Meta запустила окремий застосунок Forum для користувачів Facebook Groups. Forum орієнтований на обговорення у групах і нагадує Reddit за форматом. Для входу потрібен обліковий запис Facebook, а профіль і активність переносяться до застосунку. У Forum є інструмент Ask і асистент для адміністраторів груп. Meta підтвердила, що продукт зараз перебуває на етапі публічного тестування. https://channeltech.space/social/meta-forum-facebook-groups/
Meta запустила окремий застосунок Forum для користувачів Facebook Groups. Forum орієнтований на обговорення у групах і нагадує Reddit за форматом. Для входу потрібен обліковий запис Facebook, а профіль і активність переносяться до застосунку. У Forum є інструмент Ask і асистент для адміністраторів груп. Meta підтвердила, що продукт зараз перебуває на етапі публічного тестування. https://channeltech.space/social/meta-forum-facebook-groups/
CHANNELTECH.SPACE
Meta запустила Forum для користувачів Facebook Groups – Channel Tech
Meta запустила Forum для Facebook Groups. Застосунок фокусується на обговореннях, підтримує Ask і публічно тестується.
1
292переглядів 1 Поширень