент дуже…Коли зʼясувала, що повиззздох мій улюбленець деревовидний гібіскус…На додаток до десяти втрачених цьогоріч троянд…Метрів за три вже раділа!Бо в хащах бурʼянів знайшла надісланий мені в якості подарунка деревовидний гібіскус від Галина Думанська!!!Який там буде колір квітів, поживемо-подивимося, якщо доживемо?Але прям зараз він гарнезний такий, міцненький, веселенький, зелененький!!!Втекла в хату!:)Коли дощ таки лийнув?:)Синоптики казали, що вирогідність дощу 10%?А лийнуло на всі сто!!!Коротенький той дощ був, тре б довший?Але завтра точно можна буде продовжувати знищення зайвого в квітниках!Тепер з одного боку обійстя сонечко?:)З іншого небо голосом моєї донечки каже:- Забудь про це думати!:)А про що там думати, якщо я вже намилася, переодяглася й наїлася?:)Тепер тільки лінитися й вильожуватися!:)Ви там як?
59переглядів