Гортаючи ленту в одній із соц мережі, натрапив на такий допис:

" Ходить Гарбуз по Городу, питається свого Роду,

Ой чи живі, чи здорові всі родичі Гарбузові". А далі люди просто почали коментувати. Якось так...( і це не всі коментарі)


Обізвався рідний Крим

Хочу повернутись в дім


Мелітополь в чаті пише" Поверніть мене скоріше"


Вінниця всіх обіймає

Всіх чекає про всіх знає


Обізвалася Полтава,

Також усю ніч не спала


Обізвався Миколаєв

Ми стоїм, ми все здолаєм


Нікополь тримає стрій

Попри вибухи і біль


Суми кожен день дрижать

Суми це міцнющий брат


Обізвався Кривий Ріг

Наді мною гуркіт ліг


А Бахмут стоїть мовчить

Бо в руїнах він лежить


Обізвався І Донбас

Я молюся за всі нас


Скадовськ рідненький в журбі

Мріє жить в рідній сімї


Обізвалось Допропілля сіро- чорне, як вугілля.

Майже знищене пусте,

Але досі все ж моє


Тут і Харків обізвався

Я стою, я не зламався


Брат його Покровськ стоїть

Під обстрілами не спить


Обізвався і Жидачів

Ми далеко та всі плачем


Обізвалась і Одеса

В небі знов тривожна меса...


Купянськ з вами на звязку

Знали б ви мою тугу

Попри вибухи і біль

Я незламний, я живий


🖍️ Віктор Мемрук

Гортаючи ленту в одній із соц мережі, натрапив на такий допис:" Ходить Гарбуз по Городу, питається свого Роду,Ой чи живі, чи здорові всі родичі Гарбузові". А далі люди просто почали коментувати. Якось так...( і це не всі коментарі)Обізвався рідний КримХочу повернутись в дімМелітополь в чаті пише" Поверніть мене скоріше"Вінниця всіх обіймаєВсіх чекає про всіх знаєОбізвалася Полтава,Також усю ніч не спалаОбізвався МиколаєвМи стоїм, ми все здолаємНікополь тримає стрійПопри вибухи і більСуми кожен день дрижатьСуми це міцнющий братОбізвався Кривий РігНаді мною гуркіт лігА Бахмут стоїть мовчитьБо в руїнах він лежитьОбізвався І ДонбасЯ молюся за всі насСкадовськ рідненький в журбіМріє жить в рідній сімїОбізвалось Допропілля сіро- чорне, як вугілля.Майже знищене пусте,Але досі все ж моєТут і Харків обізвавсяЯ стою, я не зламавсяБрат його Покровськ стоїтьПід обстрілами не спитьОбізвався і ЖидачівМи далеко та всі плачемОбізвалась і ОдесаВ небі знов тривожна меса...Купянськ з вами на звязкуЗнали б ви мою тугуПопри вибухи і більЯ незламний, я живий🖍️ Віктор Мемрук
1
1comments 230views 1 Shares