Люди виходять на лід в +10 °C на Оболоні.
Такі дії – це ризик не тільки для себе, а й для рятувальників, які у разі біди прийдуть на допомогу.
Такі дії – це ризик не тільки для себе, а й для рятувальників, які у разі біди прийдуть на допомогу.
Люди виходять на лід в +10 °C на Оболоні.
Такі дії – це ризик не тільки для себе, а й для рятувальників, які у разі біди прийдуть на допомогу.
148views
1Plays