Люди виходять на лід в +10 °C на Оболоні.

Такі дії – це ризик не тільки для себе, а й для рятувальників, які у разі біди прийдуть на допомогу.
Люди виходять на лід в +10 °C на Оболоні. Такі дії – це ризик не тільки для себе, а й для рятувальників, які у разі біди прийдуть на допомогу.
148views 1Plays