Уряд Польщі схвалив законопроєкт про заборону використання смартфонів і смартгодинників у школах для дітей віком до 16 років. Обмеження діятиме протягом усього дня, включно з перервами, а гаджети зберігатимуться у спеціально облаштованих місцях. Заборона не стосуватиметься вчителів, екстрених ситуацій та учнів із медичними потребами, яким пристрої потрібні для моніторингу здоров’я. У разі ухвалення парламентом і президентом нові правила набудуть чинності з початку навчального року 1 вересня. Додатково уряд схвалив вимогу для вебсайтів із контентом для дорослих щодо обов’язкової системи верифікації віку користувачів. https://channeltech.space/social/poland-bans-smartphones-in-schools/
Уряд Польщі схвалив законопроєкт про заборону використання смартфонів і смартгодинників у школах для дітей віком до 16 років. Обмеження діятиме протягом усього дня, включно з перервами, а гаджети зберігатимуться у спеціально облаштованих місцях. Заборона не стосуватиметься вчителів, екстрених ситуацій та учнів із медичними потребами, яким пристрої потрібні для моніторингу здоров’я. У разі ухвалення парламентом і президентом нові правила набудуть чинності з початку навчального року 1 вересня. Додатково уряд схвалив вимогу для вебсайтів із контентом для дорослих щодо обов’язкової системи верифікації віку користувачів. https://channeltech.space/social/poland-bans-smartphones-in-schools/
154views
1
Shares