Сссссцуки…

Сплять вони там, чи що?


Остання тривога ще о третій ночера закінчилася?


Переймаюся…

Бо плавали, знаємо…

До чого ті затишшя перед бурею…


Бережіть себе, будь ласочка!

Сссссцуки…Сплять вони там, чи що?Остання тривога ще о третій ночера закінчилася?Переймаюся…Бо плавали, знаємо…До чого ті затишшя перед бурею…Бережіть себе, будь ласочка!
66переглядів