Якщо ви цінуєте те, що у вас є в житті, ви завжди отримуватимете ще більше. Якщо думати лише про те, чого у вас немає - вам ніколи не буде достатньо.
Якщо ви цінуєте те, що у вас є в житті, ви завжди отримуватимете ще більше. Якщо думати лише про те, чого у вас немає - вам ніколи не буде достатньо.
31переглядів