Сссссцуки…
Сплять вони там, чи що?
Остання тривога ще о третій ночера закінчилася?
Переймаюся…
Бо плавали, знаємо…
До чого ті затишшя перед бурею…
Бережіть себе, будь ласочка!
Сссссцуки…Сплять вони там, чи що?Остання тривога ще о третій ночера закінчилася?Переймаюся…Бо плавали, знаємо…До чого ті затишшя перед бурею…Бережіть себе, будь ласочка!
66переглядів