Та яке свято?
Нема ніяких свят, в такі-то часи?
Якось зненацька організувалися мариновані курячі крильця на мангалі?
Й пиво?
Смачно, так!
За що пили та їли не казатиму? Щоб не дратувати моїх друзів з іншого боку барикад.
Та я не про це.
Про що я?
Після смачної вечері витрухалася на придворний ослінчик.
Обовʼязкову цигарку після вживання їжи вицмулити.
Аааааа у дворі нестерпно та нудно ссссссмердить жимолостю на прізвище Капріфоль!:)
Така чудова рослина!
Красива!
Але ж, як вона гидотно тхне???
Ммммммати Ввввасилева, у дворі посидіти неможливо!!!
Взагалі ніколи не користувалася ніякими парфумами…
Бо дратують!:)
Якщо вже дуже хотілося якось виділитися, трошки мачала палець в ароматичну олію полину або ялівцю? Та мацкала себе десь за вухом?:)
Відповідно, найулюбленішими моїми рослинами є хто?
Полин! Який я нарешті завела собі в квітнику! Завдяки Лена Волинець!
Ялівець!
Й ще маттіола?
Так, пахняє вона занадто солодко!:) Але баба Надя моя на Донбасі її щорічно сіяла!
Тепер й я сію. В обовʼязковому порядку!:)
А поки з телефоном між рослин сновигала, знову й знову жжжжжерла шовковицю!:)
Й хто б мені це заборонив?:)
Ви там як?