Borislav Bereza опублікував жахливу інформацію щодо справи Аслан Хакімов
Ситуація з Асланом Хакімовим швидко почала погіршуватися. Після того, як ДМС і ДЗНД СБУ не вдалося швидко передати Аслана Росії, а суд відмовив СБУ у проведенні судових засідань у закритому режимі, то вони перейшли до активних дій.
Зараз розробника НРК Аслана Хакімова хочуть перевести до іншого ПТПІ. Або у Миколаїв, або до Чернігова. Навіщо? По-перше, це інші ПТПІ, які більш нагадують СІЗО з камерами і в яких людям дають телефон лише пару разів на тиждень. А публічність Аслана і можливість користуватися телефоном дозволяє йому спілкуватися з правозахисниками, народними депутатами та інформувати про все. І заважає ДЗНД СБУ реалізувати бажане - віддати Аслана Росії.
По-друге, Аслана хочуть перевезти туди де в нього не буде такої підтримки, як у Львові. Наївні люди з СБУ думають, що в інших місцях не сформується подібна група підтримки? Вони помиляюся. А ще ДМС і ДЗНД СБУ вважають, що це завадить його комунікаціям з пресою і нардепами. Це теж хибна думка.
По-третє, попри чітке рішення ЄСПЛ про неможливість видачі Аслана Хакімова зразу в РФ, або через Білорусь, у разі переведення його до Чернігівського ПТПІ є загроза швидкої передачі до Білорусі, звідки його легко забере ФСБ. А щодо заборони ЄСПЛ, то коли такі "дрібниці" зупиняли представників влади? Потім нам повідомлять про догану виконавцю.
Тож, єдине, що залишається - це розголос. Через це прошу по максимальне поширення дописа. Бо у правозахисників погане передчуття.
Borislav Bereza опублікував жахливу інформацію щодо справи Аслан Хакімов Ситуація з Асланом Хакімовим швидко почала погіршуватися. Після того, як ДМС і ДЗНД СБУ не вдалося швидко передати Аслана Росії, а суд відмовив СБУ у проведенні судових засідань у закритому режимі, то вони перейшли до активних дій. Зараз розробника НРК Аслана Хакімова хочуть перевести до іншого ПТПІ. Або у Миколаїв, або до Чернігова. Навіщо? По-перше, це інші ПТПІ, які більш нагадують СІЗО з камерами і в яких людям дають телефон лише пару разів на тиждень. А публічність Аслана і можливість користуватися телефоном дозволяє йому спілкуватися з правозахисниками, народними депутатами та інформувати про все. І заважає ДЗНД СБУ реалізувати бажане - віддати Аслана Росії. По-друге, Аслана хочуть перевезти туди де в нього не буде такої підтримки, як у Львові. Наївні люди з СБУ думають, що в інших місцях не сформується подібна група підтримки? Вони помиляюся. А ще ДМС і ДЗНД СБУ вважають, що це завадить його комунікаціям з пресою і нардепами. Це теж хибна думка. По-третє, попри чітке рішення ЄСПЛ про неможливість видачі Аслана Хакімова зразу в РФ, або через Білорусь, у разі переведення його до Чернігівського ПТПІ є загроза швидкої передачі до Білорусі, звідки його легко забере ФСБ. А щодо заборони ЄСПЛ, то коли такі "дрібниці" зупиняли представників влади? Потім нам повідомлять про догану виконавцю.Тож, єдине, що залишається - це розголос. Через це прошу по максимальне поширення дописа. Бо у правозахисників погане передчуття.