Крим. Стояти у чергах на пальним не має ніякого сенсу.
Так звана «адміністрація» Севастополя вчора не змогла випустити нову партію QR-кодів на купівлю палива: «бензовози до міста сьогодні вночі не змогли прийти».
«Обращаюсь ко всем: стоять в очередях на АЗС ТЭС завтра бессмысленно. Что касается срока действия QR-кодов, то сегодня все ранее выданные — будут деактивированы. Завтра [11 июня] будет новая генерация, и если вы не успели воспользоваться своим кодом, то сможете получить новый», — Развожаєв.
Крым захватила держава-бензоколонка и пропал бензин. 🤣
Це як в тому анекдоті:
— Що буде, якщо в пустелі Сахара запровадити комунізм?
— Тоді там незабаром пісок буде у дефіциті…
Крим. Стояти у чергах на пальним не має ніякого сенсу.Так звана «адміністрація» Севастополя вчора не змогла випустити нову партію QR-кодів на купівлю палива: «бензовози до міста сьогодні вночі не змогли прийти».«Обращаюсь ко всем: стоять в очередях на АЗС ТЭС завтра бессмысленно. Что касается срока действия QR-кодов, то сегодня все ранее выданные — будут деактивированы. Завтра [11 июня] будет новая генерация, и если вы не успели воспользоваться своим кодом, то сможете получить новый», — Развожаєв.Крым захватила держава-бензоколонка и пропал бензин. 🤣Це як в тому анекдоті: — Що буде, якщо в пустелі Сахара запровадити комунізм? — Тоді там незабаром пісок буде у дефіциті…
124views