Видихуй, бобер, видихуй!!!

Все.

Не взагалі все, на жаль!:)

На сьогодні все.


Повисмикала на радість куркам бурʼяни в квітнику за колодязем.

Й під вербою Хаккуро.

Й на доріжках між ними.


Задоволена собою.

Сподобалося.

Завтра ще піду!:)


За результатами невтішний висновок…

Троянди. На двох ділянках мінус 10 кущів.

Донечка засмучується.

Я її втішаю.

Башка ціла?

Дах над башкою цілий?

Та нехай втрата тих троянд буде самою великою нашою проблемою!


Ви там як?

Видихуй, бобер, видихуй!!!Все.Не взагалі все, на жаль!:)На сьогодні все.Повисмикала на радість куркам бурʼяни в квітнику за колодязем.Й під вербою Хаккуро. Й на доріжках між ними.Задоволена собою.Сподобалося.Завтра ще піду!:)За результатами невтішний висновок…Троянди. На двох ділянках мінус 10 кущів.Донечка засмучується.Я її втішаю.Башка ціла?Дах над башкою цілий?Та нехай втрата тих троянд буде самою великою нашою проблемою!Ви там як?
21views