- Вчора я пропонував тобі мінятися : один мій дрон на два твоїх "Патріота"..?

- Ля, вчора ж було - один на один..!???

- Ринок, шановний, це тобі не базарь ... Рахую до семи... Раз...

- Вовчик, ну не балуйся...

- Два...

- Альо, ізвєрг, я згодний..!!!
- Вчора я пропонував тобі мінятися : один мій дрон на два твоїх "Патріота"..? - Ля, вчора ж було - один на один..!??? - Ринок, шановний, це тобі не базарь ... Рахую до семи... Раз... - Вовчик, ну не балуйся... - Два... - Альо, ізвєрг, я згодний..!!!
73views