Видихуй, бобер, видихуй!!!
Все.
Не взагалі все, на жаль!:)
На сьогодні все.
Повисмикала на радість куркам бурʼяни в квітнику за колодязем.
Й під вербою Хаккуро.
Й на доріжках між ними.
Задоволена собою.
Сподобалося.
Завтра ще піду!:)
За результатами невтішний висновок…
Троянди. На двох ділянках мінус 10 кущів.
Донечка засмучується.
Я її втішаю.
Башка ціла?
Дах над башкою цілий?
Та нехай втрата тих троянд буде самою великою нашою проблемою!
Ви там як?
Видихуй, бобер, видихуй!!!Все.Не взагалі все, на жаль!:)На сьогодні все.Повисмикала на радість куркам бурʼяни в квітнику за колодязем.Й під вербою Хаккуро. Й на доріжках між ними.Задоволена собою.Сподобалося.Завтра ще піду!:)За результатами невтішний висновок…Троянди. На двох ділянках мінус 10 кущів.Донечка засмучується.Я її втішаю.Башка ціла?Дах над башкою цілий?Та нехай втрата тих троянд буде самою великою нашою проблемою!Ви там як?
21views